Відгуки

  1. Евгений Герасимчук ★☆☆☆☆

    Зараз там Нова Пошта 424

  2. Єлизавета Івахненко ★★★★★

    Інколи бувають черги, але загалом все добре, дуже зручна служба доставки

  3. Емельян Пугачев ★★★★★

    Чудовий сервіс. Приємний оператор. Якісно і швидко!)) Так тримати

  1. Zapierdala ★★★★★

    Відмінна доставка, доставили товар за 1 день, як і було обіцяно.

  2. Artem Prykhodko (Game Coube) ★★★★★

    Останнім часом дуже часто користуюся послугами компанії: Justin так як неодноразово за місяць купую різні товари через онлайн-магазини через функцію - "накладений платіж", і користувався різними точками видачі товару і так уже склалося що я неодноразово замовляв свої товари саме на 73-е відділення, тому що там найвищий сервіс який я більше ніде не бачив на пунктах видачі Justin. Особливо хочеться відзначити оператора Вовк Наталію за її найвищий професіоналізм і відмінну роботу. Якщо ви хочете щось замовити або переслати і т.д, то щиро рекомендую звернутися за послугами компанії Justin в 73 відділенні. Тому що в цьому відділенні працюють професіонали своєї справи.

  3. Вика Демчук ★★☆☆☆

    Не дуже часто користуюсь, але три останні рази, що я відвідувала це відділення, постійно була черга. І це не була черга через наплив людей, це була черга через те, що оператор не справляється зі своєю роботою. Сьогодні, наприклад, оператор довго не могла розрахувати клієнта - щось в системі не спрацювало і не проходила оплата картою, черга людей стоїть чекає хвилин 5, поки вона додумалась запитати за готівку (ціна питання була 15 грн.). Потім вона видала на примірку взуття наступній клієнтці, старша жіночка поки поміряла, поки віддала, бо їй не підійшли, всі стоять і чекають. Після неї операторка не взялась обслуговувати наступного клієнта, щоб зменшити чергу, а почала довго і ретельно складати взуття назад в коробку, і повільно обмотувати коробку скотчем, так ніби і нема куди ж поспішати, так ніби чотирьох людей в маленькому коридорчику не існує. Витратила 20хв, щоб забрати посилку - така служба доставки нікому не потрібна.

  1. Viktoriia D. ★★☆☆☆

    Не дуже часто користуюсь, але три останні рази, що я відвідувала це відділення, постійно була черга. І це не була черга через наплив людей, це була черга через те, що оператор не справляється зі своєю роботою. Сьогодні, наприклад, оператор довго не могла розрахувати клієнта - щось в системі не спрацювало і не проходила оплата картою, черга людей стоїть чекає хвилин 5, поки вона додумалась запитати за готівку (ціна питання була 15 грн.). Потім вона видала на примірку взуття наступній клієнтці, старша жіночка поки поміряла, поки віддала, бо їй не підійшли, всі стоять і чекають. Після неї операторка не взялась обслуговувати наступного клієнта, щоб зменшити чергу, а почала довго і ретельно складати взуття назад в коробку, і повільно обмотувати коробку скотчем, так ніби і нема куди ж поспішати, так ніби чотирьох людей в маленькому коридорчику не існує. Витратила 20хв, щоб забрати посилку - така служба доставки нікому не потрібна.

  2. Artem Denysenko ★★☆☆☆

    Самий жахливий сервіс в цьому відділені. Після того як я вистояв в черзі оператор Вовк Наталія почала займатися своїми внутрішніми справами (пакувати посилки, які відмовилися забирати передімною). На моє запитаня чи не можна це робити пізніше, пані Наталія почала хамити. Між тим, черга ще була за мною.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Justin №73?

Justin №73 знаходиться за адресою Посилки до 30 кг, макс. довж. 90 см, вулиця Вахтанга Кікабідзе, 11А, Київ, Україна, 03134

Який номер телефону Justin №73?

Зв'язатися з Justin №73 можна за номером телефону +38 (080) 030-16-61

Як можна дістатися до Justin №73?

Дістатися до Justin №73 можна за посиланням

Advertisements