Відгуки

  1. Олег Мухльо ★★☆☆☆

    Заказували тут багато разів, цей раз наше замовлення просто проігнорували, смс прийшло, що доставка буде на 19.20, в 20.20 я дзвонив ніхто не відповів. Потім самі перезвонили о 22.15 запитали чи будемо ще очікувати, диве питання... Було смачно, раніше... думаю щов останнє.

  2. Viktor Vilkha ★★★★★

    Замовляв доставку. Загалом сподобалось. Суші такі як треба, сашимі не скупе (багато кусків). Роли, щоправда, виявились маленькі (але я загалом не любитель ролів). І ще: дуже жаль, що прибрали з меню суші (нігірі) з креветкою, сподіваюся ще повернуть. І загалом хотілося б побільше асортимент суші в меню. І як приємне доповнення - місо-суп за доволі демократичну ціну, тому брати обов'язково як додаток до суші. Доставка досить швидка, що теж порадувало.

  3. Ann Tsepiuk ★★★★★

    Замовляли доставку в місто Дніпро ,все було дуже смачно і швидко)))

  1. Анастасія Окунська ★☆☆☆☆

    Дві години чекаємо замовлення. В м. Тернопіль завжди замовляємо суші в цій мережі, жодного разу не було затримки з доставкою. Чекаємо і далі... Цікаво який буде смак... Надіюся, що буде смачно

  2. Елена Романова ★★★★★

    Суші Майстер наш улюблений ресторан на даний момент, замовлення поки робимо тільки тут. Найбільше подобається, що роли готують зі свіжих продуктів, завдяки чому вони завжди смачні і виглядають красиво. Кухарі молодці, роли завжди красиві і однакові. З доставкою особливо проблем не виникає. Проблеми бувають тільки в свята, а так сервіс на висоті тут.

  3. Karo Lifi ★★★★★

    Я зовсім не думала, що суші і роли можуть бути такими смачними. Начебто просто рис і начинка. Спробувавши тутешню кухню, повноцінно оцінила. Ось на нинішньому тижні замовили кілька видів з суші майстра. Сподобалися всі, начинка дивовижна і дуже багато, рис зварений ідеально. Доставку, звичайно доводиться почекати, але не довше години. Спасибі, за такий відмінний сервіс.

  1. Tony Charlson ★★★★★

    Крім, як сказати, що всі працівники суші майстер, просто Розумнички, нічого сказати не можу. Роблять роли відмінними. І доставляють дуже акуратно. Так, як ми замовляємо на святкові столи, то нам важливий зовнішній вигляд, який завжди ідеальний. Зі смаковими якостями все відмінно. Тут стежать за якістю і дуже строго. Ніколи не проскакувало несвіжих продуктів.

  2. Martin Cohne ★★★★★

    Просто суперское приготування ролів. Кухарі суші Майстер Профі своєї справи і таланти! Я не очікувала, що роли будуть такими смачними і замовила всього пару видів. Але наступного разу виправимо цю справу)

  3. Юля ★☆☆☆☆

    Замовляли суші на сайті, сайт лагає!! пройшло 4 години після замовлення. Пробували телефонувати нам сказали передзвонять і вже четверту годину не беруть трубки!!!! Жахливе обслуговування. Замовляти більше не будемо ніколи!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Master Одеса?

Sushi Master Одеса знаходиться за адресою вул. Ярослава Баіса, 12, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Sushi Master Одеса?

Зв'язатися з Sushi Master Одеса можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33

Як можна дістатися до Sushi Master Одеса?

Дістатися до Sushi Master Одеса можна за посиланням

Advertisements