Поміряла і повезла в Манчестер. Колір, фасон та якість - супер. Вдячна. Ви чудові!
Фотогалерея
Відгуки
-
Iryna Ran ★★★★★
-
Vera Nesteruk ★★★★★
це мій самий найулюбленіший магазин в цьому тц, я просто в захваті від персоналу, атмосфери та речей, дякую, що робите мене найщасливішою в світі!
-
Iryna Shtepa ★★★★★
Гарний магазин, широкий асортимент, не всі товари є в наявності, тому краще запитайте, коли буде відправка, тоді точно вгадаєте з часом, якщо сукня потрібна на завтра). Мені сподобалась сукня, дизайн, гарна упаковка, а також робота менеджерів
-
Inna Kaminskaya ★★☆☆☆
Вчора отримала довгоочікувану сукню, саме довгоочікувану, бо при першому замовленні іншої сукні мене продинамували. Як виявилося, сукні немає, але сказати про це ніхто не збирався, хоча наявність підтвердили двічі. Втрачений час та нерви( Упаковка - мені з нею у гіпюру окремо не щастить. Сукня прийшла у прозорому брендовому пакеті на липучці (не зип) І вивернутому на виворот пакеті нової пошти! Ганьба, ось прямо чесно. У такому перекупі секонд розсилають, від вас не чекала. Чек та бланк повернення покласти не вважали за потрібне( Окремо хочу попросити налагодити Нормальний зв'язок між виробництвом та менеджерами продажів. Тому що факт того, що плаття немає, з'ясовується через 3 дні. Дівчата вибачаються, а у нас неприємний осад. Цей відгук модератопи вирішили не пропускати на сайт гепбра під купленим товаром, видно він не дуже "солодкий", тому публікую тут.
-
Xristina ★☆☆☆☆
Розчарована цим магазином! Спочатку сказали, що вже відправили в суботу, в пн, вт буде, дзвоню на гарячу лінію - дівчина сказала, що вже відправили, сьогодні ввечері буде, але якщо хочете можу ще раз уточнити, я сказала хочу, вона так і не передзвонила. Сьогодні п'ятниця - дзвоню, а мені сказали, що на днях відправка вже буде! А тепер я вже в іншому місті, і повинна оплачувати ще й доставку в інше місце з їхньої вини. Ви що знущаєтесь? Головне, що гроші взяли! Скільки разів користувалася цим магазином, такого не було, але тепер розчарована. І ніхто ніяких проблем вирішувати не збирається.
-
Юлия Бондаренко ★★★★★
дуже люблю цей магазин, була недавно в Сіті-центрі, буду тепер заходити частіше, все дуже сподобалося: стильно, красиво, затишно і дівчатка дуже уважні. Без покупки не пішла - сарафан з білою прошви просто шикарний, якість пошиття, тканину, модель - все на висоті.
-
Vadim Shuvarskiy (jaydee) ★★★★★
Відмінний магазин, дружину ледве витягнув. Багато всього сподобалося, красиві речі, дружина чарівна
-
Валентина Попазогло ★★★★★
У магазині Gepur, я придбала кеди з перфорацією на сайті під кодом 38685. Хочу зазначити, кеди просто шикарні, з перфорацією, в ніжно пудровим кольорі, виглядає дуже стильно і дорого, підходить як під сукню так і під штани і джинси. Упаковка в магазині це захоплення, рекомендую від щирого серця цей магазин.
-
Александр Шулика РМ Аскания-Трейдинг Юг ★★★★★
Відмінний магазин. Я хоч і чоловік, але з дружиною із задоволенням там купував їй сукні. Ціни відносні, але речі красиві і якісно пошиті. Рекомендую.
-
Анастасія Цугульська ★★★★★
Цікаво, що приємне відчуття від магазину Gepur залишається ще кілька днів після відвідин) ось правда! Окремо хочу відзначити примірювальні – красиво та просторо, на відміну від більшості магазинів одягу в ТРЦ. Дякую дівчині-консультанту, яка допомогла вибрати сукню моєї мрії, на жаль не запам'ятала її ім'я(( Обов'язково повернуся до вас ще раз! Ви чудові) PS і невелике побажання - хотілося б більше речей у розмірі XS, тому що популярний S особисто мені не завжди підходить. Дякую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Gepur?
Gepur знаходиться за адресою Південна дорога, 101A, Одеса, Одеська область, Україна, 67562
Який номер телефону Gepur?
Зв'язатися з Gepur можна за номером телефону +38 (097) 987-32-28
Як можна дістатися до Gepur?
Дістатися до Gepur можна за посиланням