Відгуки

  1. irina6300 ★★★★★

    Надзвичайно смачні і свіжі страви. Кефаль просто смакота,а порції салату точно вистачить на 2 осіб. Рекомендую

  2. Анжеліка Пасічник ★★★★★

    Все дуже смачно!!! Борщ і солянка дуже смачні. Дуже гарне обслуговування❤️

  3. Sviat Fox ★★★★★

    Знімаю одну зірку лише за те що, на нашу думку, довго подавали страви. Першу страву несли 30хв. Але... Я враховую той факт, що гостей на момент візиту було багато і, тому була така затримка. Все інше на вищому рівні. За відносно невеликі ціни. Ми всією сім'єю дуже смачно і ситно поїли і будемо їсти поки ми в Скадовську. Змінюю думку. Все ж таки страви готуються досить швидко. Стейк зі свинини готували 25хв. Про стейк тільки позитивні емоції. І взагальному про заклад. Ввічливий персонал затишно. Чисто. Не дорого. Дякую вам.

  1. Christoph Shows Ent. ★★★★★

    Українська мова під англійським текстом. The changes over the last few years has hurt the restaurant industry everywhere around the world. Here in Skadovsk during summer, the festivities bring tourists from even as far as north Russia. Italian and Polish tourists stopped coming here at the beginning of the COVID-19 pandemic. People who come to these restaurants want to enjoy themselves and have a good time. Some of the kids who work at the restaurants don't have the idea of good service in mind when they serve a customer. If something bothers the waiter about the customer then the waiter or waitress may do something bad to the meal they order. At Del Mar, it's been great. This time I had steak and salad, and I asked for basil because I love the plant. I only order sealed beer these days because of covid as a rule... But the beer was cold and fresh. It was a great experience at Del Mar.... I recommend Del Mar over the neighboring restaurant "Argo" .... Excellent service with Del Mar as well as everything else. The shishkabob was excellent, the fries were great, and the wine... Fabulous! The service I tipped with 100rph!!! Зміни за останні кілька років завдали шкоди ресторанній галузі в усьому світі. Тут у Скадовську влітку урочистості привозять туристів навіть із півночі Росії. Італійські та польські туристи перестали приїжджати сюди на початку пандемії COVID-19. Люди, які приходять до цих ресторанів, хочуть насолодитися і добре провести час. Деякі діти, які працюють у ресторанах, не мають на увазі ідеї хорошого обслуговування, коли обслуговують клієнта. Якщо офіціант щось заважає клієнту, офіціант або офіціантка може зробити щось погане щодо замовленої їжі. У Del Mar це було чудово. Цього разу у мене був стейк і салат, і я попросив базилік, бо люблю рослину. Сьогодні я замовляю герметичне пиво, оскільки, як правило, ковид ... Але пиво було холодним і свіжим. Це було чудовий досвід у Del Mar .... Я рекомендую Del Mar над сусіднім рестораном "Argo" .... Відмінне обслуговування з Del Mar, як і все інше. Шишкабоб був чудовий, смажена картопля чудова, а вино ... Казкове! Послуга, яку я дав 100 р / год !!! August, 8,2021 still great? More pictures from that day.

  2. Oleg Ol ★★★★☆

    Брав піцу з собою. Враження неоднозначні, адже за доволі високу ціну (навіть порівняно з закладами Києва та закладами місцевими більш високого рівня) піца "4 сири" була невиразною за смаком: яскраво відчувався лише звичайний твердий сир.Ще ледь помітний був один з сирів з пліснявою. Приготували доволі швидко- до 25 хвилин. Можливо, інші страви готують і смакують краще.

  3. Надежда Гусар ★☆☆☆☆

    Місця на терасі - "харчівня для комарів", в залі - задуха (хоча є кондиціонер...схоже просто елемент декору) Офіціанта чекали 15 хв, самі взяли меню..двічі просили на барі прийняти замовлення - 0 реакції. Кухню не куштували.

  1. Надія Гусар ★☆☆☆☆

    Місця на терасі - "харчівня для комарів", в залі - задуха (хоча є кондиціонер...схоже просто елемент декору) Офіціанта чекали 15 хв, самі взяли меню..двічі просили на барі прийняти замовлення - 0 реакції. Кухню не куштували.

  2. Vika Zubyk ★★★★☆

    Місце гарне, майже на пляжі. Кухня - нормальна, більше не можу нічого сказати. Були смачні овочі гриль, мідії та картопля по-домашньому. Замовляли ще Улов дня - нам не дуже сподобався, якийсь він занадто скудий, як для приморського міста. Брали ще фаршировану скумбрію, скумбрія як скумбрія, не супер і не погано - нормально. Окреме дякую за те, що з україномовними клієнтами розмовляєте все таки українською. Ціни трішки високі.

  3. D (DmytrOne) ★★★★★

    Дуже гарне місце аби повечеряти з сім'єю. Ресторан розташуваний на береговій лінії, привітні офіціанти зроблять відпочинок комфортним навіть вибагливим клієнтам, вбиральні чисті. Меню різноманітне, є страви для дітей. Стейки та скумбрія на мангалі були дуже смачними. Дуже раджу відвідати заклад при нагоді перебування у Скадовську.

  1. Марта Довгань ★☆☆☆☆

    Вечеряли у компанії 4-ьох, замовили піцу 4 сири, на одному з кусочків була реально плісінь, викликали офіціанта, до дівчини жодних зауважень. Попросили покликати кухаря або адміністратора, прийшли втрьох, сказали, що це залишки серветки, якою протирали бритванку (: у результаті відмінусували від вартості ціну одного куска. На смак все ніяке...пробували деруни і рибку

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса delMar?

delMar знаходиться за адресою вулиця Олександрівська 1 А, 75700 Скадовськ, Херсонська область, Україна

Який номер телефону delMar?

Зв'язатися з delMar можна за номером телефону +38 (095) 557-15-76

Як можна дістатися до delMar?

Дістатися до delMar можна за посиланням

Advertisements