Найкраще відділення! Завжди швидко, завжди з посмішкою. Всі свої посилки отримую та відправляю саме на цьому відділені, бо завжди буде упаковано так, щоб доїхало ціле та в строк. Приємні працівники, які допоможуть. Дякую, що вчора відправили ще одну мою посилку для наших воїнів, як завжди швидко та якісно запаковано. Дякую за Вашу працю!
Фотогалерея
Відгуки
-
anna grygorieva ★★★★★
-
Oлександр Ступак ★☆☆☆☆
На днях приходив забирав посилку і персонал між собою та оператор(доросла жіночка) яка працювала зі мною розмовляли московською мовою, що є порушенням мовного закону Проговоріть це з працівниками будь ласка. Або в наступний раз буде відеофіксація даного порушення
-
Sofia Stepovenko ★☆☆☆☆
30.12.2024 приблизно о 16 годині. Хамовитий працівник. Відмовився одразу запакувати кілька маленьких подарунків у коробку, загріб усе й наче непотріб кудись закинув. Пояснив хлопчина свої дії ледь не зриваючись словами: «Ви бачите яка за вами черга?!», хоча людей на той момент не було дуже багато (приблизно 4-5 осіб). У той час як поруч з ним стояла дівчина, яка спокійно запаковувала чоловікові посилку більшу за розміром. Дуже неприємно не лише через тон працівника, а й за ймовірність того, що щось з подарунків може загубитись.
-
Елена Беловол ★★★★☆
Все чудово крім одного. Після підключення світла дуже довго не вимикають генератор. От зараз майже годину тому відновили електропостачання а генератор досі гуде. Наполегливе прохання за цим слідкувати.
-
Зоя Чех ★☆☆☆☆
Дуже дивна поведінка нового працівника нової пошти 145 відділення , наглість не має меж, просто не віддавала мені мою посилку для того щоб я упевнилась у в цілосності товару, я рази 3 намагалася взяти з рук посилку вона просто відходила не дававши мені змоги забрати її, на моє прохання дайте мені мою посилку, вона нагло відкрила самостійно мій товар і достала кожну одиницю, наглість не має меж, облапавши мої покупки віддала.
-
Павел Шелест ★★★★★
Дуже сподобалося, забирав відправлення: хлопці і дівчата добре знають свою справу - обслуговують дуже швидко і професійно (не туплять як, нажаль, на деяких інших відділеннях, де довелося побувати) через це черги практично не було, та й ьа дуже швидко рухалася! Дякую за ввічливість і професіоналізм!
-
Vlad Ochkalenko ★★★★☆
Чемні,уважні, професійні співробітники 145 відділення ,,Нова пошта".Швидко виконують свою роботу.Черг немає. Бажаю колективу і в подальшому так гарно працювати! З повагою В.Очкаленко:-))
-
Nick Khlystun ★★★★★
Гарні враження! Ввічливий персонал.
-
Ирина Михновецкая ★★★★★
Як би було б швидше, то взагалі було б добре
-
Микола Чумаков ★☆☆☆☆
Не адекватний персонал. Три рази втрачали відправлення. З усієї Нової Пошти, саме недолуге відділення.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нова Пошта №145?
Нова Пошта №145 знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра, 53, Київ, Україна, 04214
Який номер телефону Нова Пошта №145?
Зв'язатися з Нова Пошта №145 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09
Як можна дістатися до Нова Пошта №145?
Дістатися до Нова Пошта №145 можна за посиланням