Відгуки

  1. Марія Степанюк ★★★★☆

    Чи можна у вас розраховуватися кешбеком національним

  2. User Life ★☆☆☆☆

    Дурять людей, недовіси на кожному товарі, який важиться. Рекомендую перевішувати.

  3. Yuliay Horobets ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин , розфасофаний товар на кожній позиції має недовіс, сьогодні купила муку яка була позфасована21.12.24 при взважуванні на весах різниця в 50 грамів і це лише на 1 пакеті , а якщо возьмете 2.3 от і рахуйте що Вас надурили на 100 -150 гр .За свою покупку мука в/с замість 49.93грн. обійшлась а 49.03 грн. і це я тільки муку взяла ,а якщо ще крупу,печиво любий розфасований товар то така історія на кожному товарі. З обслуговуванням теж бажає кращього!!!!

  1. Стас Василенко ★★★★★

    Норм. Персонал привiтний пiдскажуть покажуть

  2. Олексей Звичайний ★★★★★

    Поряд продаються доволі смачні чебуреки)

  3. Igor Alexandre ★★★★☆

    Крупи, запаковані продукти, соки, води купити можна. Сардельки-ковбаси - лячно. Але в принципі чисто.

  1. Олександр Шевченко ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин… 1. Високі ціни. 2. Ціни на вітрині не відповідають дійсності, на касі інша ціна. 3. Багато продукції в якої вичерпаний термін зберігання. 4. Не компетентний, не ввічливий персонал, який перегинає в спілкуванні з клієнтами та дозволяє хамити.

  2. Інна Рудик## ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування!!!! О 21.20 на дверях стоїть охоронець і в магазин не пускає покупців. Хоча графік роботи до 22.00. На питання "чому?" в грубій формі відповідає "їм каси щитать і на графік фіолетово" Звертаюсь до адміністрації: проведіть бесіду із персоналом! Або не вводьте в оману графіком роботи!!!!!

  3. Інна Рудик ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування!!!! О 21.20 на дверях стоїть охоронець і в магазин не пускає покупців. Хоча графік роботи до 22.00. На питання "чому?" в грубій формі відповідає "їм каси щитать і на графік фіолетово" Звертаюсь до адміністрації: проведіть бесіду із персоналом! Або не вводьте в оману графіком роботи!!!!!

  1. Галина Задорожня ★★★★☆

    Дуже непогано,як для сільського магазину!!! Дуже добре,що можна купити якісну молочку(волошкове поле),фрукти,овочі,каву(lavaza),макарони(barilla),свіжий хліб.А,також мило,порошок,туалетний папір.Ще,товари для дітей (канцтовари,деякі іграшки).А,от товари алкогольної групи- хотілось би покращити,і за якістю,і за ціновою категорією.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Маркет?

Маркет знаходиться за адресою вулиця Леніна 36 Б, 19615 Мошни, Черкаська область, Україна

Як можна дістатися до Маркет?

Дістатися до Маркет можна за посиланням

Advertisements