Нормальне обслуговування, без зауважень. 12.04.25 зранку отримував автомобільні сидіння, окрема подяка молодому хлопцеві, який любʼязно запропонував допомогти погрузити це в моє авто.
Фотогалерея
Відгуки
-
Serhii Shevchenko ★★★★★
-
Александр Мациевич ★☆☆☆☆
Дуже разочаровався в новій почті, працюють не охотно! Відправляють маленькі посилки в (флет боксі) і ніяк ще не пояснюють! На вопрос чому кусок пластика не може поїхати не в цьому боксі, кажуть що такі правила. Телефонував з цього приводу на горячу лінію, там також не компетентні в цьому питанні! Кажуть якись бред мол моя посилка розміром 80/40/10 це велика-гобаритна посилка і вона обовʼязково повинна їхати в флет боксі! Предоставив їм всі фото як була упокована моя посилка, захищена з усіх сторін, вони всеодно запахнули мою посилку в флет бокс. Я розачоровався
-
auj aya ★☆☆☆☆
Відділення лінтяїв. Відмовляють в відправлені. Мотивують свою відмову нова пошта не відправляє посилки данного формату. На інших відділеннях відправляємо товари вже більше 10ти років, їх приймають і відправляють. Наступного разу зніму відео з порожнім місцем прийому товару, де лінтяї в курілках замість того щоб знаходитись на робочому місці. Відмовили в оформлені пересилки. Поїхав в інше місце відправляти. Якщо адміністрації цікаво навести лад в данному відділенні. Відправлю накладні які прийняли в цьому відділені. Які в тойже день був змушений їхати в інше відділення тієїж нової пошти відправляти без проблем.
-
Michael Anikeitsev ★★★★☆
Гарна локація, нове відділення, привітна команда з віділення № 12. Дещо обмежений заїзд до рампи, є складнощі при маневруванні мікроавтобусом чи більшою автівкою. Багато візків, що зручно. Всередині великий простір, що дає змогу відправку/отримання робити досить великій кількості клієнтів. Зокрема гарне віділлення, готовий рекомендувати!
-
Volodymyr Voit ★★★★★
Маленьке відділення. Бувають невеликі черги , але це в приміщенні, тому все норм навіть взимку) привітливий персонал. Все роблять швидко. Дякую!
-
Оксана Л ★☆☆☆☆
Ще такого хамського відношення не бачила ні на одній НП. Розкривають посилки - потім насміхаються що не так запаковано і про цьому грубо відповідають . Взагалі ніякої поваги до клієнтів . Особливо керуючий Ігор !!!!!!
-
Iryna Lytvyn ★★★★☆
Не саме охайне відділення в порівнянні із іншими Нової пошти, пошарпане якесь всередині. На видачі працюють 1-2 робітника, то ж бувають черги. Але чекати не треба на вулиці, оскільки відділення знаходиться в глибині торгового центру, черга у його коридорі.
-
Юлия Кумановская ★★★★★
Посилки приходять швидко, відправляються також, працюють приємні люди.
-
Коля Трофимов ★★★★★
Хоч і маленьке але гарне відділення, несподівано там відкрилось, і багатьом людям одразу ж це пішло на користь, саме для тієї місцевості, дуже зручне, але є одна недопрацьована річ, відсутня рампа, грузовий ліфт, якщо хтось з управління Нової пошти, моніторить, всі відгуки, і ми їх не даремно пишемо, Зверніть будь-ласка на це запитання свою увагу в подальшому прогресі відділення 114 це буде дуже зручно, і дуже корисно!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нова Пошта №114?
Нова Пошта №114 знаходиться за адресою вулиця Проектна, 3-Б, Київ, Україна, 03134
Який номер телефону Нова Пошта №114?
Зв'язатися з Нова Пошта №114 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09
Як можна дістатися до Нова Пошта №114?
Дістатися до Нова Пошта №114 можна за посиланням