Відгуки

  1. Иван Стрелец ★★★★★

    Давно не їли настільки смачних страв! Від першого шматочка ми зрозуміли, що кухня працює на найвищому рівні. Чудово збалансований смак кожного компоненту. Прекрасна якість м’яса, ідеальна текстура пасти, свіжа зелень. Дуже порадувало розмаїття меню та його авторський підхід. Також слід відзначити ідеальну температурну подачу страв — ні занадто гаряче, ні холодне. Відчуття, ніби кожна деталь продумана для задоволення гостей. Залишились дуже задоволені нашим візитом. Повернемось обов'язково ще

  2. Дмитрий Дибров ★☆☆☆☆

    Відмінний сервіс, смачна їжа, дійсно непогане пиво. Закладів такого типу небагато, особливо в цьому районі. Але, але й ще раз але... Діло було 12.09.25, близько 17-17:30. Прийшли з партнером випити кілька келехів пива та побалакати про те, про все, про роботу та й не тільки. Все було чудово, прекрасний офіціант, прекрасна атмосфера, підготовка до живої музики. Але все здвинулося в негативний бік, коли та сама жива музика почалася. Я все розумію, та дуже тепло сприймаю аматорські гурти, навіть, коли їх виконання каверів на колись популярні композиції ледве дотягує до середнього рівня. Однак, все повинно бути у свій час та у свому місці. Коли гучність музики перевищує будь-які припустимі та навіть неприпустимі норми, виконавиця не співає, а волає зі сцени якісь слова, які неможливо розібрати, ще й по 3-4 рази поспіль одну й ту саму пісню, в залі знаходитись неможливо. Особливо комічно це все виглядає на фоні "дрес-коду". Неможливо було не тільки нормально спілкуватися, не тільки почути свого співрозмовника, а навіть почути власні думки. Цей факт на превиликий жаль змушує мене залишити цілком негативний відгук, хоча все інше було на висоті. Ввважаю, що адміністрація має ретельно відбирати виконавців, їх репертуар Принципово не дізнавався ні в працівників, ні де ще, хто там на сцені намагався відчути себе на власному концерті на стадіоні, не розуміючи, що тільки заважає гостям відпочивати, але, сподіваюся, що ніколи більше не побачу и не почую цього. Але тепер завжди буду дізнаватися наперед, хто буде виступати, і що саме буде собою представляти "жива музика" у вечір, в я кий вирішу тут відпочити й попити пива.

  3. Дарина Середюк ★★★★★

    Дуже гарний заклад, в який хочеться повертатися) Цікаві коктейлі та їх подача, страви теж супер, смачні. Але не сподобалося те, що нас посадили за бар, коли повний зал вільних місць, сказали, що все зайнято, хоча це не так насправді.

  1. Наталя Ковальська ★★★★★

    Дуже атмосферне місце! Чудовий заклад для відпочинку як наодинці, вдвох, так і з великою компанією. Постійно проходять якісь заходи: інтелектуальні ігри, концерти. На вихідні раджу заздалегідь робити бронь, оскільки, не зважаючи на те, що заклад великий, вільних місць може не бути. Дякуємо офіціанту Богдану за гарне обслуговування 07.04.2025

  2. Igor Igor ★★★★★

    Багато чув, бачив реклама. Коли вирішив відсвяткувати визначну дату, звернувся за день із замовленням. Зустріли, провели по залу, посприяли в виборі страв. На наступний день все було на належному рівні. Для першого разу мені сподобалося. Планую відвідати ще декілька разів, враження буде сформовано остаточно.

  3. Володимир Ющишин ★★★★★

    Хороше місце. Великий вибір пива, можна замовити і щось поміцніше. Доволі непогана кухня. В залі є великий екран для перегляду футболу, я би навіть сказав гігантський. Чудова ідея локальної підсвітки столів, яка прибирає зайве освітлення, що покращує видимість екрану.

  1. Roksolana ★★★★★

    Дуже крутий заклад! Однозначно рекомедуємо:) Все продумано до деталей, надзвичайно смачно і комфортно. Окрема подяка офіціанту Василю за те, що допомагав з вибором смачного пива, за ввічливість, комунікабельність та професіоналізм! І за україномовне спілкування) Свої люди всюди

  2. Оксана Кравчук ★★★★★

    По рекомендації друзів вирішили сходити у цей заклад.Можна сказати,що не відразу знайшли вхід...,завдяки підказкам працівника Мультиплексу ми туди попали.Вхід у Beerteka через вхід у кінотеатр Мультиплекс за залом N3.Прочитавши відгуки,ми відразу залишили верхній одяг у гардеробі кінотеатр,так як дійсно в середину не пускають у верхньому одязі.При вході зустріла хостес,яка провела до вільного столика,так як ми попередньо не замовляли.Але при великій кількості людей, столик нам знайшли.))Гарна та приємна атмосфера у закладі,цікавий інтер'єр.Комфортно та зручно.На кожному столику є дезинфектори та вологі серветки.Офіціанти чемні та приємні.Після зробленого замовлення прийшлось почекати його десь 30 хвилин.Замовляли бургер, пивну тарілку, крильця у гострому соусі- все дуже смачне.Окремо хочу сказати про пиво власного виробництва - воно неймовірно смачне!!!Кал'ян принесли відразу, також гарна якість.Подивились футбол, ведучі проводили конкурси на футбольну тему, порозгадували ребуси..)Дуже атмосферно, нам сподобалось!)Прийдемо ще!))

  3. Alexey Vorozheykin ★★★★☆

    Дуже просторе приміщення. Гарний вибір їжі, чого не можна сказати про пиво - меню було не зовсім актуальне, а деякі позиції виглядали досить спірними (принаймні, один із сортів зьозі не вдалося знайти в антапді). Як багато закладів в Одесі досить претензійний та менш демократичний в плані спілкування з персоналом, проте обслуговування на рівні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Beerteka?

Beerteka знаходиться за адресою Генуезька вулиця, 5/2, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Beerteka?

Зв'язатися з Beerteka можна за номером телефону +38 (073) 735-16-88

Як можна дістатися до Beerteka?

Дістатися до Beerteka можна за посиланням

Advertisements