Відгуки

  1. Force Awakens ★★★★★

    Круто постріляли, організація гарному рівні. Тарілки виставлені не від балди, а так що було б цікаво в них потрапити, при цьому летять з різних боків, на різній висоті і здається швидкості. Рушниці виглядають круто і трохи старовинно. Великий плюс, що видають затички для вух! Місце куди хочеться приїхати знов :)

  2. Фелікс Іванов ★★★★★

    Круто постріляли, організація гарному рівні. Тарілки виставлені не від балди, а так, щоб було цікаво в них потрапити, при цьому летять з різних боків, на різній висоті і здається швидкості. Рушниці виглядають круто і трохи старовинно. Великий плюс, що видають затички для вух! Місце куди хочеться приїхати знов :)

  3. Алёна Зарютина ★★★★★

    Вже немає такого ((( звертайтесь до Дениса))

  1. Влад Павлюк ★★★★★

    Досить таки не погане місце, якщо хочеш провести добре час з друзями, то тобі сюди, чи не пожелеешь !!!

  2. Dar_win Barbershop ★★★★★

    Відмінні привітні хлопці там працюють вже давно, тому знають свою справу на відмінно! Навчать будь-якого влучно стріляти, проведуть інструктаж дуже виразно і коректно. Підете з почуттям повного задоволення від відвідання цієї локації.

  3. KFCBARBER ★★★★★

    Відмінні привітні хлопці там працюють уже давно, тому знають свою справу на відмінно! Навчать будь-якого влучно стріляти, проведуть інструктаж дуже виразно та коректно. Підете з почуттям повного задоволення від відвідування даної локації.

  1. Юра Меньшиков ★☆☆☆☆

    Одні суцільні мінуси. Найголовнішим мінусом є адміністратор на ім'я Андрій. Поводиться по хамськи, відповідає грубо. Вкрай неприємний персонаж. Почав видавати маски. Я звернув увагу, що він нам дає найгірші, з дуже затертим склом через яке навіть поблизу на світлі нічого не видно, причому в цих масках або повністю або на половину був відсутній пом'якшувальний поролон навколо очей. На моє зауваження про якість масок він відповів "ну а що ви хочете, вони таки не одноразові". А мене хіба має це хвилювати? Я плачу вам величезні гроші, так будьте ласкаві вчасно міняйте витратні матеріали, скла, паралон і т.д. Загалом він з незадоволеною пикою поміняв мені маску з нормальним Стелк і поролоном. Потім я попросив і моїй дівчині поміняти маску, там взагалі не було поролону + зацарапанное наглухо скло. Потім він видав звичайні будівельні рукавички, що мене і не бентежило б якби вони не були всі в дірку, таким саме місце на смітнику і бомж б таке не підібрав. Попросив поміняти рукавички для дівчини, бо у неї там були суцільні дірки. Пізніше ми самі напросилися що б він нам провів інструктаж. Він знову ж таки це зробив неохоче з незадоволеною пикою. І так він поводився весь час. Нас було 6 чоловік і всі помітили як він себе по хамськи вів. 1. Маски моторошно потіють, грали майже в сліпу через це. 2. Маски заяложені з затертим склом і обірваним поролоном усередині. 3. Приміщення дуже темне і вкрай брудне і мокре. 4. Половина кульок просто САМІ випадає з опущеного вниз стовбура. 5. Адмін з кислою міною, не вміє поводитися з клієнтами. 6. У роздягальні банально немає килимків що б нормально можна було переодягнутися і не ставати на крижаній підлогу голими ногами. 7. Ціна вкрай висока якщо врахувати всі ці мінуси Ні в якому разі не йдіть туди. В цьому темному, залитим суцільними калюжами і брудом приміщенні ви нічого не побачите крізь цю затерту і повністю запітнілу маску. Можна знайти варіанти приємнішою і дешевше з більш привітним персоналом.

  2. Yurii Menshykov ★☆☆☆☆

    Одні суцільні мінуси. Найголовнішим мінусом є адміністратор на ім'я Андрій. Поводиться по хамськи, відповідає грубо. Вкрай неприємний персонаж. Почав видавати маски. Я звернув увагу, що він нам дає найгірші, з дуже затертим склом через яке навіть близько на світлі нічого не видно, причому в цих масках або повністю або на половину був пом'якшувальний поролон навколо очей. На моє зауваження про якість масок він відповів "ну, а що ви хочете, вони ж не одноразові". А мене хіба має це хвилювати? Я плачу вам величезні гроші, то будьте добрі вчасно змінюйте розхідники, скло, паралон і т.д. Загалом він із незадоволеною пикою поміняв мені маску з нормальним стелком і поролоном. Потім я попросив і моїй дівчині поміняти маску, там взагалі не було поролону + подряпане скло наглухо. Потім він видав звичайні будівельні рукавички, що мене й не бентежило б якби вони не були всі в дірку, таким же місцем на смітнику і бомж таке не підібрав. Попросив поміняти рукавички для дівчини, бо там були суцільні дірки. Пізніше ми самі напросилися, щоб він нам провів інструктаж. Він знову ж таки це зробив неохоче з незадоволеною пикою. І так він поводився весь час. Нас було 6 чоловік і всі помітили як він себе по-хамськи поводив. 1. Маски моторошно пітніють, грали майже в сліпу через це. 2. Маски затягнуті із затертим склом та обірваним поролоном усередині. 3. Приміщення дуже темне та вкрай брудне та мокре. 4. Половина кульок просто САМІ ВИПАДАЛИ з опущеного вниз ствола. 5. Адмін з кислою міною, не вміє поводитися з клієнтами. 6. У роздягальні банально немає килимків, щоб нормально можна було переодягтися і не ставати на крижану підлогу голими ногами. 7. Ціна вкрай висока, якщо врахувати всі ці мінуси У жодному разі не йдіть туди. У цьому темному, залитим суцільними калюжами та брудом приміщенні ви нічого не побачите крізь цю затерту маску, що повністю запотіла. Можна знайти варіанти приємніше і дешевше з більш привітним персоналом.

  3. Олексій Мирошников ★★★☆☆

    Гарне місце пограти, але трохи зашифроване. Робочого сайту немає, прейскуранту цін на послуги немає. Опубліковані ціни тільки на сайті ТРЦ Фабрика, але за фактом вартість виявляється вдвічі дорожчою.

  1. Владимир Бардюжа ★★★★★

    Люди добре працюють. Особливо тішить їхнє миття. У мене не Пежо, але мою саме у них. Хоча, зарази, востаннє погано пластик у салоні натерли :) Але думаю це скоріше виняток. Загалом я задоволений послугами.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Патріот?

Патріот знаходиться за адресою вулиця Залаегерсег 18, Дніпровський район, 73000 Херсон, Херсонська область, Україна

Який номер телефону Патріот?

Зв'язатися з Патріот можна за номером телефону +38 (095) 148-40-07

Як можна дістатися до Патріот?

Дістатися до Патріот можна за посиланням

Advertisements