Відгуки

  1. Оля Остапенко ★★★★★

    Хочу висловити величезну подяку ресторану «Панорама» за чудово проведений вечір! Обслуговування було просто ідеальним – персонал уважний та дбайливий, що створює по-справжньому теплу атмосферу. Кухня – вище за всілякі похвали: кожна страва була бездоганно приготовлена і вишукано подана. Напої порадували різноманітністю та якістю, а кальян додав завершеності вечора. Дякую «Панорамі» за незабутній час, обов'язково повернуся знову!

  2. Олександр Кривень ★★★★★

    Приємне місце, дуже смачні суші та напої, окремий респект за кальян(хороший,швидко зробили), привітливі працівники

  3. Аня Каганцова ★★★★★

    Смачна кухня, приємне та привітливе обслуговування, підтримуються побажання клієнтів,комфортне місце

  1. Олечка ★★★★★

    З моменту появи нових господарів готова приходити туди щодня! Кухня на висоті, обслуговування відмінно, атмосфера шикарна, у вихідні грає діджей, можна добре відпочити ☺️ Відгук який залишила дівчина на ім'я Крістіна, ви дуже помиляєтеся, кажучи так за цей заклад, ви, очевидно, просто давно не були в хорошому ресторані.

  2. Мирослава Рошко ★☆☆☆☆

    Раніше було смачно, зараз страшно є, все не смачно, неакуратно, замовили крила Бафало, згорів принесли, креветки в клярі з запахом зіпсованості, просто жах, все жірнющее і огидне

  3. Андрей Катеринич ★★★☆☆

    У дружини алергія на дешеві барвники. Замовили лимонад, думали що лимонад в закладі власного приготування або хоча б не дешманская шмурдяк. Але ні, вона таки дешманская. Коли почалася алергія попросив у персоналу стакан води запити таблетку, після чого мені запропонували технічну воду з-під крана або моршинську бутильовану. Стривай очищеної води немає. Питання, на якій воді готуються страви? На моршинської або на технічній? Дівчина офіціантка під час обходу забрала попільничку і так і не принесла чисту, хоч їй і нагадували 2 рази. З плюсів: Чи не погана кухня, середня цінова політика, як і всюди. Саме місце досить хороше, тихе, з зручними диванами. Загалом не погано, але клієнтоорієнтованість ніяка

  1. Жанна Михайлюк ★☆☆☆☆

    Обслуговування офіціантки жахливе !!! Спочатку ми з друзями туди ходили, і всім радили! Був хлопець офіциант нам дуже сподобалося як він обслуговує

  2. Vladimir Domovichok ★★★★★

    Відмінне заклад, смачна піца, ввічливий персонал, ціни нормальні, можна подивитися футбол. Ціни на банкети від 300 гривень

  3. Andrew Honor ★☆☆☆☆

    Обраховують, на пустому місті дурним зроблять, кави не дочекався

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Panorama?

Panorama знаходиться за адресою вулиця Семена Палія, 125 Г, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Panorama?

Зв'язатися з Panorama можна за номером телефону +38 (094) 946-39-00

Як можна дістатися до Panorama?

Дістатися до Panorama можна за посиланням

Advertisements