Відгуки

  1. Юлиана Юсупова ★☆☆☆☆

    Посилку втрачено. Гроші повертати відмовляються тому, що посилка просканована на відділенні. Оператор відділення відмовився її шукати. Регіональний представник - це тіпа начальник - тож включив мороз. Обходіть відділення десятою дорогою. Мошенникі.

  2. Katerina Terebilenko ★★☆☆☆

    Відділення разом з точкою видачі розетка і завжди там довжелезні черги. Довелося забирати відправлення Justin. Оператор довго обслуговує кожного: по 30 хв шукає посилки. Через 1 год 20 хв очікування у мене запитали: як має виглядати ваше відправлення? Тобто систем по зберіганню у них зовсім нема. Посилки закидаються у будь-які полички і потім так само аврально шукаються. Не рекомендую це відділення. Дві зірочки за те, що відправлення таки отримала.

  3. Роман Романов ★☆☆☆☆

    Крадуть з відправлень. Вчора отримав відправлення, але не перевірив у відділенні (був впевнений в порядності justin). Потім побачив, що коробка надірвана та частина відправленого товару відсутня.

  1. Misha Kuchma ★★★☆☆

    Який цей Justin не user friendly.

  2. Олександр Фітільв ★★★★★

    Компанія Justin-поштові послуги 3 чи 4 роки на ринку послуг , та в ходить в мережу Фозі . Відділення чисте та охайне , помітно що співробітники дотримуються стандартів. Спілкування з людьми на високому рівні, завжи готові допомогти та підказати як буде краще. Проте є одне але і це черга . Так, вона є скрізь проте , це не вина операторів чи керівника відділення . А проблнма в програмному забезпеченні , яке часто любить висіти , та повільно працювати!!! Люди моя вам порада, хочете швидше йдіть на точку розетки на Лятошинського і не робіть не людям нерви не тім операторам . Вони йтак бідні працють по 12 годин , навіть елементарно не можуть сходити в туалет . Будьте людьми , а не тваринами!!!

  3. Андрій Фітільов ★★★★★

    Компанія Justin-поштові послуги 3 чи 4 роки на ринку послуг , та в ходить в мережу Фозі . Відділення чисте та охайне , помітно що співробітники дотримуються стандартів. Спілкування з людьми на високому рівні, завжи готові допомогти та підказати як буде краще. Проте є одне але і це черга . Так, вона є скрізь проте , це не вина операторів чи керівника відділення . А проблнма в програмному забезпеченні , яке часто любить висіти , та повільно працювати!!! Люди моя вам порада, хочете швидше йдіть на точку розетки на Лятошинського і не робіть не людям нерви не тім операторам . Вони йтак бідні працють по 12 годин , навіть елементарно не можуть сходити в туалет . Будьте людьми , а не тваринами!!!

  1. Mikhailo Beheka ★☆☆☆☆

    Це відділення жахливе. Величезні черги, завжди, одну людину відпускають 10-15 хвилин. Отримав посилку на це відділення, прийшло повідомлення що посилка зберігатиметься до 4.12.20. Прийшов 4.12., вистояв 40 хвилин у черзі і виявилося що посилку вже відправили назад, бо думали що вже не прийду (4 дні лежала). Якийсь абсурд. Спробував цю доставку для експерименту, більше не буду зв'язуватися з нею.

  2. Mykhailo Beheka ★☆☆☆☆

    Це відділення жахливе. Величезні черги, завжди, одну людину відпускають 10-15 хвилин. Отримав посилку на це відділення, прийшло повідомлення що посилка зберігатиметься до 4.12.20. Прийшов 4.12., вистояв 40 хвилин у черзі і виявилося що посилку вже відправили назад, бо думали що вже не прийду (4 дні лежала). Якийсь абсурд. Спробував цю доставку для експерименту, більше не буду зв'язуватися з нею.

  3. Volodymyr Onyskevych ★☆☆☆☆

    Менеджери Джастіна, якщо ви читаєте ці відгуки, терміново рятуйте бізнес! Люди стоять в черзі по 10хв на кожного і проклинають той момент, коли вирішили скористатись цею альтернативою Новій Пошті.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Justin №701?

Justin №701 знаходиться за адресою Посилки до 15 кг, макс. довж. 90 см, вулиця Самійла Кішки, 7, Київ, Україна, 03164

Який номер телефону Justin №701?

Зв'язатися з Justin №701 можна за номером телефону +38 (080) 030-16-61

Як можна дістатися до Justin №701?

Дістатися до Justin №701 можна за посиланням

Advertisements