Відгуки

  1. Ірина Сметанюк ★★☆☆☆

    На 14.00 був банкет .Гості прийшли , а офіціант стіл не накрила.Всі стояли чекали, поки офіціант Юлія з тарілками носиться . І ще , 10% за обслуговування списують в чек ,а обслуговують погано, зі столів прибирали рідко.Постійно шукаєш офіціанта , щоб щось винесла чи забрала . Алкоголь половина не холодний , типу в них холоднильники зайняті. А ще , уважно слілкуйте за кількістю торта , які вони виносять . Як показала практика, на стіл ріжуть не все . Доречі , щоб забрати свою ж оплачену вже їжу , потрібно офіціанту заплатити за контейнери.В моєму випадку , 150 грн (Ось Вам і Арт Шат (

  2. Елена Вельшинская ★☆☆☆☆

    На жаль, маю неприємний досвід співпраці з цим закладом. Ми забронювали банкет і внесли аванс, але за два тижні до події змушені були скасувати через зміну відпустки військового, про що одразу повідомили адміністрацію. Незважаючи на поважну причину та завчасне попередження, гроші нам не повернули. Вважаю, що така позиція закладу є нечесною та безповажною до клієнтів, особливо коли мова йде про сім’ї військових. Розчаровані таким ставленням. Не рекомендуємо цей ресторан тим, хто цінує людяність і порядність у роботі з клієнтами

  3. Марина Заболотна ★☆☆☆☆

    Давно відвідували це місце , подобалась кухня, місце ,обслуговування. Але після останніх відвідуваннь, бажання робити банкет в Артшаті зникло . Купа гостей ,а в туалет зайти неможливо. Брудно , туалети працюють частково , умивальники так само. Частина гостей просто ходила до туалету в кущі навколо ресторану. Ця проблема є вже давно, яка взагалі не вирішується адміністрацією. В вихідні та святкові дні там має бути прибиральниця . Такий натовп людей , там потрібно підтримувати чистоту. До кінця вечора туалет має вигляд вуличного.

  1. Денис Ермак ★☆☆☆☆

    Гуляли весілля, що можу сказали...На ваші відгуки ресторану чхати 100%.Бо людей бітком, все зайнято. Можливо манять ціни та територія... Але... Їжа жахлива, хіба більш менш шашлик був, фарширована риба 500 грн 500 грам це просто позор, тхне болотом, тіною та пліснявою, ніхто не їв, окрім котиків) Салати одна назва, купа зелені найдешевшої та трішки м'яса...ви серйозно??? Фаршировані баклажани з горіхом гіркі... Непоганий ще був паштет та картопля по-селянськи. Картоплі фрі резинова, тягнеться у роті.., хоч їли одразу як принесли. Обслуговування варте 1% від чека, аж ніяк не 10%! Загалом шкода витрачених коштів, стіл не виглядав і близько на 1600 грн з людини. Закладу пофіг на ваші відгуки, бо й так прийдуть інші люди. Колись вони дорожили репутацією, наразі виїжджають на ній...(

  2. Алена Редчиц ★☆☆☆☆

    Жахливе відношення адміністратора до гостей, предвзяте. Всі зірки тільки поставила б дівчинці офіціанту, яка справді якісно і професіонально нас обслуговувала. Ще раз великий мінус адміністратору. Бажаю пройти курси по комунікації з гостями.

  3. сергій буртовий ★★★★☆

    Смачна кухня та спокійна атмосфера. Чудовий та привітний персонал. Було смачно та приємно.

  1. Сергій Смотров ★★★☆☆

    Смачне м'ясо. Салати роблять і не смачно і презентація на нуль (салат Греческий як свиням кабачків нарубали)

  2. Татьяна Ожогина ★★★★★

    Просто неймовірна атмосфера, а про кухню взагалі мовчу. Просто божественна, обожнюємо їх морський салат та страви з тандира. Порції просто величезні, а які смачнющі

  3. Viktor Konstantyniuk ★★★★★

    Смачно,особливо кебаб

  1. Анна Кузнецова ★★★★★

    Велика територія, багато зелені, приємний персонал, смачна кухня, адекватні ціни. За гарну живу музику - респект) Затишне місце, яке хочеться відвідати ще!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Арт-шат?

Арт-шат знаходиться за адресою вул. Центральний Аеропорт, 25/1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Арт-шат?

Зв'язатися з Арт-шат можна за номером телефону +38 (048) 770-04-06

Як можна дістатися до Арт-шат?

Дістатися до Арт-шат можна за посиланням

Advertisements