Відгуки

  1. Sergey Shvets ★☆☆☆☆

    Це мабуть найгірше відділення на районі. Відправляв старий ноутбук майже за бесцінь олх-доставкою у фірмовій упаковці. Оператор відмовився приймати, сказав, що можна ноутбуки відправляти тільки в спеціальних коробках від нової пошти. Я відмовився від додаткової упаковки, вирішив відправити з іншого відділення.Після цього оператор просто скасував накладну. Не один десяток ноутбуків відправляв у фірмових упаковках, навіть дуже дорогих. Ніколи ніяких проблем не було. Сервіс дно. Краще оминати це відділення

  2. S Shop ★☆☆☆☆

    Багато років обслуговуємось на відділенні, але на сьогодні просто крик душі. Сервіс не то, що впав, він на дні. Керівник відділення Щуренко це верх хамства, була ситуація, де була написала претензія по поверненню і де цей самий керівник не оглянув відправлення відповідно самих правил Нової пошти. З того часу він при кожній можливості намагається проявити себе, додати коментар і якісь недоречні придирки, але сьогодні, коли мене обслуговує інший оператор, з нею велось спілкування, він просто став поряд і почав вказувати як мені оглядати і міряти взуття, що я його зараз зіпсую і все в тому ж дусі, бо він великий керівник і краще знає, такого зверхнього хамського ставлення я ще не зустрічала, хоча користуюсь і іншими поштовими сервісами) Відділення мало різних операторів і керівників, 2025 рік показав , що Нова пошта деградує. Прийміть міри!

  3. Nata Reshetnyak ★★★★☆

    От, ніби, й хороше відділення, і персонал нормальний, і сервіс на пристойному рівні. Але... Немає пандусу, аби заїхати людині на колясці, чи з дитячим візочком, чи з сумкою на колесах. От я сьогодні привезла посилку на 10 кг, а довелося першого зустрічного просити занести мою Кравчук до відділення. Ну, не може так бути зараз!!! Тим більше, що збільшується кількість людей з обмеженими можливостями... Треба цей момент вирішити. Обов'язково.

  1. Дмитро Виграновський ★★★★☆

    Мало людей. Швидке та якісне обслуговування.

  2. Valeriy Baloosurvivor ★★☆☆☆

    Живу тут поруч, тому доводиться доволі часто користуватись послугами. Раніше працювали хлопці які уважно ставились до клієнта. Намагались допомогти, Зараз там якісь зовсім молоді кугути , які зовсім не намагаються бути ввічливими та уважними до клієнтів. Свою грубу поведінку виправдовують існуючими інструкціями та наявністю камери спостереження, яка не заважає їм не видавати чек та решту. Не думаю, що яка - не будь інструкція приписує працівникам бути не уважними до клієнта при таких дійсно надвисоких розцінках за послуги. № накладної: 20450434463119.

  3. Tatyana Maglich ★★★☆☆

    Дуже повільне обслуговування. Остання часом черги 3-5 чоловік, довго рахують решту.. Укрпошта вже працює швидше на видачу.

  1. Varto Znatu ★★☆☆☆

    Послуги пересилки - дорого !!! Не завжди видають чек при оплаті товару. Приходиться вертатися, нагадувати видати чек. Можливо - це такий спосіб надурити на здачі ! Все поспіхом, бігом-бистрее...

  2. Mur Mur ★★★★☆

    Відділення не погане, черг майже не буває, обслуговують швидко і якісно,але інколи не зрозуміло чому вага у чеку не відповідає фактичній вазі, звідкіля такі цифри і сумми

  3. Котики кажуть Няв ★★★★★

    Дуже людяний персонал! Сьогодні отримувала пакунок - на одній картці не вистачало коштів, а іншу забула (фізично) картку - завдяки небайдужості працівника НП ми вийшли з цієї ситуації легко і швидко, мені не довелось бігати двічі. Дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №153?

Нова Пошта №153 знаходиться за адресою вулиця Западинська, 9, Київ, Україна, 04123

Який номер телефону Нова Пошта №153?

Зв'язатися з Нова Пошта №153 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №153?

Дістатися до Нова Пошта №153 можна за посиланням

Advertisements