Відгуки

  1. anna grygorieva ★★★★★

    Найкраще відділення! Завжди швидко, завжди з посмішкою. Всі свої посилки отримую та відправляю саме на цьому відділені, бо завжди буде упаковано так, щоб доїхало ціле та в строк. Приємні працівники, які допоможуть. Дякую, що вчора відправили ще одну мою посилку для наших воїнів, як завжди швидко та якісно запаковано. Дякую за Вашу працю!

  2. Oлександр Ступак ★☆☆☆☆

    На днях приходив забирав посилку і персонал між собою та оператор(доросла жіночка) яка працювала зі мною розмовляли московською мовою, що є порушенням мовного закону Проговоріть це з працівниками будь ласка. Або в наступний раз буде відеофіксація даного порушення

  3. Sofia Stepovenko ★☆☆☆☆

    30.12.2024 приблизно о 16 годині. Хамовитий працівник. Відмовився одразу запакувати кілька маленьких подарунків у коробку, загріб усе й наче непотріб кудись закинув. Пояснив хлопчина свої дії ледь не зриваючись словами: «Ви бачите яка за вами черга?!», хоча людей на той момент не було дуже багато (приблизно 4-5 осіб). У той час як поруч з ним стояла дівчина, яка спокійно запаковувала чоловікові посилку більшу за розміром. Дуже неприємно не лише через тон працівника, а й за ймовірність того, що щось з подарунків може загубитись.

  1. Елена Беловол ★★★★☆

    Все чудово крім одного. Після підключення світла дуже довго не вимикають генератор. От зараз майже годину тому відновили електропостачання а генератор досі гуде. Наполегливе прохання за цим слідкувати.

  2. Зоя Чех ★☆☆☆☆

    Дуже дивна поведінка нового працівника нової пошти 145 відділення , наглість не має меж, просто не віддавала мені мою посилку для того щоб я упевнилась у в цілосності товару, я рази 3 намагалася взяти з рук посилку вона просто відходила не дававши мені змоги забрати її, на моє прохання дайте мені мою посилку, вона нагло відкрила самостійно мій товар і достала кожну одиницю, наглість не має меж, облапавши мої покупки віддала.

  3. Павел Шелест ★★★★★

    Дуже сподобалося, забирав відправлення: хлопці і дівчата добре знають свою справу - обслуговують дуже швидко і професійно (не туплять як, нажаль, на деяких інших відділеннях, де довелося побувати) через це черги практично не було, та й ьа дуже швидко рухалася! Дякую за ввічливість і професіоналізм!

  1. Vlad Ochkalenko ★★★★☆

    Чемні,уважні, професійні співробітники 145 відділення ,,Нова пошта".Швидко виконують свою роботу.Черг немає. Бажаю колективу і в подальшому так гарно працювати! З повагою В.Очкаленко:-))

  2. Nick Khlystun ★★★★★

    Гарні враження! Ввічливий персонал.

  3. Ирина Михновецкая ★★★★★

    Як би було б швидше, то взагалі було б добре

  1. Микола Чумаков ★☆☆☆☆

    Не адекватний персонал. Три рази втрачали відправлення. З усієї Нової Пошти, саме недолуге відділення.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №145?

Нова Пошта №145 знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра, 53, Київ, Україна, 04214

Який номер телефону Нова Пошта №145?

Зв'язатися з Нова Пошта №145 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №145?

Дістатися до Нова Пошта №145 можна за посиланням

Advertisements