Дуже атмосферний заклад. Дуже прийомний, є кімнати для кальяну та айкосу. Дуже смачна кухня. Відчувається, що все свіже приготовлене із якісних продуктів. Дуже рекомендую для відвідування.
Фотогалерея
Відгуки
-
Natali Voloshko ★★★★★
-
Костя Рожнятовський ★★★★★
Все супер! Атмосфера просто бомба, персонал привітний та дуже класний☺️ Кожен раз приходиш і кожен раз йдеш з відси з посмішкою та з хорошим настроєм)
-
Альона Платонова ★★★★★
Один з найсмачніших Том Ям з морепродуктами, які я їла. Дуже крута атмосфера з треками, які шазамиш. Обслуговування на висоті: з жартами, рекомендаціями страв. Рекомендую цей заклад!
-
Valeriia Kovalenko ★★★★★
Обожнюю ваш ресторан у Франківську, у Львові вперше замовляла. Все стабільно: смачно, все свіже, суп гарячий (хоча ще їхав певний час до мене і їла я його після ролів і салату). Приємно, коли минув рік, інше місто, а у вас все стабільно і смачно. Бажаю успіхів бізнесу!
-
Verâ Dayı ★★★☆☆
Це провал. Ми прийшли на сніданок. Обслуговування - немає питань. Атмосфера - миленько. Але щось якось.. Це дуже суб'єктивне сприйняття, можете не брати як валідне. Їжа. Гречку складно зіпсувати, тому, мабуть, що тут скажеш. Гречка і гречка. Просто на ній був вугор, тому ок. Але круасан - повний провал. Круасан не Власна випічка, просто заморозка. Замовте вже в якійсь пекарні, зараз так їх багато! Авокадо - намазка з супермаркету, а не реальне авокадо. Чому?.. Можу оцінити яйце - воно було гуд. Руккола теж.
-
Mykola Kushniryk ★★★★★
TL:DR Чудовий заклад, рекомендую! Розчарований львівським Yoki. Довго несли позицію, суші неакуратні, кострюбаті. Філадельфія дуже бідна, в деяких було не розгледіти чи там взагалі є авокадо. Не зрівняти з чернівецькими. Спочатку поставив 2 зірки. Але навіть термінал для розрахування несли 20 хвилин. Персонал не відповідає рівню закладу. Тому 1. P.S Після відгуку з нами зв’язалась адміністрація закладу, з проханням прийти в заклад ще раз та отримати наше замовлення за їхній рахунок, з урахуванням нашого відгуку щодо недоліків. Чудова реакція, робота над помилками та робота з клієнтом. Це характеристики чудового закладу, що постійно розвивається та працює над своїми помилками. Тому оцінка тільки 5 зірок.
-
Alice Shelepec ★★★☆☆
Були у закладі ввечері 07.07.21 Чекали на офіціанта, але ніхто не підійшов, поки самі не покликали. Обслуговування загалом слабке, як для такого закладу. Хоча наша офіціантка виконала прохання та побажання добре. Вирішили скуштувати роли, запечений з креветкою дуже сподобались. А от до Філадельфії та Каліфорнії виникли питання. Рол розвалювався через неправильно зварений рис, ціна вища, але смак однозначно проступається ролам з доставки.
-
Микола Стасьо ★★☆☆☆
Сиджу прямо зараз в вашому закладі і очікую кальянщика вже більше 20 хв, але це не вина кальянщика, вже доводиться самому підходити до офіціанта і нагадувати вкотре за те, що я кликав кальянщика. Також замовив фунчозу з куркою, загалом непогано, єдине курка ледь пересмаженна і є гіркий присмак. Запропонували гострий соус до фунчози, несли хвилин 25-30 поки сам не нагадав Інтер’єр на 5+, а з сервісом потрібно попрацювати)
-
Ferret Lviv ★☆☆☆☆
Прийшов з дружиною скоштувати роли. Інтер'єр цікавий, і на цьому все. Адміністратор на наше прохання розмістила нас у залі. Пів години чекали поки хтось до нас підійде, аж дружина спіймала пробігаючу поряд адміністратора та спитала чи може хтось до нас підійде, і це при тому що наповнення залу було приблизно наполовину. Зробили замовлення напої та Сет Гарячих ролів. Хвилин за 10 нам принесли напої, і ще десь хвилин за 25 Роли, але не гарячі, а вже майже холодні, скоріш за все з вини офіціантів, які вчасно не забрали Роли з видачі. Дуже погане обслуговування. Більше не піду у цей заклад, і не рекомендую іншим. Були 20.06.2021 приблизно з 19:00 до 20:20.
-
Katerina Pilipyuk ★☆☆☆☆
Салат: - помідори з холодильника, такі холодні, що зуби зводить - підгнивший дешевий салат - арахіс - сметана з гострим кетчупом - батон з супермаркету Робіть висновки самі ))) Upd: Знімаю ще дві зірочки за відповідь, яку додаю у скріншоті. Також надсилаю підтвердження того, цей салат є в меню ресторану, що я його їла саме там. Більш того, власник мав би впізнати свої столи і фірмові тарілки ))) але вирішив погазлайтити.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса YOKI Restaurant?
YOKI Restaurant знаходиться за адресою вулиця Академіка Гнатюка, 12а, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону YOKI Restaurant?
Зв'язатися з YOKI Restaurant можна за номером телефону +38 (099) 159-77-77
Як можна дістатися до YOKI Restaurant?
Дістатися до YOKI Restaurant можна за посиланням