Відгуки

  1. Вячеслав Бубенщиков ★★★★★

    Респект. Здзвонився, під'їхав, все, що просив зробили. Спасибі.

  2. Sergei Sergeevich ★☆☆☆☆

    Приганяв авто на рихтування та фарбування .. це жах .. все криво і не якісно. Замість обіцяних двох-трьох тижнів, виконувалася робота рівно два місяці! В добавок, одним прекрасним ввечері знайомий подзвонив і сказав що моє авто розсікає по місту! Без мого відома. Категорично не раджу

  3. [email protected] Alex ★☆☆☆☆

    Не рекомендую дане СТО. Здавав машину на полірування кузова, перед тим як віддати сфотографував пробіг, а коли забирав виявилося, що пробіг відрізняється від того що був на 60 км. Коли почав питати хто їздив і куди їздили і чому використовували мій автомобіль в особистих цілях, даний товариш спочатку заперечував, що хтось міг їздити, але після того як показав фото з пробігом він почав розповідати, що це могли їздити з мийки, потім що вони переганяли з гаража на мийку, але до мийки три метри, в результаті виявилося, що їм потрібно було поїхати на авто ринок за матеріалами. По розмові з цим працівником (Олександр), для них це нормально, що навіть якщо їздили, то їздили професіонали, і абсолютно не цікавить, що це не їх автомобіль, якби сталося ДТП вони б просто покинули авто і втекли, а ви потім доводьте , що це були не ви. Звернувся в поліцію за даним фактом.

  1. Oleksandr ★☆☆☆☆

    Не рекомендую це СТО. Здавав машину на полірування кузова, перед тим як віддати сфотографував пробіг, а коли забирав виявилося, що пробіг відрізняється від того, що був на 60 км. Коли почав питати хто їздив і куди їздили і чому використовували мій автомобіль в особистих цілях, даний товариш спочатку заперечував, що хтось міг їздити, але після того як показав фото з пробігом він почав розповідати, що це могли їздити з мийки, тому що вони переганяли з гаража на мийку, але до миття три за метри, на що мили три на метри, в . За розмовою з цим працівником (Олександр), для них це нормально, що навіть якщо їздили, то їздили професіонали, і зовсім не цікавить, що це не їхній автомобіль, якби сталося ДТП вони просто залишили авто і втекли, а ви потім доводьте, що це були не ви. Звернувся до поліції за цим фактом.

  2. Сергей Мезга ★★★★★

    Проїжджав транзитом - оперативно виручили пошуком необхідних запчастин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО "GARAGE"?

СТО "GARAGE" знаходиться за адресою проспект Ушакова 2, Суворовський район, 73009 Херсон, Херсонська область, Україна

Який номер телефону СТО "GARAGE"?

Зв'язатися з СТО "GARAGE" можна за номером телефону +38 (066) 645-55-13

Як можна дістатися до СТО "GARAGE"?

Дістатися до СТО "GARAGE" можна за посиланням

Advertisements