Це мій улюблений ресторан в Черкасах. Тут завжди можна посмакувати свіжими морепродуктами, які будуть дуже класно приготовані. Обслуговування 10/10 весь персонал дуже привітний, все на вищому рівні. Дуже подобається, що зʼявляється все більше сучасного, наприклад як онлайн меню дуже зручно. Ну і про атмосферу не можу сказати нічого поганого, все на вищому рівні. Дуже рекомендую відвідати цей ресторан!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Yarmarita ★★★★★
-
Galka Miroshnik ★★★☆☆
Не було жодних морепродуктів з сетів, крім креветок. І в закладі дуже холодно, дітям некомфортно взагалі. Незручні столики. Обслуговували чомусь російською мовою.
-
Олександр Міцкевич ★★★★☆
Загалом, місце хороше. Музика тиха, спокійна, що дає можливість спокійно спілкуватися. Однак, інколи персонал любить маніпулювати з порціями страв. Особливо із самими устрицями -- платите нормовану ціну за 1 устрицю, а продукту для споживання в самій мушлі де-факто майже немає.
-
Павло (Vega99) ★★★☆☆
Цікаве місце, насамперед своїм меню та оформленням інтер'єру, є два доволі просторі зали також можна сісти на вулиці. Поїсти замовляли стейк з лосося та креветки в паніровці, все подали швидко, порції достатньо великі. Гарнір з картоплі фрі простий, але доречний. До страв подали однаковий соус, паприка і ще якась суміш перцю, знову ж нічого особливого. Весь кайф псувала мошка, що лізла до їжі та напоїв (є на фото). Замовили з собою сендвіч з тунцем та бургер з телятиною та креветками. Обидві страви гарно запаковані в паперові пакети та окремо в пластикові лотки. На смак все доволі непогано, особливо сендвіч. Тож з плюсів: оригінальне меню, інтер'єр, та дуже демократичні ціни. З мінусів: мошка, якої немає в меню. Тож як цікавий фастфуд з оригінальним меню "Мушля" чудовий вибір.
-
Roman Yarmishko ★★★★★
Зручно по Європейських. Смачно, та всі продукти свіжі, і ціни досить не великі. Діма Борисов молодець і до Черкас добрався. Бажаємо і на далі розвитку та відкриття нових закладів в нашому місті.
-
Julia Kodola ★★★☆☆
Устриці сподобались, смачний сидр, а от до казанка мідій є питання. Зовсім не зайшли - водянисті, не відчула смаку і соус не сподобався. З'їла дві штучки з усього казанка. Та розумію, що ціна їх невисока, тож не очікувала чогось більшого. Обслуговування сподобалось, швидко, ввічливий персонал.
-
Валерія Брянцева ★★☆☆☆
Зробили замовлення з собою Fish & Chips, 2 устриці та мідії. Нам винесли пакунок і побажали гарного вечора. Коли ми приїхали додому і відкрили пакунок, там виявились тільки устриці. Було дуже не приємно! Черги не було і ми були єдині відвідувачі, що чекали на замовлення. Ми певернулись до закладу і забрали решту замовлення. Враження зіпсовано! Перевіряйте в закладі замовлення, що вам віддають, бо можна залишитись без вечері.
-
Христина Делікатна ★★☆☆☆
Дуже неоднозначний заклад. Перечиталася з десяток скандальних історій про отруєння саме тут. Мені після минулого відвідування теж самопочуття попсувалося. Устриці постійно якісь дивні: або шкірочка, що прилипла до стінок, або величезний шмат, що на смак як куряча грудка (дивіться фото). До обслуговування офіціантами претензій немає. У самому закладі не завжди чисто (саме столики).
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mushlya / Мушля?
Mushlya / Мушля знаходиться за адресою вулиця Хрещатик 188, Соснівський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна
Як можна дістатися до Mushlya / Мушля?
Дістатися до Mushlya / Мушля можна за посиланням