Відгуки

  1. Володимир Пономаренко ★★★★★

    Хороші та досвідчені лікарі! Все на найвищому рівні! Ходжу сюди регулярно, понад 3 роки. Якість завжди на висоті! Записуватись краще заздалегідь, тому що дуже затребувана клініка!

  2. Инна Антошко ★★★★★

    Ваша клініка- це той випадок, коли не боїшся йти сам і вести своїх дітей!)

  3. Лена ★★★★★

    Відмінні фахівці, висока якість всіх послуг - від проф. чищення і комплексного лікування зубів до висококласної імплантації. Доступні ціни. Спасибі, що ви є у нашій сім'ї.

  1. Lena ★★★★★

    Відмінні фахівці, висока якість усіх послуг – від проф. чищення та комплексного лікування зубів до висококласної імплантації. Доступні ціни. Дякую, що ви маєте нашу родину.

  2. Heisenberg 7 ★☆☆☆☆

    Видалили дитині (15 років) нерв, хоча в такому віці нерви у дітей не видаляють ... Взяли гроші за пломбу наперед, а після відмови її ставити, ледве повернули ... тільки зі скандалами ... Крім цього, сказали, що дитині потрібно пломбувати 12 зубів! Мабуть побачили, що люди з села і вирішили підзаробити на дитині пломбуючи здорові зуби ... одна пломба 1300 грн. Чесно кажучи чув дуже багато хороших відгуків і сам лікував зуби тут і був задоволений і якби це було не з моїми родичами і хтось просто розповів я не повірив би ... В іншій клініці дитині поставили 3 пломби і всі задоволені ...

  3. Валерий ★☆☆☆☆

    Видалили дитині (15 років) нерв, хоча у такому віці нерви у дітей не видаляють… Взяли гроші за пломбу наперед, а після відмови її ставити, ледве повернули… тільки зі скандалами… Крім цього сказали, що дитині потрібно пломбувати 12 зубів! Видно побачили, що люди із села і вирішили підзаробити на дитині пломбуючи здорові зуби… одна пломба 1300 грн. Чесно кажучи чув багато хороших відгуків і сам лікував зуби тут і був задоволений і якби це було не з моїми родичами і хтось просто розповів я не повірив би… В іншій клініці дитині поставили 3 пломби і всі задоволені.

  1. Евгений Навроцкий ★★★★★

    Привітливий персонал,чисто,охайно,професійний підхід.Безболісне видалення зруйнованого зубу. Після клієнта крісло оброблюють антисептиком. Доступна ціна. Дякую!

  2. Евгеній «ПОЖАРНИК» Навроцький ★★★★★

    Привітливий персонал,чисто,охайно,професійний підхід.Безболісне видалення зруйнованого зубу. Після клієнта крісло оброблюють антисептиком. Доступна ціна. Дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Smile?

Smile знаходиться за адресою вулиця Гвардійська 2, 75100 Олешки, Херсонська область, Україна

Який номер телефону Smile?

Зв'язатися з Smile можна за номером телефону +38 (050) 305-47-02

Як можна дістатися до Smile?

Дістатися до Smile можна за посиланням

Advertisements