Відгуки

  1. Вадим Пастушенко ★★☆☆☆

    По атмосфері ±, але надто холодно і так як ми були з дітьми вони сиділи в куртках. Було б добре щоб потурбувались про комфорт відвідувачів. По більшості страв та обслуговуванні запитань немає і все сподобалось за виключенням ролів з вугрем. В ролах вугра знайти було проблематично, адже його заміняла шкіра вугра, яка в більшості закладів в принципі не допускається. Чи зайдемо знову? Можливо... Чи будемо замовляти роли? Точно ні!

  2. Ганна Шестак ★★★★★

    Їхали у Каневі і думали де пообідати. Звернули увагу на кафе"Абажур". Приємний заклад,чисто, охайно. Замовили борщ та курячий бульйон з яйцем та локшиною - усе смачне,швидко подано. До борщика подавались фокачча(4 шматочки) з часником і перцем. Нам дуже сподобалось. Рекомендую.

  3. Oksana Krutoguz ★★★★★

    Улюблений заклад в Каневі, привітний персонал. Смачна їжа та напої та нейморівні десерти. Часто з'являють новинки в меню. Гарний та затишний інтер'єр.

  1. Angela Pavlenko ★★★★★

    Були в Каневі як туристи, шукали довго якесь місце для обіду і дуже зраділи, коли зайшли до цього кафе, бо здається що в цілому місті більше немає пристойних закладів. Їжа неймовірно смачна, багато цікавих, сучасних страв, так само як і традиційних. З меню брали: сковорідка з курячими стегнами; цезар з беконом; свинні медальйони; картопля з часниковим соусом; салат з прошуто і карамелізованою грушею а також свинну сковорідку (не сфотографували) + коктейлі. За цей весь обід на 4 людини вийшло біля 1000 грн тож ціни дуже порадували:) Обслуговування хороше, офіціантка Вікторія попередила про приблизний час готування страв, запам‘ятовувала всі наші побажання. Інтер‘єр також сучасний і затишний. В цілому однозначно будемо рекомендувати знайомим відвідати заклад якщо будуть в Каневі

  2. Сабина Искендерова ★★★★★

    Дуже рекомендую даний заклад у місті Каневі. Смачні страви, великі порції. Окрема подяка за грибний крем суп та десерт,фото не встигла зробити- швидко з'їли(( Ціни помірні.

  3. Sabina Iskenderova ★★★★★

    Дуже рекомендую даний заклад у місті Каневі. Смачні страви, великі порції. Окрема подяка за грибний крем суп та десерт,фото не встигла зробити- швидко з'їли(( Ціни помірні.

  1. Алла Шейко ★★★★★

    Достойний рівень обслуговування. Цікаве меню. Швидко і смачно!

  2. -DV- -UA- ★★★★★

    Дуже смачно готують за дуже доступними цінами. Комфортне та приємне місце з хорошою атмосферою.

  3. Alla Bud ★★★★★

    Затишне кафе з чудовим інтер'єром та атмосферою. Привітний, уважний персонал. Їжа свіжа і дууже смачна. Смакувало всім. Меню різноманітне і можна вибрати на будь який смак. Заїхали голодні, після відвідин музею, і залишилися дуже задоволені і іжею, і обслуговуванням. Єдиний недолік- не працював термінал. І це трохи незручно для тих, хто звик користуватися картками.

  1. Вікторія Molchalivaya ★★☆☆☆

    Відмічали ювілей.Не сподобалось зовсім.Тормознуті офіціанти невчасно забирали брудний посуд,якого гора скоплювалась в центрі стола.Дуже довго несли хліб,нагадували раз 5.Сама обстановка не затишно, грубо.Дуже дратувала музика.Бармен відмовлявся зробити тихіше.Репертуар націлений на те,щоб як найшвидше клієнт прибрався звідси)) Господарям цього закладу порадила б завести декілька музичних плейлистів,розраховані на різні вікові категорії..Не знаю ,другий раз тут нічого відмічати не буду.Кухня середньої якості.Одним словом не рекомендую,якщо не хочете зіпсувати собі настрій незатишною атмосферою.Тут про це не дбають.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кафе "Абажур"?

Кафе "Абажур" знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра 35, 19000 Канів, Черкаська область, Україна

Як можна дістатися до Кафе "Абажур"?

Дістатися до Кафе "Абажур" можна за посиланням

Advertisements