Дуже гарна їда та обслуговування, раджу! Хіба тільки правило з рюкзаками всередину не можна.... Я клієнт чи тварина яку можна не пускати до закладу, перегляньте правила, це туристичне місто
Фотогалерея
Відгуки
-
Dima Yakhymovych ★★★★★
-
Міла Роспопа ★★★★★
Гарне місце і ідеально смачна піца. Рекомендую Цезар). А ще привітний офіціант Віктор запав нам у самісіньке серденько ❤️ Ми тут підзарядити гаджети і смачно пообідати. Лайчище, словом)
-
slava romanenko ★★★★★
Піцу брали з собою на острів Джарилгач (піцерія поруч з пірсом з якого відправляють катери на острів - дуже зручно), піца дуже смачна. На 4-ох дорослих та 4-х дітей взяли 5 піц...але за пів дня з'їли тільки 2,5 а решту привезли назад, тому що не змогли все з'їсти!
-
Катерина Фесюра ★★★★★
Дуже радимо цей заклад!!!Офіціант Микита вічливий, обслуговування швидке. Солянка ситна, Фібаначі з куркою та грибами - вибух смаків(не встигли зробити фото - з'їли за 3 секунди). Піцца також дуже смачна.
-
Мілана Довбенько ★★☆☆☆
Ціна не відповідає якості. Замовляли 2 різні піци, нам принесли 2 одинакові. Одна піца була підгоріла. Чекали довго на замовлення. Відбивну не відбили зовсім просто шмат м'яса обжарений в яйці. Напевно єдина смачна страва це стейк. Все інше що ми замовляли ( це відбивна, пюре картопляне, 2 піци, рис ) було таке собі.
-
Oksana Marushchak ★★★☆☆
Красиве місце, досить смачно, але на цьому позитив закінчується. Замовлення чекали довго при майже пустому закладі, ще й переплутали, але ми вже не стали чекати поки перероблять. В закладі є дитяче крісло для годування, але окрім картопляного пюре для дитини в меню більше нічого нема. Котлет нема, а відбивна тільки так називається, бо насправді це просто шматок смаженого м'яса в клярі. Відбиванням ніхто не заморочується, як в принципі, у всьому Скадовську). Ціни не дешеві.
-
Юлія Ткаченко ★★★★☆
Страви смачні, обслуговування на рівні, але дуже довго чекали завантаження терміналу та підтвердження проплати.
-
Iryna Myronova ★★☆☆☆
Вирішили замовити піцу і хачапурі на виніс. Дуже здивувало те, що довелося додатково заплатити за коробки. Вважаю, що це неприпустимо. Щодо смакових якостей, то більше не замовлятимемо там нічого. Сирна піца виявилася взагалі незрозуміло чим. Із заявлених сирів там відчувалася тільки чи то фета(хоча навряд), чи то бринза. Дитина дуже любить сирну піцу, але цю відмовилася їсти. Щодо хачапурі. Він виявився напівсирим. Тісто мало неприємний запах. А начинка була така солона, що геть неможливо було їсти. Висновок: даремно витрачені гроші і час(бо довелося довгенько чекати, незважаючи на те,що відвідувачів було мало). По цінам: дорого. По якості: не рекомендую. Дві зірки офіціантам, які намагалися бути привітними)
-
Анатолій Олексієнко ★★★★★
Піцца дуже смачна. Купували не раз. В меню є що вибрати, м'ясо, салати, гарячі страви, напої. Ціни? Пристойні. Далі по набережній є місця де можна поїсти за такі ж гроші, але за якістю трохи нижче. В залі затишно і комфортно. Персонал привітний. Є літня площадка.
-
Назар Шишка ★★★☆☆
Непогане кафе на першій лінії моря. Гарний інтер'єр, прохолодно . Замовляли піцу "Гавайська". Смачно, нам сподобалося. Є літня тераса. Проте весь персонал спілкується російською. Також російською меню. За це 3 бали. Переходьте на державну і буде вам щастя.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса 2х2?
2х2 знаходиться за адресою вулиця Мангубінська 2, 75700 Скадовськ, Херсонська область, Україна
Який номер телефону 2х2?
Зв'язатися з 2х2 можна за номером телефону +38 (055) 375-10-01
Як можна дістатися до 2х2?
Дістатися до 2х2 можна за посиланням