Відгуки

  1. Alyona Buhai ★★☆☆☆

    Купила торт " Фруктовий" взагалі майже крему не було, ще і коржі сухі!

  2. Yulia Koval ★☆☆☆☆

    Сьогодні купляла продукти, на кассі після розрахунку касир видала здачу без чеку, я відійшла і попросила у неї чек, адже мені потрібно для звітності у бухгалтерію, На що вона мені відповідає : -"Він у смітнику, я по смітникам ритися не буду" Як і я більше не хочу заходити в цей магазин.

  3. Iryna Zharova ★★☆☆☆

    Як же втомиля охорона Делікату!! За пакетик 40коп вислухала таке приниження від охоронця, ніби я вкрала 40 мільйонів! Я просто забула пробити той пакетик, в якому видають м'ясо. Чому? Тому що звикла до Сільпо, в якому при зважуванні м'яса одразу врвховують той пакетик, а на вагах де фрукти-овочі ти сам при зважуванні обираєш з пакетиком чи без. В Делікаті нажаль нема таких зручностей, і ось той раз, коли я закипалась майже 1000грн, а от пакетик за 40коп.від м'яса ЗАБУЛА!! І мені не просто нагадали, мене стояли і вичитували на весь голос, що от я, НЕ ЗАПЛАТИЛА ЗА ТОВАР!!

  1. Vlad Diadiusha ★☆☆☆☆

    Не беріть кулінарію купив з ранку рис з овочами і копчене стегно. Отруївся більше нічого не їв+ пробивають не один продукт дивіться чеки

  2. Оксана Грицай ★☆☆☆☆

    Завжди купляла продукти в цьому магазині. А сьогодні купила сирну (4 сира)піцу. Від якої тхне рибою , таке враження, що смажили рибу і олію з- під риби додали в соус сирної піци. Мій пес амстаф подякував мені за цю піцу. А я залишилася голодна. НЕ дякую вам.

  3. Виктория Крецкая ★★★★★

    Чудові і різноманітні скидки,різномаїття товару, ціни доступні.

  1. Sergey Matvienko ★★★★☆

    Ваги для овочів і фруктів знаходяться не біля овочів і фруктів. але касир знає куди бігти щоб зважити замість вас

  2. Serg Bezfamilnyi ★☆☆☆☆

    Купив мандарин,на 22.67,округлими до 22.70.Все добре,але коли давала касир Яна решту,чомусь видала без 30 копійок,і навіть не сказала,вибачте,але в мене нема решти,або знайдіть 20 копійок,я вам дам 50.Але ж морда керпичем,і почала обслуговувати наступного клієнта.Мені не жалко, але це не є нормально!!!!!!!

  3. Артем «Amicus» Агапов ★★★★★

    Гарний магазин. Великий вибір товару, прийнятні ціни

  1. Ліза Гончар ★★★★★

    Супермаркет в якому можна купити все. Дуже великий асортимент товарів. Дуже багато представленно виробників. Ціни трохи завищенні. Також можна купити квантову продукцію, фермерські товари. Є товары власного виробництва- завжди свіжа та смачна. Хліб власного виробництва смачний Дуже, рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Деликат?

Деликат знаходиться за адресою вулиця Остафія Дашковича 19, Соснівський район, 18007 Черкаси, Черкаська область, Україна

Який номер телефону Деликат?

Зв'язатися з Деликат можна за номером телефону +38 (080) 075-50-45

Як можна дістатися до Деликат?

Дістатися до Деликат можна за посиланням

Advertisements