Відгуки

  1. Ihor Zaitsev ★★★★☆

    Були в напівлюксі. Готель вже доволі пошарпаний, хоча видно що колись був гарний. З плюсів адміністратори які йдуть на зустріч, змінили ціну на меншу, коли я побачив зменшення ціни в онлайн. Є парковка перед входом, поруч ресторан і магазини, ринок. В номері все працює і доволі чисто. Є сейф, фен, кондиціонер. До дуже гарного пляжу на 13 Фонтані на машині 5 хвилин. З мінусів за 4 дні в нас жодного разу не прибирали, попросили рушник - не принесли, туалетний папір, шампунь, мило не додавали за 4 дні на трьох. Мінус те що перед вікном на другому поверсі впритул до вікна проходить парпет до вулиці через який до вас можуть зайти у номер, тому було страшно залишати дорогоціні речі у номері. Балкона в нашому напівлюксі не було. На одному вікні не було сітки тому нам в номер налетіли комарі. Загалом провели час в готелі непогано але є нюанси які треба було б усунути

  2. Anna So-Mo ★★★☆☆

    Проживали в даному отелі 4 дні вдвох + собака. Отель втомлений і здається занедбаним всередині.На вулиці +40, кондиціонер дуже слабо і погано працює.Були на 3 поверсі, холодильника немає, навіть шоб був 1 на всіх на поверсі. Запропонували загальний холодильник на 1 поверсі, службовий, але це не зручно бігати з 3 поверху на 1. Матраци були продавлені вщент з плямами.Ліжка взагалі немає, просто 4 односпальні матраци поруч одне на одному, була трохи шокована. Покривало штопане, це взагалі вразило, сіре покривало мало чорні латки.В номері 2 стільці, в страшних плямах.Ванна кімната мала неприємний запах, щось постійно подтікало і це була не вода з душу.В лоббі всі дивани порепані.Обрали цей отель, бо це наш улюблений райой, але рекомендувати не можу.Навряд чи приїдемо саме сюди ще.За розміщення домашніх тварин беруть доплату - 500 гривень за 2 доби, потім по 100 гривень за добу.При виході з отелю треба здавати ключ на ресепшені, навіщо якщо за 4 дні ніхто не прибирав і сміття в нас не виносив.

  3. Андрій Довженко ★★★★★

    Орендував через букінг. Коли дивився як їхати почитав відгуки та був здивований. А коли приїхав то здивувався в гарному сенсі - просторий номер, чисто, зручне ліжко. З мінусів трохи втомився ремонт, але в Одесі зустрічав набагато гірше за ті ж кошти. Чиста ванна без плісняви. Тихо у номері, кондиціонер. Сховище у підвалі. Поруч смачний не дорогий ресторан. Є камера схову. Адміністратор приємний, сам запропонував поставити мотоцикл на закритій території. Коли буду шукати зупинитися поруч то точно повернусь.

  1. Юлія Вишнивецька ★★★☆☆

    + Є укриття Далеко від центру, шахеди не долітають Пляж до якого пішки 30 хв, дуже чистий Напевно дешева ціна Привітний персонал За потреби прибирання в номері !! Також є фен, утюг Поблизу є ринок, супермаркети, заклади і зупинка трамвай до самого центру Wi-fi добрий ) - Басейн не працює Бар, сніданків не має Чайнику не має Кондиціонер майже не працює, перегрівається та відключається, та може потекти вода Ручка вхідної двері відпадала Ручка вікна також ледве трималась Душева лійка завжди падала, і тяжко було приймати душ . Телевізор чомусь працював тільки в другу половину дня Холодильник в номері є, але він не працює ( нам запропонували внизу в спільний холодильник класти свої продукти, але не дуже хотілось ) ( дуже дивно , що по їх правилах я маю залишати ключі від номеру у них, коли кудись йду ; я домовилась з власником і ключі не віддавала ) При тому що готель дійсно дуже старий, багато плям на килимах та стінах, але вони стараються його тримати в чистоті . Я очікувала побачити плісняву , але ванна була супер чиста . Постіль біла, не побачила дирок. Під ліжком також все чисто . Дзеркала все чисте . Рекомендації для покращення : Чайник , щоб можна було хоч випити 3 в 1 зранку . Та холодильник !! Відремонтувати всі косяки які існують ( ручки, дверцята, кондиціонер )

  2. Вікторія Мельник ★★★★☆

    Нещодавно відпочивали з чоловіком у цьому готелі. Можна було з твариною, ми їхали з кішкою, до цього поставились з розумінням. В принципі номер не поганий, з мінусів, як на нас, відсутність капців (бо ми не брали власні), немає мікрохвильовки, басейн також не працював. А взагалі враження приємні, адміністратори допомагали вирішувати питання, якщо вони виникали. Дякуємо за гостинність☺️

  3. Костянтин Іващенко ★★★★★

    Чудовий готель. Цікава архітектура. В нашому номері було все чисто, є все необхідне. Меблі цілі, хоча на ліжку трошки відчувались пружини. Але і номер у нас був економ:) на сон це ніяк не повпливало. Є кондиціонер. Приємна зона відпочинку - ресторан і дворик. Смачні сніданки що входять в вартість номеру.

  1. Dmytro Boboshko ★★★★★

    Гарний, охайний готель. У нас був номер стандарт. Просторий. В номері чисто. Прибирання і зміна рушників щоденна. Смачні сніданки. Смачна кава.

  2. hizt_ inc ★★★★★

    У усука

  3. Дмитро Сербін ★★★★★

    Гарний готель , мені сподобався.

  1. Машуня Тимчик ★★★★★

    Неймовірне місце

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Уліс?

Уліс знаходиться за адресою вулиця Довга, 106, Одеса, Одеська область, Україна, 65038

Який номер телефону Уліс?

Зв'язатися з Уліс можна за номером телефону +38 (048) 737-53-53

Як можна дістатися до Уліс?

Дістатися до Уліс можна за посиланням

Advertisements