Круто постріляли, організація гарному рівні. Тарілки виставлені не від балди, а так що було б цікаво в них потрапити, при цьому летять з різних боків, на різній висоті і здається швидкості. Рушниці виглядають круто і трохи старовинно. Великий плюс, що видають затички для вух! Місце куди хочеться приїхати знов :)
Фотогалерея
Відгуки
-
Force Awakens ★★★★★
-
Фелікс Іванов ★★★★★
Круто постріляли, організація гарному рівні. Тарілки виставлені не від балди, а так, щоб було цікаво в них потрапити, при цьому летять з різних боків, на різній висоті і здається швидкості. Рушниці виглядають круто і трохи старовинно. Великий плюс, що видають затички для вух! Місце куди хочеться приїхати знов :)
-
Алёна Зарютина ★★★★★
Вже немає такого ((( звертайтесь до Дениса))
-
Влад Павлюк ★★★★★
Досить таки не погане місце, якщо хочеш провести добре час з друзями, то тобі сюди, чи не пожелеешь !!!
-
Dar_win Barbershop ★★★★★
Відмінні привітні хлопці там працюють вже давно, тому знають свою справу на відмінно! Навчать будь-якого влучно стріляти, проведуть інструктаж дуже виразно і коректно. Підете з почуттям повного задоволення від відвідання цієї локації.
-
KFCBARBER ★★★★★
Відмінні привітні хлопці там працюють уже давно, тому знають свою справу на відмінно! Навчать будь-якого влучно стріляти, проведуть інструктаж дуже виразно та коректно. Підете з почуттям повного задоволення від відвідування даної локації.
-
Юра Меньшиков ★☆☆☆☆
Одні суцільні мінуси. Найголовнішим мінусом є адміністратор на ім'я Андрій. Поводиться по хамськи, відповідає грубо. Вкрай неприємний персонаж. Почав видавати маски. Я звернув увагу, що він нам дає найгірші, з дуже затертим склом через яке навіть поблизу на світлі нічого не видно, причому в цих масках або повністю або на половину був відсутній пом'якшувальний поролон навколо очей. На моє зауваження про якість масок він відповів "ну а що ви хочете, вони таки не одноразові". А мене хіба має це хвилювати? Я плачу вам величезні гроші, так будьте ласкаві вчасно міняйте витратні матеріали, скла, паралон і т.д. Загалом він з незадоволеною пикою поміняв мені маску з нормальним Стелк і поролоном. Потім я попросив і моїй дівчині поміняти маску, там взагалі не було поролону + зацарапанное наглухо скло. Потім він видав звичайні будівельні рукавички, що мене і не бентежило б якби вони не були всі в дірку, таким саме місце на смітнику і бомж б таке не підібрав. Попросив поміняти рукавички для дівчини, бо у неї там були суцільні дірки. Пізніше ми самі напросилися що б він нам провів інструктаж. Він знову ж таки це зробив неохоче з незадоволеною пикою. І так він поводився весь час. Нас було 6 чоловік і всі помітили як він себе по хамськи вів. 1. Маски моторошно потіють, грали майже в сліпу через це. 2. Маски заяложені з затертим склом і обірваним поролоном усередині. 3. Приміщення дуже темне і вкрай брудне і мокре. 4. Половина кульок просто САМІ випадає з опущеного вниз стовбура. 5. Адмін з кислою міною, не вміє поводитися з клієнтами. 6. У роздягальні банально немає килимків що б нормально можна було переодягнутися і не ставати на крижаній підлогу голими ногами. 7. Ціна вкрай висока якщо врахувати всі ці мінуси Ні в якому разі не йдіть туди. В цьому темному, залитим суцільними калюжами і брудом приміщенні ви нічого не побачите крізь цю затерту і повністю запітнілу маску. Можна знайти варіанти приємнішою і дешевше з більш привітним персоналом.
-
Yurii Menshykov ★☆☆☆☆
Одні суцільні мінуси. Найголовнішим мінусом є адміністратор на ім'я Андрій. Поводиться по хамськи, відповідає грубо. Вкрай неприємний персонаж. Почав видавати маски. Я звернув увагу, що він нам дає найгірші, з дуже затертим склом через яке навіть близько на світлі нічого не видно, причому в цих масках або повністю або на половину був пом'якшувальний поролон навколо очей. На моє зауваження про якість масок він відповів "ну, а що ви хочете, вони ж не одноразові". А мене хіба має це хвилювати? Я плачу вам величезні гроші, то будьте добрі вчасно змінюйте розхідники, скло, паралон і т.д. Загалом він із незадоволеною пикою поміняв мені маску з нормальним стелком і поролоном. Потім я попросив і моїй дівчині поміняти маску, там взагалі не було поролону + подряпане скло наглухо. Потім він видав звичайні будівельні рукавички, що мене й не бентежило б якби вони не були всі в дірку, таким же місцем на смітнику і бомж таке не підібрав. Попросив поміняти рукавички для дівчини, бо там були суцільні дірки. Пізніше ми самі напросилися, щоб він нам провів інструктаж. Він знову ж таки це зробив неохоче з незадоволеною пикою. І так він поводився весь час. Нас було 6 чоловік і всі помітили як він себе по-хамськи поводив. 1. Маски моторошно пітніють, грали майже в сліпу через це. 2. Маски затягнуті із затертим склом та обірваним поролоном усередині. 3. Приміщення дуже темне та вкрай брудне та мокре. 4. Половина кульок просто САМІ ВИПАДАЛИ з опущеного вниз ствола. 5. Адмін з кислою міною, не вміє поводитися з клієнтами. 6. У роздягальні банально немає килимків, щоб нормально можна було переодягтися і не ставати на крижану підлогу голими ногами. 7. Ціна вкрай висока, якщо врахувати всі ці мінуси У жодному разі не йдіть туди. У цьому темному, залитим суцільними калюжами та брудом приміщенні ви нічого не побачите крізь цю затерту маску, що повністю запотіла. Можна знайти варіанти приємніше і дешевше з більш привітним персоналом.
-
Олексій Мирошников ★★★☆☆
Гарне місце пограти, але трохи зашифроване. Робочого сайту немає, прейскуранту цін на послуги немає. Опубліковані ціни тільки на сайті ТРЦ Фабрика, але за фактом вартість виявляється вдвічі дорожчою.
-
Владимир Бардюжа ★★★★★
Люди добре працюють. Особливо тішить їхнє миття. У мене не Пежо, але мою саме у них. Хоча, зарази, востаннє погано пластик у салоні натерли :) Але думаю це скоріше виняток. Загалом я задоволений послугами.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Патріот?
Патріот знаходиться за адресою вулиця Залаегерсег 18, Дніпровський район, 73000 Херсон, Херсонська область, Україна
Який номер телефону Патріот?
Зв'язатися з Патріот можна за номером телефону +38 (095) 148-40-07
Як можна дістатися до Патріот?
Дістатися до Патріот можна за посиланням