Сьогодні мала не приємне враження від походу в цей маркет, ходжу туди з самого відкриття і завжди мені там подобалось, але з кожним наступним походом зарікаюсь більше не йти туди(((( Касирів пам'ятаю добре, вони давно працюють, але таке враження, що люди не люблять свою роботу, не люблять інших людей і взагалі не зрозуміло чому вони там! Попередній клієнт купував оселедця, який звичайно вимастив все і стрічку для товарів і місце куди кладуть просканований товар, касир не витерла все те і почала кидати туди мої покупки, а разом з тим і решту коштів, в результаті чого я йшла додому з шлейфом оселедця зі своєї торбини, вдома я почала те все витерати, але коли відчиняю холодильник там досі "пахне" тою рибою((((( Тепер про решту, яку мені дали, мало того що ті купюри були мокрі від протікшого розсолу, вони теж смерділи оселедцем і я не змогла покласти їх до свого гаманця((((( І ще одне, коли касир давала мені решту, то не додала 50 гривень, так як вона була зайнята розмовою з охоронцем про знижку на тюльпани))) я розумію, що жінки і квіти це святе, але ж.....звичайно вона вибачилась коли я зробила їй зауваження, всі можуть помилитись, але таке враження, що помиляються тільки на мені, кожен похід залишає не досить приємні враження і більше туди ходити не хочеться.
Фотогалерея
Відгуки
-
Дарина Клименко ★☆☆☆☆
-
Максим (CMK) ★★★★★
Чудовий машазин. Шкода, що тільки один в місті. Ціни трохи вищі "за ринок". Але є цікаві акції.
-
Katerina Gavrilets ★★★★★
Все є. Магазин хоч і малий, але все можна знайти. Novus молодці!
-
Анатолій Тур ★☆☆☆☆
Так і не дочекався сомельє, навіть немає кого покликати на допомогу....пусті ряди, де персонал а хз. Каси як працюють не відомо жодної там чи підсвітки чи вказівника потрібно всі пройти щоб найти робочу. А касири одні грубіяни, такий вид що я повинен все знати про ваш магазин, де відкачувати карту. Короче....потрібно керівництву попрацювати з сервісом так нікуди не піде.
-
Юлія Світайло ★★★★★
один з найохайніших магазинів у Черкасах!
-
Ирина Владимировна ★★★★☆
Гарний асортимент. Часто впроваджуються різноманітні акції, особливо вигідні на імпортні товари та алкоголь. За 2 роки жодного разу не було помічено прострочених товарів. Але на деякі товари значно вищі ціни, ніж в інших маркетах.
-
Світлана Прядко ★★★★☆
Єдиний "Новус" в місті Черкаси, не погана випічка власного виробництва, широкий асортимент товару. Дуже хороший вибір спецій, та імпортного якісного алкоголю. Хороший вибір миючих засобів. Раджу як магазин, який сезонно реагує на святкові розпродажі, хороший асортимент, але ціни дещо завищені в порівнянні із іншими мережами міста.
-
Eugene Maksimov ★★☆☆☆
Скуповуючись в Новусі звертайте увагу на цінники і суму, яку вам пробивають на касі. Випадки, коли фактична ціна на 1-2 грн. вище за вказану на ціннику настільки регулярні, що можна вже казати про ганебну традицію для цього магазину, яка просто нищить його і без того нечисленні позитивні сторони.
-
Yulii Nesterenko ★★★★☆
Звичайний супермаркет. Щось дорожче, щось дешевше ніж у конкурентів. Є власна пекарня. Гарний м'ясний відділ. Асортимент великий, постійно багато акцій. Розташування зручне, паркінг великий. Є туалет для відвідувачів.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса NOVUS?
NOVUS знаходиться за адресою бульвар Шевченка 399/2, Придніпровський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна
Який номер телефону NOVUS?
Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29
Як можна дістатися до NOVUS?
Дістатися до NOVUS можна за посиланням