Навіть однієї зірки забагато, якщо об'єктивно описувати ставлення працівників цієї компанії. Набравши номер цієї доставки приготуйтесь до годинних перемовин з т.з. 'гарячою лінією" та "офісом розвитку" '. Ви будете багато разів переказувати сутність свого замовлення, але це нікого не цікавить. Кур'єр до вас ніколи не приїде, співробітники цього "сервісу" будуть постійно переводити ваші дзвінки на всіх менеджерів з ким вони працюють в офісі і в решті решт, на третій день кур'єр з радістю в голосі повідомить вам, що він готовий обговорити питання. А коли ви скажете,що це вже не актуально і ви відправили вантаж - радісно побажає гарного дня. Сумно, що люди досталяться так до власної справи і до часу і клієнтів.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ирина Цицилина ★☆☆☆☆
-
Кирило Джуніор ★★★★☆
Через численні будівництва заїзд ускладнений (треба доїхати майже до вулиці Тютюнника, і на колі повернути направо, там ще метрів 500). Персонал приємний.
-
Sheckler ★☆☆☆☆
Шаражкина контора" груз був не упакований від слова зовсім, зате гроші за це списали... мотоцикл був застрахований, але відшкодувати кошти ніхто не планує... тех підтримка виховано шле нах**. усім хто планує користуватися цією поштою категорично не раджу!!!
-
Iryna Vasylchenko ★★★★★
Трохи неохайно. Але сервіс норм. Уважливі та помічні.
-
Шумський ★★★★★
Нормальна пошта,дешево.На видачі працює 2 чоловіки.
-
Михаил Манаенков ★★★★★
Кращого відділення Делівері ,я в житті не бачив. Рекомендую!
-
Микола Чумаков ★★★★★
Зручно. В центрі міста можна відправити крупно габаритний вантаж.
-
Николай Колисник ★★★★☆
доставка вчасно. по телефону надали адекватні відповіді. при отриманні без черг, спокійно, допомогли завантажити в мій автомобіль.
-
Volodymyr Marchenko ★★★★☆
Черг немає. Під'їзд для транспорту є. Посилку доставили швидко і без пошкоджень. Здивувала система отримання посилки. Відмовили в попередньому перегляді посилки. Сказали, що я маю спочатку заплатити за посилку, а потім, якщо щось негаразд, то писати заяву на повернення коштів.
-
Iren Zhuk ★★☆☆☆
Я була трохи шокована виглядом відділення. Це не відділення, це просто холодний ангар, де видають посилки. Все лежить мерзне і працівники і кліенти теж. Крім того дорога до відділення йде через закинуті трущоби заводу, кущі, ввечері було страшно йти і довелося використовувати ліхтар. Більше замовляти сюди не буду.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Делівері?
Делівері знаходиться за адресою Новопечерський провулок, 5, Київ, Україна, 01042
Який номер телефону Делівері?
Зв'язатися з Делівері можна за номером телефону +38 (067) 620-05-95
Як можна дістатися до Делівері?
Дістатися до Делівері можна за посиланням