Відгуки

  1. Андрей Амелюшкин ★☆☆☆☆

    Пройшовши купу відділеннь, з метою відправити посилку в контейнері на передову підмороженн сало , відмовили . Сидить молодий гарний з наїдженою пикою і говорить що не можна . Добре воно було в пакеті. Скільки відправляв з різних міст їжу ніколи не відмовляли. От так захищай сиди в тих окопах а тобі навіть собі ж самому посилку не можна відправити бо не можна . Чесно тупо обідно що люди так ставляться. Бачучи що це військовий .

  2. Марина Сподарец ★☆☆☆☆

    Мій перший негативний відгук. Одна зірочка за працьовитого і дійсно професійного хлопця, дякую йому. Дівчина на відділенні це просто жах, минулі рази тормозила, сто разів їй повторювати треба, думаю, нічого, може навчається ще, але сьогодні вона вирішила мене просто не прийняти через те, що у мене відправка, видно, їй лінь оформляти було. Я стояла в черзі більше 20 хвилин з місячною дитиною, це не додає мені якихось привілегій, але і їй не дає право так себе поводити. Вона псує не тільки враження про сервіс «Нової пошти», а й настрій!

  3. Сніжана Давиденко ★☆☆☆☆

    Дівчина якась заторможена , 10 разів повторяли номер телефону , лице кисле наче прийшли до неї додому

  1. Роксолана Ліціс ★☆☆☆☆

    Перенапривили посилку із НП 409 на цю пошту. Але я скільки років отримувала посилки на цій пошті ну такого ще зі мною не було. Я замовляла піжаму. Мені віддали моє замовлення вскрите. Ні не відклеїлось, видно що ножом розрізали. В середині піжама також повинна була бути запакованою але вона була не складена і пакет відкритий. Наче хтось міряв її і назад швидко запхав. Краще не користуватись цим відділенням. Персонал не відповідальний, коли я спитала чому посилка відкрита, була відповідь: " не знаю."

  2. Андрей Чигрин ★★★★★

    Я дуже часто користуюсь послугами цього відділення. І завжди хлопці привітні та працюють на знос коли багато людей.Хочу привітати їх з Новим роком 2024 та побажати Мирного неба! Здоров'я та Процвітання. Все буде Україна! Слава Україні!

  3. Роман Р ★★★★★

    Моє улюблене відділення. Персонал вічливий і завжди радий допомогти. Із мінусів - іноді людей забагато і черга в не зручному місці. На цьому місці вже час відкрити повноцінне відділення, бо тут людей,обєктивно, більше ніж в 232-му.

  1. Таісія Моргунська ★★★★★

    Люблю це відділення. Ввічливий персонал, швидко йде черга. Шкода тільки, що до 5 кг

  2. Bohdan Malanchuk ★★★★☆

    Обслуговування дуже хороше! Розташування біля кас справді невдале.

  3. Віталій Дзюба ★★★★☆

    Трішки не зручно росташованно. Каси Фори близько, то як великі черги одні одному заважатимуть. Взагалі все добре.

  1. Volodya Kan ★★★★★

    Найкраща пошта країни

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №112?

Нова Пошта №112 знаходиться за адресою вулиця Ореста Левицького, 19А, Київ, Україна, 02166

Який номер телефону Нова Пошта №112?

Зв'язатися з Нова Пошта №112 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №112?

Дістатися до Нова Пошта №112 можна за посиланням

Advertisements