Абсолютне хамство, якщо ви купили товар онлайн, до вас будуть відноситись "через губу". І без того, поки стояв чека " снєсхожленія" продавці так розмовляли з клієнтами ... Або абсолютно не замотивовані, або абсолютно охаміли
Фотогалерея
Відгуки
-
Doktor Haus ★☆☆☆☆
-
Толик Ковтун ★☆☆☆☆
Робиш в магазині дорогу покупку, а тобі кажуть з вас ще 4 гр. За кульочок.
-
Maxim Saevich ★☆☆☆☆
Купили телефон. Вони його там включили показали що працює. Я приїхав додому подарував дитині. Вона вставила картку. Дома був вайфай. Коли вона пішла до школи то виявилося що не працював мобільний інтернет. Прийшла додому, ПЛАче. На слідуйчий день , третій день після покупки, поїхав в цей магазин щоб поміняти, вони сказали що його потрібно здати в сервіс для ремонту, я кажу що поміняти на новий. Там мужик на ім'я єльгар був не задоволений та грубо зімною спілкувався, запропонував щоб я сам відвіз в сервіс, став погрожувати, бо коли я здам їм то буду чекати 180 днів поки вони зремонтують. Я кажу мені не потрібний телефон після ремонту. Я хочу новий. Він в грубій формі відповідав. Телефон новий тільки 3 дні пройшло після покупки можна було замінити на новий по закону. Мій відгук. Що там дуже погане ставлення до клієнтів і гарантія що ви можете вернуть товар простого 14 дні не діє. Там тільки цей єльгар себе так виде. Я вам не раджу туди ходити і купляти щось. Но мережа магазинів ,Алло, це хороша мережа. Просто там працює такий ... P;S я заскрінив. Дякую за відповідь..Сподіваюсь все добре закінчиться.
-
Ира Саевич ★☆☆☆☆
Доброго дня. Купували завжди в цій мережі магазинів телефони і планшет. Усе було добре. Але зараз сталася неприємність. Під замовлення приїхав телефон 31 серпня, ми приїхали забрати, його там увімкнули. Працює. Подарували дитині. Дома працював вай-фай і ми не зрозуміло, що щось не так. Пішла в школу, дзвонить, що немає мобільного інтернету. Дома перезапустили його, інтернет вмикається і вимикається за хвилину. Поїхали назад в магазин, аби повернути цей телефон і отримати, або гроші, або такий самий телефон. Але нам запропонували відвезти його в сервіс. Саме, щоб МИ його завезли. Відмовилися. Нам сказали, що будемо очікувати 80 днів, як пізніше сказав продавець на ім'я Ельгар/Ельдад, точно не пам'ятаю, що чекати до 180 днів. Гроші повернути нам не можуть, бо телефон з дефектом. На питання, з яким самим. Сказав, шо немає мобільного інтернету. Нам дали акт про те, що у нас забрали цей телефон в сервіс. А дитина без покупки. Дуже цікаво виходить... То ніби ми не маємо право на повернення коштів у термін в 14 днів??? Закони пишуть для кого??? Як виявилося, що в особистому кабінеті цей телефон висить, як несплачений та неотриманий. Наступного дня нам подзвонили приїхати по телефон. Ми витратили час, кошти на дорогу. Приїхали. Сказали, що це помилка. Окей. Вирішили тоді, що писатимемо заяву на повернення коштів, передбачену Законом України. А також скаргу, тому що продавець Ельдар/Ельгар поводився грубо. Казав, що ми довго будемо без телефона. Жодних бланків нам не дали. Сказали писати у вільній формі. Невже це правильно? Чи спеціально зроблено, щоб відмовити у розгляді повернення коштів, бо неправильно складена заява? Повідомлено, що протягом 10 днів буде розглянуто. Але це ж можна так і втратити можоивість на повернення когтів, бо пройде якраз гарантійний термін, адже заява писалася 4 вересня. Це аби затягнути час?? Поки писали це, Ельдар/Ельгар сунув під руки новий акт про те, шо забрали вчора у нас телефон, а сьогодні ми добилися, опираючись на Закони України і Права споживачів, щоб нам видали інший телефон у користування. Запропонуваои кнопковий!!! Це так і має бути за Редмі 15С, пропонувати кнопковий?? Але потім все ж таки видали 9С. Ми підписали новий акт, де вказано, шо нам видали новий, а той, шо купили забрали. На виході цей продавець, ніби насміхаючись сказав, що він вже списав усі ці наші заяви. Цікаво, так? Дома вже переварюючи цю ситуацію, почала читати акт, який сьогодні дали. Там вказано, що ми повернуои телефон з тією проблемою, з якою звернулися (відсутність мобільного інтернету), а нижче дописали, що є дрібні подряпини на екрані, на корпусі, забруднений юсб вхід!!! Як так? Ким треба бути, щоб так робити? Ми прийшли по-людськи, бо виявили проблему. Ми навіть не підозрюваои, що все може бути так. І ми не хочемо телефон, який вже був у сервісі. Ми хочемо новий телефон дитині, за який ми заплатили гроші!!! Захист прав споживача при поверненні товару в Україні регулюється Законом України «Про захист прав споживачів». Споживач має право обміняти товар належної якості протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки), якщо він не підійшов за формою, кольором, розміром, фасоном або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Невже репутація зовсім неважлива? Бо мережа класна! І всі інші продавці приємні люди. Сподіваюся на вирішення нашої проблеми, інакше звертатимусь у Спілки з Прав Споживачів.
-
_ ★☆☆☆☆
Відгук не про саме цей магазин, а про інтернет магазин. Не користуйтесь інтернет магазином цієї мережі - безвідповідальне відношення до покупців. Беруть гроші за товар якого у них немає в наявності, повідомляють про через декілька днів, повернення грошей ще декілька днів. До речі, форма купівлі товару на сайті також доволі убога, як для такої "солідної" мережі. Найгірший досвід який я мав серед інтернет сервісів.
-
Demon Bezdni ★★★☆☆
Обслужили швидко, обслуговуванням задоволений, 3 зірочки, бо не бачу різниці між цією мережею магазинів електроніки з іншими
-
Іван Нагорний ★★★★★
Професійно та надійно!
-
Serqey Zozulya ★★★★☆
Магаз норм , люди адекватні
-
Ліля Чорна (Блинда) ★★★★★
Чудовий персонал
-
Mykyta Sagaydachny ★★★★★
Гарний сервіс.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Алло?
Алло знаходиться за адресою ринок «Північний», проспект Князя Володимира Великого, 114, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Алло?
Зв'язатися з Алло можна за номером телефону +38 (095) 285-68-79
Як можна дістатися до Алло?
Дістатися до Алло можна за посиланням