Відгуки

  1. Maiia Talanchuk ★★★★★

    Найкраще відділення!!! Хлопці дуже приємні, завжди допоможуть, підкажуть! Сьогодні завозила на відділення візочок дитячий, трішки по габаритам не проходила, ми разом зняли ручку щоб вона влізла по габаритам. Величезне дякую хлопцю хто приймав ❤️ не довелось їхати на вантажне відділення!

  2. Д С ★☆☆☆☆

    Довго дотошно сумно Міжнародні відправлення просто жах

  3. Виктория ★☆☆☆☆

    Мерзотні працівники, нова пошта стає дедалі найгіршою доставкою, працівники не можуть вирішити проблему взагалі, відправили мені одяг для собаки при відправці наголосили що треба буде міряти і зробити легке повернення, приходжу за посилкою, міряти не можна, заборони на примірку не було) дозвіл дали одразу при відправці посилки) вже який раз приходжу і лише на цьому відділенні заборона на примірку) на інших відділеннях все чудово) робітники жаліються на свою зп що вони з неї оплачують якщо товар пошкоджений) але завжди міряю все обережно, нова пошта підніміть своїм робітникам зп а то вони щось кожен раз жаліються, ніяк не заспокояться) і попрацюйте над сервісом, а то тільки піднімаєте ціни на доставки а нічого не робите взагалі, примірки заборонені, ціни за доставку валите великі, персонал не навчений вирішувати питання клієнтів, на моє питання чому я не можу зробити легке повернення мені сказали сплачуйте посилку) хоча на інших відділеннях роблять і без оплати) наживаєтесь на людях як тільки хочете, з таким відношенням краще вже укр почтою користуватися, на ваші доставки постійні скарги, просто немає слів.

  1. Artem Anatoliiovych ★★★★★

    Велика подяка персоналу цього відділення. Особливо вдячний оператору Чеберяко Юрію. Найкращий працівник Нової Пошти, якого я тільки зустрічав. Завжди привітний та готовий допомогти та вирішити будь-яке питання.

  2. rouming2016 rouming2016 ★★★★★

    Найкраще відділення. Завжди все швидко, професійно. Допоможуть у вирішенні будь-якого питання. Замовлення роблю тільки на це відділення хоч і не дуже зручно, але вони найкращі. Всі привітливі і ввічливі. Всі хлопчики і дівчатка просто супер.

  3. Катeрина Задорожко ★★★★★

    Черги дуже рідко, обслуговування швидке, персонал дуже приємний

  1. Папа БориВики ★★☆☆☆

    У відділенні стались покращення. Сьогодн вперше попросили продиктувати увесь номер накладної.

  2. Марія Сліпухіна ★★★☆☆

    Дуже хороші продавці. Але дорога до неї лежить через якісь сумнівне підпільне казино зліва. Це мені дуже не подобається...

  3. Xiaomi Vip ★★★★☆

    На цьому відділенні приємний та професійний персонал, завжди все розкажуть- підкажуть- допоможуть,короче,лайк. Але заїзд у відділення ( пандус) це треш повний!!!!! Під який радіус коліс він розрахований,не відомо. Та й сходи не приклеєні ніякою захисною стрічкою((( в мене двоє маленьких дітей і поки піднімеш коляску сім потів зійде,а на сходах доця посковзалась і падала неодноразово.... Короче зробіть щось з цим рагульним заїздом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №331?

Нова Пошта №331 знаходиться за адресою вул. Миколи Закревського, 87, Київ, Україна, 02064

Який номер телефону Нова Пошта №331?

Зв'язатися з Нова Пошта №331 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №331?

Дістатися до Нова Пошта №331 можна за посиланням

Advertisements