Повертаючись з пляжу Лагуна, натрапили на ресторан Дача - весь такий вінтажний, неймовірно креативний, зі смачною кухнею, привітним персоналом, інтерʼєр закладу ніби і простий, але водночас стильний. Тут дуже атмосферно, цікаво, душевно
Фотогалерея
Відгуки
-
Костянтин Степанюк ★★★★★
-
Антон Нестеренко ★★★★★
Сказати, що я в захваті від цього місця - це занадто мало. Приголомшено! Ресторан повністю виправдовує свою назву – «Дача»! Тут не вдають відпочинок, тут дійсно відпочивають. Атмосфера як на справжній дачі: дуже багато зелені, різних затишних локацій, літаки, гамаки, є фонтан, дитячі зони та ігрові кімнати для малечі. На Дачі ви можете спостерігати за процесом приготування страв з тіста в окремій веранді (за склом), це додає щирості та довіри. Територія настільки простора, що, на мою думку, тут легко може вміститися 12–15 банкетів одночасно - і кожному буде комфортно. Ідеальне місце як для великої компанії дорослих, так і для сімейного відпочинку з дітьми. Дуже сподобалось, що кондиціонерів тут немає, і це робить простір живим та натуральним. Не доведеться хвилюватися, що когось може «протягнути». Їжа - смачна, порції щедрі. Офіціанти приємні, більшість спілкується українською (хоч інколи чути й російську серед них - це трохи портить атмосферу). Окремо хочу відзначити Саву Лібкіна - справжній молодець! Створити такий витвір - повага. Він задає правильний тренд, старається говорити українською, і за це йому великий респект і повага. Враження такі, що хочеться повернутися знову й знову. Дуже шкода, що відкрив для себе «Дачу» лише наприкінці літа 2025 року. Однозначно рекомендую всім, хто хоче відчути справжній одеський затишок і гостинність!
-
Yulia K ★★★★★
Дуже атмосферне та цікаве місце. Все сподобалось - меню, сервіс та сам ресторан. Велика зелена територія, тераса з фонтаном, все дуже гарне та доглянуте. Смачне рибне меню та закуски. Ціни вищі середнього, але і ресторан відповідний, тому тут все справедливо. Єдина проблема з якою стикнулися це парковка, дуже важко знайти місце навіть не в самі людні дні, тому це треба враховувати при плануванні походу сюди. А так ресторан топ, все сподобалося, обов’язково відвідаю ще
-
Aliсе Kornienko ★★★★☆
Ресторан розташований досить зручно. Дуже велика площа для столиків на вулиці. Є тихі, затишні й відокремлені місця, де ти можеш залишитись один на один з природою, а ввечері із приємним сяйвом ліхтариків, і, якщо пощастить, ви зможете навіть познайомитись із місцевим жителем - сірим котикои. Або провести вечір з компанією, де вас не турбуватимуть інші відвідувачі ресторану, так само насолоджуючись атмосферою цього місця. Чи навпаки, обрати столик в центрі, поруч із такою ж неймовірною красою природи, прохолодою від фонтану, приємним співом пташок і неголосними розмовами поруч сидячих людей. Або ж у прохолодну пору зайняти місце в самому ресторані. Можна обрати будь-яке місце, де ви почуватимитесь найбільш комфортно. Єдиний мінус - зависокі ціни, але якщо ви віддаєте перевагу відпочинку та пошуку приємних емоцій - це місце саме для вас. Щодо обслуговування - страви готують досить швидко і смачно, персонал ввічливий. Якщо ви захочете розважити себе під час очікування приготування страви, ви можете підійти до літньої веранди і спостерігати за народженням свого блюда. Або якщо час очікування виявиться для вас надто довгим, ви зможете обдарувати кухарів грізним поглядом, і склавши руки на грудях, та метаючи блискавки з очей стежити за тим, щоб вашу страви приготували якомога скоріше. Або якщо ви хотіли б відчути себе в ролі директора, ви так само грізно, з максимально притаманною для вас суворою, поважною позою можете контролювати своїх "підлеглих" і стежити за їхнею роботою. Загалом, якщо у вас достатньо фантазії, то весело проведений час вам гарантовано
-
Оксана Топчак ★☆☆☆☆
Розчарована...зіпсутий настрій. Хотіла зробити подарунок сину і його нареченій в день річниці знайомства - забронювала за день столик домовились, щоб був біля фонтану. Коли прийшли на вечерю, то їх водили різні офіціанти 15 хв.між столами поки посадили, обслуговування було на найгіршому рівні - довго подавались страви, ніхто не підходив обслуговувати, забували принести елементарно замовлене. Коло деяких столів офіціанти бігали наче їм за пояс по 100 ₴ чайові щоразу пхали...Чек був не малий, їжа не погана, але і свято зіпсуте у молоді, а у мене настрій. Багато подорожували по Європі і відверто кажучи, лиш у вас в ресторані - офіціант себе відчуває власником цього закладу і вирішує коли, кого і як йому обслуговувати. За два дні ми їдемо до Одеси...у вас багато гарних та вартих уваги ресторанів, але до вашого вже не хочеться.
-
Ksenia Levchuk ★★☆☆☆
Я давно хотіла потрапити на Дачу, та коли ми прийшли і сказали що без резерву, хостес скривилася у відповідь. Нас посадили за самий некомфортний стіл без парасольки, після дощу стіл витерли мокрою ганчіркою, ми були з дитиною і на нас далі продовжував падати дощ але вже з дерев. Ми попросили нас пересадити, вільних столиків було багато і без табличок резерв, на що офіціант у відповідь огризнувся що всі столики такі, і пішов собі геть. В результаті персонал нас футболив від одного до іншого пів години і ніхто не знав що з нами робити. І коментарі типу « да пусть уже садятся где хотят» не припустимо для закладу такого рівня. Тому мінус дві зірки за хамський персонал який не вміє виконувати свою роботу, і ще одну за те що довго несли їжу. Морозиво дитині подали через пів години, наші страви ще пізніше. В загальному інтер’єр чудовий, таке враження що не в Одесі, кухня супер смачна!
-
Olga Ch ★★★★★
Дуже крутий заклад! Чудова атмосфера та привітні офіціанти!
-
Ольга Поляк ★★★★★
Цікаво, сподобалось, що туристи грають в цій виставі головну роль
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Dacha?
Dacha знаходиться за адресою корп. 15, Французький бульвар, 85, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Dacha?
Зв'язатися з Dacha можна за номером телефону +38 (067) 481-14-30
Як можна дістатися до Dacha?
Дістатися до Dacha можна за посиланням