Відгуки

  1. пе4енька ★☆☆☆☆

    Офіціант на вході ужив нецензурну лексику, коли посадили за столик офіціанта прийшлось довго чекати коли він підійде. Їжа за дуже завищеними цінами та абсолютно не відповідає ціні. Страви не смачні та пресні, зовсім немає гри смаків, які притаманні азійській кухні. Не рекомендую цей заклад.

  2. Вікторія ★☆☆☆☆

    Візитом залишилась не задоволена. Не рекомендую заклад. Їжа гірше середнього. Прайс вище середнього. Атмосфера не сподобалась. В ресторані знаходиться велике обпльоване брудне дзеркало, це так важко його помити хоча б раз в день? Чистота не відповідає заявленому статусу ресторану. Роли візуально виглядають наче їх замовили з самої дешевої доставки міста, розмір ролів менший за середній, були сподівання на смак, але і його не було. Подача ролів залишає бажати кращого. В нормальних ресторанах хвостики бокові в ролах відрізають і не ставлять на стіл людям, а тут хвостик «дбайливо» заховали в середину щоб не видно було. Парковщик хамло і звертався з якогось дива на «ти». Мене дивує погана якість їжі і якість прибирання в даному ресторані враховуючи контингент даного закладу, але мабуть цей заклад не «про їжу», а дещо інше.

  3. Chester Bennington ★★★★★

    Атмосфера в ресторані затишна, їжа в принципі смачна, замовили рамен, взагалі був без солі. За рецептом так собі, у місті є місця, де смачніше. Хотч цей заклад позиціонує себе як ресторан азіатської кухні. Ще один мінус в обслуговуванні російською мовою.

  1. Соня Ропяк ★★★★★

    Ходимо сюди з сім’єю вже більше 5 років і це один з найкращих ресторанів в Одесі. Всі інгредієнти свіжі та смачні, сервіс ідеальний (коли нам не подобався розмір порції її збільшували) і атмосфера чудова, особливо рибки на терасі. Загалом це 10/10, рекомендую навідатися хочаб один раз.

  2. Viktoria K ★★★★☆

    Ресторан красивий! Їхали на качку по-пекінськи, несподівано ... Одна назва. Треба було що назвати не качка по-пекінськи, а маленьке філе качки. Сашімі- НЕ уровень.За таке кол-во, ціна висока. Медальйони смачні, суп на кокосовому молоці смачний!

  3. Asmodium ★★★★★

    Порядочно

  1. Алексей Словеснов ★☆☆☆☆

    Обслуговування ніяка. Скатертиною брудні.

  2. Ирина Коваль ★★★★★

    Сервіс та обслуговування на висоті

  3. Galyna Pryhodko ★★★★★

    Дякую за чарівний спокійний вечір Дня Народження. За незгасаєму свічку))) і можливість загадати більше бажань))) За ваш персонал - мега приємна адміністраторка, офіціанти Юра і Денис. За душевність. За розмови. І звичайно за дуже смачну кухню! Суп і торт, що на смак що на красу були шикарні!)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Azuma?

Azuma знаходиться за адресою Французький бульвар, 54/23, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Azuma?

Зв'язатися з Azuma можна за номером телефону +38 (067) 484-53-44

Як можна дістатися до Azuma?

Дістатися до Azuma можна за посиланням

Advertisements