Відгуки

  1. Андрей Радченко ★★★☆☆

    5 зірок хотілось би поставити консультанту АНАТОЛІЮ дуже привітний легкий в спілкуванні , розповів все що треба ,як користуватися технікою а ось розраховував нас вже Олександр ну такий собі мальчік , щось бубнить під ніс , в нього щось запитуєш він мовчить , нав'язує якісь гарантії хоча йому відразу було сказано що нічого не треба , не дав можливості перевірити техніку .АНАТОЛІЮ велике дякую.

  2. Лілія Гайдук ★☆☆☆☆

    Дуже неприємний і обурливий досвід у Comfy. Працівник Кирило поводився відверто хамськи: грубив, насміхався, і взагалі створював відчуття, що йому байдуже до клієнта та його питань. Замість того, щоб допомогти і надати інформацію, я отримала зверхнє ставлення і повне небажання вирішувати ситуацію. Абсолютно неприпустимий рівень сервісу. Після такого ставлення бажання щось купувати в цьому магазині зникає. Дуже розчарована і не раджу покладатися на сервіс Comfy, якщо хочете нормального ставлення до клієнта.

  3. Yaroslav Polishchuk ★☆☆☆☆

    COMFY, це вже просто знущання. Я мовчати не буду. Я купив у них нову варильну поверхню Whirlpool. З коробки! І вже брак — дві конфорки не працюють. Половина плити мертва. Віддав на діагностику їм. І з цього моменту я без плити. Уже місяць. МІСЯЦЬ. Без ремонту, без товару, без грошей. Авторизований сервісний центр «Меридіан» видає якісь папірці без опису поломки, без висновків, без строків. В акты прийому передачі «новий товар», в "висновку" СЦ уже він «має свіди використання». Ви серйозно? COMFY каже, що це «не істотний недолік». Тобто плита, у якої не працює половина конфорок — це не істотний недолік? Вони перекручують закон, ігнорують 14 днів ремонту і тихенько підсовують акт прийому передачі де указано термін «31 робочий день після скасування воєнного стану», тобто термінів немає. Всіляко нав"язують ремонт, який я не погоджую так як я не хочу ремонтовану плиту по повній вартості. А найкраще — вони видаляють мої коментарі під своїми постами у соціальних мережах. Просто стирають правду, щоб інші не дізналися, як вони ставляться до людей. Факт: плити нема, ремонту нема, строків нема, грошей нема. І відповідальності — теж нема. Я вже подав скаргу до Держпродспоживслужби. Будьте обережні. Ви можете опинитися без грошей і без техніки, як я.

  1. Дарина Клименко ★☆☆☆☆

    Вже втретє купуємо капсули для посудомийки у Comfi, і всі три рази стикалися з тим, що ціни на полицях не збігаються з тими, що на касі — на касі вони вищі. Пояснюють це постійними змінами цін і тим, що цінники не встигають оновлюватися. Але це вже повторюється третій раз, і це викликає неприємне враження. Хотілося б більшої точності у відображенні актуальних цін у магазині.

  2. Олександр Хоробрий ★☆☆☆☆

    Більше ніколи не звернусь до даного магазину і мережі вцілому. І нікому не раджу. Менеджерам аби тільки впарити, за наслідки відповідальності не несуть. На наступний день після придбання газової плити вона вийшла з ладу, у поверненні товару відмовили мотивуючи відсутністю пакування ( плівка та пінопласт). Клієнтоорієнтованість на рівні! Замість вирішення питання скинули з себе відповідальність на виробника.

  3. Лариса Діденко ★★☆☆☆

    Онлайн консультація жахлива! Впевнили в неправдивій інформації про товар (пральна машина) З другого разу замовили саме ту пральну машину яка підійшла по наших параметрах, але прийшлося все ж таки відвідати магазин!. Довелося чекати на повернення коштів та доставку іншої машини, що призвело до морального та фізичного дискомфорту!

  1. Наталья Шаровская ★☆☆☆☆

    Це якійсь жах. Прийшла отримати інтернет замовлення, яке одобрив банк у розстрочку. В магазині сказали що я його відмінила. Коли зателефонувала на гарячу лінію, замовлення було дійсне, продавець з каси втікла, щоби не взяти телефон коли я балакала по горячій лінії. І потім мені хамила, сказала що їй нема діла до мого замовлення. Дякую горячій лінії. Але персонал в магазині жах,і, на мене дивились зверхньо, показуючи своїм виглядом, що я якась нікчема. Пройшло вже 2 дні, досі не можу прийти в себе, мене давно вже так не ображали.

  2. Wadim Telyvan ★☆☆☆☆

    Купив ноутбук тиждень назад, який виявився з дефектом пам'яті.На наступний день після покупки я приїхав в цей же магазин. Продавець, який мені продав цей ноутбук просто розводив руками і нічого сказати не міг.Через хвилин 5 до мене підійшов так званий "майстер" і почав розказувати що дані ноутбуки всі мають схожі проблеми і за "невеличку" оплату в 3500 грн він усуне даний момент.Данний борзий "рішала" просто сидів і з ухмилкою говорив-"хоч шоб ноут робив-каса там, іди плати". Будьте готові, що в цьому магазині вас будуть намагатись розвести на гроші і продавці на вас просто дивляться як на скот, який можна було обманути і впарити якусь непотрібну дічь.Після довгої розмови я вирішив повернути ноутбук і купив такий же в іншому магаз ні,і ви знаєте - другий ноутбук працював і працює відмінно без проблем і синіх екранів

  3. Ваня Гунченко ★★★★★

    Хочу розповісти про працівника даного магазина "comfy". Звати Денис, дуже приємний в спілкуванні консультант. Купував у нього холодильник SAMSUNG, дуже чітко та якісно без зайвої інформації розповів мені про товар. З перших секунд було зрозуміло що працює людина досить довго в магазині та був профі у своїй сфері. Ставлю 5 зірок, магазин залишив приємні враження

  1. Elena Efimenko ★☆☆☆☆

    Обслуговування годинами. Постійно зависає програмне забезпечення

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Comfy?

Comfy знаходиться за адресою вулиця Сумгаїтська 10, Соснівський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна

Який номер телефону Comfy?

Зв'язатися з Comfy можна за номером телефону +38 (080) 030-35-05

Як можна дістатися до Comfy?

Дістатися до Comfy можна за посиланням

Advertisements