Дуже люблю ці магазини, завжди приємні дівчатка, радо підскажуть по товару. Але сьогодні була неприємно вражена поведінкою продавчині. Зайшла на другий поверх за новорічними прикрасами. В магазині зовсім не було людей і двоє продавчинь стояли біля каси і між собою спілкувались. Я взяла зі стенду гірлянду і попросила у продавця - чи не може вона підказати ціну. Тому що, на товарі дуже маленькі стікери і не зручно для покупців вишукувати і вичитувати з окулярами, чи співпадає товар ціннику , і чи ти вгадав ціну того товару , який хочеш придбати, щоб на касі не було розчарування. Так от, попросивши продавця допомогти підказати ціну, вона з незадоволеним тоном відповіла - "Ви що, не бачити цінники , там все написано! " І показала зовсім на другий. Кажу їй - ні не бачу, я не можу розгадувати ваші квести с мікроскопічними стікерами і вгадувати що скільки коштує, тому і попросила вас. Продавець на кожну мою фразу невдоволенно сперечалась. Я їй зробила зауваження, що вона нечемно розмовляє с покупцями. Положила товар на місце і сказала їй що вже не хочу нічого купувати с таким обслуговуванням. Відповідь була такою: " То і не купуйте!"..... Виходячи з магазину , я сказала що з таким відношенням , мабуть не треба працювати в сфері обслуговування. А коли спускалась сходами , то почула образливе бурчання в мою сторону ( вона думала , що я не чую) Отже , всім приємних покупок перед святами і вихованих, та ввічливих продавців!
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Макарчук ★★☆☆☆
-
Олена Полякова ★★★☆☆
Купували піцу на обідню перерву на роботу. До сьогодні була смачна. Пригостила колег, за столом виявили, що підгорілий низ. Зателефонувала в магазин, людина, не представившись, відповіла, що якщо мене щось не влаштовує, то треба було подивитися і повернуть. Я прийшла повертать, з кимсь поспілкувалась (бо знову не представились), виявляється, що претензії ще й до мене чому піца не ціла. Перепекли. Вибачився тільки охоронець, бо затримав мене, тому що чека немає. Нажаль, Він єдиний хто в цьому магазині якісно виконує свою роботу.
-
Игорь Никитин ★☆☆☆☆
Доброго часу! Вчора заходив до вас магазин! Половина продавців зі спущеними масками на роті, половина на бороді! Навіть одна продавчиня без маски взагалі в торговій зоні! За рукавички взагалі мовчу, мила поли, потім стала обслуговувати клієнта! вони їх міняють на протязі дня? Це все наблюдаю від початку карантину! Робіть будьласка висновки! Держпродспоживслужба ще є в Черкасах і знаю випадки, коли за такі порушення уже штрафували в Україні!
-
Nick Dvir ★☆☆☆☆
Майже завжди відключені холодильники води та пива, зимою зрозуміло але чому в теплі дні не працюють, приходиться пиво купувати в іншому місці ! P/S: Через тиждень після вибачень від магазину вирішив перевірити як працюють холодильники та купити холодного пивка , та мене спіткала невдача холодильники не працюють ось і для чого вибачатись це такий бізнес по-українському? Останні закупи в цьому магазині були зроблені 30.05.21 о десятій ранку !
-
Мирослава Дзюба ★★★★★
Хороший магазин! Директор просто розумниця!
-
Оксана Сонэчко ★★★★☆
Великий та наповнений магазин. Магазин тихий, спокійний і все можливо купити, що хочеться. Єдине жодного разу не купувала м'ясо, тому не можу поставити всі 5 зірок, бо радить те, що не пробувала, не хочу. Тут же перед виходом є міні кав'ярня, стійка спортлото і т.ін. , на вулиці є 2 банкомати. Перед виїздом з міста гарне місце, щоб скупитися.
-
Олена Різник ★★★★★
Гарний магазин. Можна придбати готову продукцію. Смачно готують курку - гриль та багатий вибір страв.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Прем'єр?
Прем'єр знаходиться за адресою вулиця Надпільна 474, Придніпровський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна
Який номер телефону Прем'єр?
Зв'язатися з Прем'єр можна за номером телефону +38 (047) 273-49-92
Як можна дістатися до Прем'єр?
Дістатися до Прем'єр можна за посиланням