Дякую за якісний сервіс).
Фотогалерея
Відгуки
-
lara matviienko ★★★★★
-
Dragnil Baki ★☆☆☆☆
Зайшов купити телефон атем є все окрім телефона найшов телефони купив мені винесли коробочку закриту я дурак взяв Тай пішов прийшов до дому відкриваю а там не повний комплект шнур є блока питання відсутній
-
Jeanne ★☆☆☆☆
Купувала у минулому році телефон і отримала гарний сервіс . Телефон перестав працювати і повернулась за новим. Робота дівчини, чия зміна була сьогодні мене максимально не задовольнила. Ніякого бажання працювати, робила все повільно без ініціативи. Увага була не до мене, а до повідомлень на телефоні. Прошу звернути увагу і попрацювати над роботою персоналу. Я не просила консультацій чи допомоги, прийшла з чітким запитом на товар. Це не так складно, щоб уділити 2 хвилини на продаж товару.
-
Диана Киносян ★★☆☆☆
Незадоволені працівники , яким складно вимовити два слова. Про швидкість навіть говорити не треба.
-
P T ★☆☆☆☆
Считаю, что меня обманули в этом магазине!!! Искали защитное стекло для iPhone и зашли в этот магазин. Два продавца в один голос утверждали нам, что у них отличные стекла, точно рассчитанные на 12 Pro Max. И ко всему прочему они взялись бесплатно наклеить стекло. И вот после поклейки стекла выяснилось самое неприятное. Это стекло не покрывает весь экран, оставляя по всему периметру, между телефоном и чехлом зазор в 1,5 миллиметра. То есть, песок на пляже, пыль, любые мелкие частицы будут забиваться под это стекло, царапая экран сильнее, чем если бы его не было! На замечание, что это не нормально нам было сказано, что все стекла такие по размеру, хотя предыдущее стекло было идеально подходящим по размеру. Продавцы спорили с нами и показывали остальные стекла, которые оказались еще меньше! На вопрос, что можно сделать, нам сказали, что ничего! Деньги вернуть нельзя, так как стекло уже наклеено. Хотя у нас должно быть право вернуть любой товар в магазин в течение 14 дней. В целом никому не советую верить продавцам из этого магазина на слово. И если вас все же обманули требовать возврата денег. А если хотите, чтобы защитное стекло было на весь экран, то вам точно не в этот магазин!
-
Alex Tom ★☆☆☆☆
Проблема з організацією доставки! Не рекомендую!
-
Владимир Абросимов ★★★★★
Відмінне обслуговування, компетентні хлопці. Зарядили навушники, підключили, перевірили.
-
Юрий Тикунов ★★★★☆
Хороший магазин, нормальний персонал, купував і приклеював захисне скло на Samsung M51
-
Alex ★★★☆☆
Один із магазинів мережі
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Allo?
Allo знаходиться за адресою пров. Семафорний, ТЦ, Середньофонтанський провулок, 4 Е, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Allo?
Зв'язатися з Allo можна за номером телефону +38 (050) 425-49-24
Як можна дістатися до Allo?
Дістатися до Allo можна за посиланням