Відгуки

  1. Наталья Уварова ★★☆☆☆

    Замовили обліпиховий чай, а він на смак як апельсиновий сік з водою, розчарування, не раджу тут замовляти, бо обліпиховий чай без обліпихи. Залишила дві зірки за мед, інтер'єр та дитячий майданчик.

  2. Алексей Синько ★★★★☆

    Гарне місце де можна посидіти, а в той час як ви відпочиваєте гарна дитяча площадка де діти можуть погратися

  3. Елена Панченко ★★★☆☆

    Це дуже популярне місце для відпочинку с дітьми. Поруч парк, дитячий майданчик. Всередині кафе також багато місця, де можна посидіти і дорослою компанією. Ціни помірні, офіціанти стараються, але, коли багато людей - виникають затримки. Кухня: лосось з овочами був невдалий, а от судак - можна рекомендувати. На вечір не вистачило десертів.

  1. Olena Panchenko ★★★☆☆

    Це дуже популярне місце для відпочинку с дітьми. Поруч парк, дитячий майданчик. Всередині кафе також багато місця, де можна посидіти і дорослою компанією. Ціни помірні, офіціанти стараються, але, коли багато людей - виникають затримки. Кухня: лосось з овочами був невдалий, а от судак - можна рекомендувати. На вечір не вистачило десертів.

  2. Grand Nikolas ★★★★★

    Оформлення закладу сподобалося. Смачні страви та адекватні ціни.

  3. К. В. ★☆☆☆☆

    Замовив солянку. Замовлення виконали через 30 хв. Ще й намагались натякнути, що у них підготовка до банкету і їм не до пересічних клієнтів. Солянка не смачна, як на мене і вартує тих грошей. Білий хліб був не свіжий і мав присмак цвілі. Чайових не залишив. І навряд зайду знов.

  1. opersm kirum ★★★☆☆

    Чудове місце перекусити. Але смак блюд - на трієчку. Щоб подивитись меню, потрібно сканувати QR code. Відвідувачів багато, тому деякі страви, попереджають офіціанти, будуть готуватись годину чи довше. Мінус - офіціанти не спілкуються українською.

  2. Ганна Олександрівна Дроздова ★★★★★

    Центр міста, парк, дитячий майданчик - прекрасне доповнення до затишної атмосфери всередині і літньої площадки зовні Гарне меню

  3. Dmytro Tkachenko ★★★★★

    приємне місце поруч з парком, дуже комфортно зупинитись з дітьми

  1. Елена Николаенко ★★★★★

    Із колегами сьогодні шукали місце для проведення гарного вечора та смачної вечері. І ми його знайшли!!! Це кафе "Лето". Наше замовлення було швидко прийняте та дуже смачно приготовлено. Замовлення на 3 особи було із: салатів "Цезар", "Грецький", теплий з куркою та ананасами; дуже смачних м'ясних страв, у т.ч. телятина по-ірландськи, свинячі реберця в імбірному соусі, відбивна із свинини у паніровці, гарніру із картоплі запеченної з сиром та ароматної шурпи. Загальний чек всього 750 грн. Приємна атмосфера, смачна кухня та адекватні ціни. Рекомендуємо для відвідування даний заклад!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Літо?

Літо знаходиться за адресою вулиця 295-ї Херсонської Стрілецької Дивізії, Суворовський район, 73000 Херсон, Херсонська область, Україна

Який номер телефону Літо?

Зв'язатися з Літо можна за номером телефону +38 (066) 099-48-04

Як можна дістатися до Літо?

Дістатися до Літо можна за посиланням

Advertisements