Впервые встречаю хамство и невежество со стороны данного заведения, хотя до этого пользовались регулярно ими..Приобрели Покупон , оставили заказ. По итогу отказались доставить бесплатно,хотя сумма заказа превышала указанной бесплатной суммы. Оказалось съехали с адреса они . Хотя на сайте их адрес так и указан. Сидит оператор по приему заказов и просто футболит. Поговорить с руководством не возможно . Приходится заниматься возвратом средств в Покупоне .
Фотогалерея
Відгуки
-
Serj Ivanovich ★☆☆☆☆
-
xawias xawias ★☆☆☆☆
Жах! Хочете зіпсований вихідний і істерику голодних дітей - вам сюди! Найстрашніший замовлення! Піцу вони пекли і везли 1,5 години. Потім в самому кінці вони раптово (!) Не змогли додзвонитися і завершити доставку! Обман і хамство! Але все, що не робиться-все на краще! Судячи з іншим відгуками, я вберегла своїх дітей від харчового отруєння
-
Kseniia Kim ★★☆☆☆
Піца хороша!) Замовляли достотачно регулярно Тільки Сервіс сильно підкачав Вся справа в тому що на телефоні і прийомі замовлень сидить хлопець який дуже не любить свою роботу і напевно роботодавця. ТАКОГО ОГАЛДЕЛОГО ВІДНОСИНИ ми не зустрічали більше ніде. Навіть у вагоні метро) Хлопчик не просто нечемний, він приголомшливо безтактний На ввічливе звернення і прохання описати Добавки сказав, цитую -: "Я вам що буду все Добавки перераховувати? Зайдіть на сайт і подивіться самі" І це менше що залишило адекватне і заслужене враження про цей заклад Хлопчик сміявся, хрюкав і демонстрував свою незалежність від робочого місця всіляко .. і повторюється це вже у 2-й раз Словом, ми не сильно засмучуємося, тому що розуміємо що хлопчик не задоволений своїм соціальним становищем і компенсує)) Але замовляти тут більше не будемо!)
-
Семен Резник ★☆☆☆☆
Худшая пицца, поел и болел желудок. Просто используют дешевые ингредиенты. Лучше подойти квартал и съесть шаурму...
-
Diamond Moon ★★★★☆
День піца відмінна. День от не дуже від слова зовсім. З купоном брати взагалі казка, погано, що зробили платну доставку. Але мабуть по іншому на чай не дають. Завжди швидка доставка і ввічливі кур'єри.
-
Алекс Сотин ★★★★★
Замовляв піцу, не знав, що піца може бути на стільки смачною стравою. Загалом дуже рекомендую
-
Наталия ★★☆☆☆
Купували 3 різні піци 8 11.20. на вул. С.Полія. Ніколи в житті не їла настільки несмачну піцу. Гумовий несмаковий корж. Несмачна начинка. Прісні шматочки фаршу з прожилками. Забрали вчасно, як і обіцяв оператор телефоном – виготовлення 40-50 хвилин. Але смак піци – ніякий. До цього завжди думала, що піцу зіпсувати неможливо.
-
Yana Kuralova ★★★★★
Замовляли 2 піци, мисливська та фантазія, на самовинос у pizzaTUT на Космонавтів 10/1 (Черемушки). Замовлення робили завдяки знижковій ВІП-карті Empire CARD – за одну піцу ми сплатили, а другу отримали безкоштовно за жетоном цієї картки. Приготування нашого замовлення зайняло лише 10 хвилин (я засікала), персонал дуже чемний і приємний, у закладі чисто, приємно пахне. Піцу довелося їсти холодну, але це вина тільки наша, ми забрали на виніс і з нею їхали на море і за час дороги, природно, вона охолола, АЛЕ не дивлячись на це було дуже смачно і ситно, наїлися так, що після такого обіду навіть не вечеряли!!! Начинки багато, і корж не товстий, саме так і люблю. Якби їли прямо в піцерії, гарячу, думаю, було б ще смачніше!) +поклали до кожної піци серветки) Рекомендую!! Дуже якісна доставка піци!! Я б ще порекомендувала при пакуванні до серветок класти зубочистки, тому що реально після поїдання піци дуже потрібні)
-
Benefactor Benefactor ★★★☆☆
Піца їстівна, якщо не брати додому та не розігрівати. Пробуйте прошутто, мабуть, найвдаліша. Великі проблеми із напоями! Будь-яка кава - смужки. Будь-який коктейль (мілк шийк) – молоко з краплею ароматизатора. Також дивно, що у стаціонарній точці не підносять замовлення до столу. Якщо сидите на вулиці - тримайте вухо гостро, інакше ваше замовлення остигатиме на прилавку. Оновлено: Отримано відповідь власника закладу. Намагається заперечити висновки, припускаючи, що я був один раз. Насправді ми з сім'єю, гуляючи Десантним, отримували подібний досвід кілька разів. Тож розміщений відгук – квінтесенція кількох візитів поточного та минулого року. Дуже шкода, що менеджмент не шукає шляхів покращення ситуації, а знаходить собі різні виправдання. А якщо так, то сподіватися на позитивні зміни не доводиться.
-
Lena ★★★★★
Дуже смачна піца! Ідеально чисте кафе! Завжди свіжі та гарної якості інгредієнти, що є великою рідкістю для Котовського! Всім раджу!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса pizzaTuT?
pizzaTuT знаходиться за адресою вулиця Героїв оборони Одеси, 50 б, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону pizzaTuT?
Зв'язатися з pizzaTuT можна за номером телефону +38 (096) 153-34-56
Як можна дістатися до pizzaTuT?
Дістатися до pizzaTuT можна за посиланням