Супер. Задоволені на 100%
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Веремийчук ★★★★★
-
Шибко Наталя Maktalina ★★★★★
Дуже рада, що обрали саме цей Отель. Новенькі номери, чисто, все є, ввічливий персонал, що завжди радий допомогти, на території є гриль та мангал, басейн де завжди є вільні лежаки, до моря відносно близько, поруч базар і магазини. Є власна кухня де є весь необхідний посуд (якщо ніхто не забере в номер і не буде тримати до виїзду). Всім рекомендую
-
Krosha ★★★★★
Супер отель, всім советую
-
Liol ★★★★★
Відпочивали в готелі Балкони з 5 по 13 вересня. І комфортно провели свій відпочинок. -До моря дійсно недалеко - хвилин 5-7, що зручно, коли відпочиваєш з дитиною. -Готель відносно новий. А тому приємний ремонт у номерах. Все акуратно. Видали рушники і фен. Чайник у номер брали свій. Правда, чомусь не було мила, але, можливо, його видають по запиту. У нас було своє. -Своя кухня з технікою та посудом для самостійного приготування їжі. А ще є праска і дошка. -Для дітей є батут, пісочниця. -Є басейн, лежаки, гойдалка. Мангал та бесідки. -Парковка у дворі і безкоштовна. -Доглянута територія. - Хороший господар і ненав, язливий персонал. Знаходиться готель у районі клубу Стамбул. Якщо потрапити у розпал сезону, то пляж, очевидно, буде тут переповнений. А восени було комфортно - небагато людей, але ще все організовано для відпочинку. І до речі, здогадуюсь, ціни восени на всі пляжні розваги впали. Ну, наприклад, покататися на банані 50 грн з людини, а на катамарані на 1 годину - 150 за нього. Готель рекомендуєм, нас все влаштувало!
-
Lh ★★★★★
Відпочивали в готелі Балкони з 5 по 13 вересня. І комфортно провели свій відпочинок. -До моря дійсно недалеко - хвилин 5-7, що зручно, коли відпочиваєш з дитиною. -Готель відносно новий. А тому приємний ремонт у номерах. Все акуратно. Видали рушники і фен. Чайник у номер брали свій. Правда, чомусь не було мила, але, можливо, його видають по запиту. У нас було своє. -Своя кухня з технікою та посудом для самостійного приготування їжі. А ще є праска і дошка. -Для дітей є батут, пісочниця. -Є басейн, лежаки, гойдалка. Мангал та бесідки. -Парковка у дворі і безкоштовна. -Доглянута територія. - Хороший господар і ненав, язливий персонал. Знаходиться готель у районі клубу Стамбул. Якщо потрапити у розпал сезону, то пляж, очевидно, буде тут переповнений. А восени було комфортно - небагато людей, але ще все організовано для відпочинку. І до речі, здогадуюсь, ціни восени на всі пляжні розваги впали. Ну, наприклад, покататися на банані 50 грн з людини, а на катамарані на 1 годину - 150 за нього. Готель рекомендуєм, нас все влаштувало!
-
Марта Гірська ★★★★★
Гарне помешкання, ідеально підходить для сімейного відпочинку. У номері є телевізор, кондиціонер, холодильник, ванна кімната. Кухня спільна, але є все необхідне. Дуже приємні господарі. Рекомендую Balcony для хорошого відпочинку!
-
Михайло Вдовиченко ★★★★★
Відпочивали в даному готелі у липні. Чудове місця для відпочинку,чисті номера,гарна охайна територія,кухня на які є усе що потрібно для приготування їжі. Адміністратор чудова людина яка завжди підкаже та допоможе .Не шумний район,близько до моря(3-5хв).
-
Anna Stanislavska ★★★★★
Дуже хочеться висловити свою подяку за гостинність хазяям і Наташі особисто:) Нам все сподобалось: і персонал, і номер, і простора кухня із усім необхідним і навіть більше, і територія, і близкість до моря, базару і всього, що може знадобитись.. Так, були свої мінуси, наприклад: двічі забивався умивальник. Для нас це не був значний мінус, мені особисто взагалі ніщо не могло зіпсувати відпочинок :):) Але є люди, які із цього роздують величезну проблему.. :):) Також не завжди була гаряча вода, але не було й крижаної, ну і це ж літо, тому не є проблемою. У номері є все необхідне: і шафа, і тумбочки, і стіл зі стільцями, і ліжко звісно, і диван (широкий і довгий, на людей із зростом 175 буде ідеально) - нас було троє у номері, тому двомісне ліжко і диван-ліжко. Заїхали ми в абсолютно чистий, прибраний номер, ніби й не на морі, бо жодної піщинки на підлозі:) Ну, поки ми не пожили там трохи :):) На кухні ви знайдете абсолюно все: там є дві чотирьохкомфорочних плити, і дві раковини, і купа тарілок, сковорідок, гриль для тостів - дуже крутий!! На дворі - мангал.. кожного вечора люди готували мясо/рибу/овочі.. Все супер!! Загалом нам все сподобалось. Дякуємо ще раз, і вдалого сезону!! :)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Balcony?
Balcony знаходиться за адресою 75653 Херсон, Херсонська область, Україна
Який номер телефону Balcony?
Зв'язатися з Balcony можна за номером телефону +38 (066) 077-82-31
Як можна дістатися до Balcony?
Дістатися до Balcony можна за посиланням