Відгуки

  1. Максим Дядюшенко ★☆☆☆☆

    Дуже багато людей!!! І не працює дві каси підхожу до каси де сидить касир по просив ми мені пробить довар вона каже "табличку не бачиш хоть вона могла пробить товар" касир ще мені на хамив!!!

  2. Леонід Мельничук ★☆☆☆☆

    Це 0 зірок і мережі і магазину. Замовив доставку з АТБ більше ніж на 500 гривень - замовлення не доставили. Гаряча лінія не допомогла взагалі.Довелося йти за замовленням з оплаченою доставкою в магазин. Так як у замовленні був алкоголь за який було заплачено ще о 19 вечора,замовлення після 21 відмовились віддавати. Не раджу замовляти у них доставку. Магазин ставиться безвідповідально до клієнтів обіцяючи доставку за 2 години,а сам співпрацює з кур'єрами надійність яких не може гарантувати. А коли ти сам йдеш в магазин виконуючи роботу за яку заплатив,тобі ще й ніхто не йде на зустріч ні в магазині,ні в кол центрі

  3. Евгения Москаленко ★☆☆☆☆

    Хотілось би щоб касири в період обслуговування покупців не обговорювали з охоронцями про те кому і за скільки роблять операції, а дивились які монети діють споживачі, і давали решту правильно. Я за ту гривню не обідній, але прошу адміністрацію провести бесіду

  1. iHor M. ★★★★☆

    Один з улюблених магазинів. Є всі необхідні продукти, окрім свіжого м'яса. Є "чарівне шопопало" де можна купити і намет і дриль і посуд, книжки, іграшки ... Парковка так собі. Ціни демократичні, є знижки.

  2. Ирина Бойко ★★★★☆

    Великий асортимент товарів широкого вжитку та продуктів харчування.

  3. Любов Солошенко ★★★☆☆

    Не дуже чисто

  1. Людмила Катреча ★★★★☆

    Працює цілодобово, непоганий асортимент, зручне розташування

  2. Світлана Моцна ★★★★☆

    Найбільш затишний, приємна атмосфера.Але чому в центрі немає ремонту? В чорних тонах, як зробили інші магазини. Цього не вистачає. Випічка є тільки тут, в тих що поруч немає. Навіть якщо закрити на ремонт, це потрібно.

  3. Oleksandr Riznyk ★★★★☆

    Найдешевший магазин, проте не найгірший. Вибір середній. Не вистачає власної випічки та кулінарії.(Випічка вже є!) Не весь алкоголь у холодильниках. Працює ЦІЛОДОБОВО!

  1. Oleksandr Vashchenko (ITIS_Esprit) ★★★☆☆

    Дуже часто зустрічаються не співпадіння цінника в залі та ціни в чеку. В такому випадку беріть чек і цінник, викликайте адміністратора і вам касир поверне різницю із своєї кишені.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою бульвар Шевченка 239, Придніпровський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements