Відгуки

  1. Sarah-Johanna Hamera ★☆☆☆☆

    Порції надзвичайно малі, фактично дитячі. Насититися неможливо. Обслуговування, хоча й ввічливе, було повністю незацікавлене гостями. Склалося враження, що персонал або недостатньо мотивований, або ж заклад не приділяє уваги якості сервісу та заохоченню замовлень. Ми більше сюди не повернемося й не рекомендуємо цей заклад іншим.

  2. Christina B. ★★★★☆

    Сподобалося у ресторані. Було затишно посидіти із бокалом коктейлю. Замовляла вітелло тоннато. Все смачно, якісно. Хотілося би більш привітний персонал. Але загалом дякую, прийду ще!

  3. Євгенія Mesh ★★★★☆

    Не перший раз в цьому закладі, дуже подобається фондан, сьогодні також спробували яблучний штрудель, теж смачний. Трохи осад від рахунку, офіціант звісно повідомив, що є два рахунки з чайовими та без, який хотіли б оплатити, але здається зараз так вже ніхто не робить. Краще підключити сервіс від Моно, де можна додати і чайові, і оплатити рахунок.

  1. Zoriana Hainiuk ★★★☆☆

    Локація хороша, але щоб підійшли на терасу потрібно почекати 15 хвилин, людей багато не було, вже зникає настрій на пррведення часу в цьому закладі( Не можна замовити перше, гарніри та гриль, бо був відсутній кухар(так мені пояснили). Кошичок з приборами кладуть на тарілку, де потім буде знаходитися Ваша їжа, хочеться одразу протерти посуд. Замовлення принесли швиденько, піца непогана. Спеції, оливкову олію не поклали, поки не попросила. Персонал привітний, але не вистачає обслуговування потрібно йти на бар розраховуватися(бо нагадую, що на терасі нікого немає досить довгий період).

  2. Таня Шкурко ★☆☆☆☆

    При вході в заклад не вказано, на яких столиках розкурюють кальян. Були разом з дитиною, весь дим з сусіднього столика тягнув до нас. На прохання моєї дитини принести лист-меню відповіли: « зараз» але так ми його і на дочекалися. Другий раз не завітаємо.

  3. Наталія Терещенко ★★★★★

    Нове 2021 Ця піцерія просто полюбилася за цей рік ще більше...сьогодні знову все було смачно і гарно. Навіть навала людей не заважає нашому постійному офіціанту Русланові добре виконувати свою роботу. Дякуємо

  1. Анастасія Друга ★☆☆☆☆

    Це просто жах,офіціанток треба позвільняти ,безвідповідальщина ,прийняла замовлення ще й зачитала з салатом ,годину часу не було салату а і всерівно що я на таблетках і треба перед тим поїсти!Коли я знервувалась і почала робити кіпіш де салат то почали рубати окуня і перекладати відповідальність одна на одну і ще й говорячи що кухня закрита.Навіть не збиралась підходити ,3 офіціанти підійшло і лише офіціант Руслан запитав що ми замовляли і приніс мені за 5 хв салат!!То важко було зробити зразу?????Не даремно всі пишуть про ужасне облуговування бо офіціантки просто дно і треба їх звільняти бо ніхто у ваш заклад не прийде.Розчарована на 1000%!

  2. Юля Щерба ★★★★☆

    Досить смачна паста і привітний персонал.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Базилік?

Базилік знаходиться за адресою Кам'яниця Кіліящинська, площа Ринок, 33, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Базилік?

Зв'язатися з Базилік можна за номером телефону +38 (093) 436-64-13

Як можна дістатися до Базилік?

Дістатися до Базилік можна за посиланням

Advertisements