Відгуки

  1. Gh Ch ★★☆☆☆

    Розчарована: в магазині персонал розмовляє російською мовою. Робила зауваження, отримую зневажливий погляд і знову чую російську. Купила полуницю: на вітрині стоїть ціна : 199,90 грн ( товар дня!)., а в чек вибиває по ціні 229,90 грн. З Тальнівською водою також незрозуміло: купую Тальнівська вода 6 літрів, а в чеку бачу Тальнівська вода5+1 дня/ газована і по ціні вже 41,90 грн. Буду прощатися з вами.

  2. Ali Solntseva ★☆☆☆☆

    Купувала у відділі сосисок і ковбас , запитала чи свіже те, що я вибрала , у відповідь отримала « а ви шо не бачите, що я їх з пачки достаю?» таким тоном недовольним і хамство далі полилось, питаю чому таким тоном мені відповідають ? А відповідь вбила « а яким ви хотіли? Чи ви мене тут учить будете?!» Все розумію , вечір , люди втомлені , АЛЕ! з цією пані минулого разу така ж розмова склалася!!!!!! Хамовита невіжа, яка не вміє адекватно спілкуватись , на касі запитала чому у вас така людина там працює неприємна, на що почула «..а це мабуть Ліда, та вона часто так…». Знаєте , на митниці достатньо магазинів , щоб до вашого не заходити через таких співробітників.

  3. Nataliia Radko ★☆☆☆☆

    Касир хамка яка не повинна працювати в цьому магазині і тим більше з людьми!!!!! Здійснивши покупку в магазині Моллі на Митниці попросила на касі щоб решту дали хоть декілька металевих гривень (щоб придбати воду в автоматі який знаходиться на території цього ж магазину) на що касир на хамила , відправила знову в чергу, відстоявши повторно велику чергу до цієї ж касирки і здійснивши ще одну покупку - отримала решту. При цьому ця касирка-хамка ще огризалась і язвила що я не знайду в магазині товару на суму щоб отримати решту мілкими гривнями. Я не просила просто розміняти гривні - я здійснила покупку!!!! Двічі!!!! Таке хамство, не повага і зухвале ставлення працівників магазину до покупців просто недопустиме!!!!

  1. АЛЛА Чернишова ★☆☆☆☆

    Все кисле ( молочка ) дитині не возьмеш по срокам норм але все кисне, з зпахом м'ясної продукції теж все плачевно , а риба я зовсім боюсь говорити . Я розумію світла зовсім не вистачає нікому , але коли береж молоко в обід а в вечері воно вже зкисло то це якісь проблеми

  2. Олександр Чухлєбов ★★★☆☆

    Судячи з назви думав елітний магаз) Зайшов та попав у сільський магазин а-ля бек ту 90ті, хіба що термінали та каса є. Спасибі поруч велмарт, тепер і АТБ

  3. Наталия Недбайло ★★★★★

    Подобається цей магазин) персонал привітний, широкий асортимент товарів!)

  1. Yaroslav Sheremet ★★★☆☆

    Не кваліфіковані працівники, які відповідають за алкоголь на розлив. Часто їх потрібно шукати.

  2. Violeta Diachenko ★★★☆☆

    На 3.5 зірочки. тісно, ціни не дешеві, асортимент малий і з дешевого серменту

  3. Татьяна (Возможно от меня) ★★★★★

    Приємний магазин з нормальним вибором продукції.

  1. Anatoliy Illiashenko ★★★★★

    Асортимент продукції дещо відрізняється від решти магазинів, але не в гіршу сторону.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Molli?

Molli знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра 19, Придніпровський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна

Який номер телефону Molli?

Зв'язатися з Molli можна за номером телефону +38 (098) 462-74-77

Як можна дістатися до Molli?

Дістатися до Molli можна за посиланням

Advertisements