Відгуки

  1. Dental Studio ★☆☆☆☆

    Пишемо від імені нашої компанії, яку "занегативив" директор авто24 Майстерів Роман. У нас запис пацієнтів на місяць вперед, і пацієнти приймаються в порядку черги, ваш прийом був перенесений через те, що такому ж пацієнту як і ви стало погано в день операції, про що вам повідомили, у зв'язку з цим був зміщений графік прийому хірурга, вас про це так само повідомили. Але ви спочатку не відповідали на дзвінки, а потім приїхали скандалити і кричати благим матюком, коли в сусідньому кабінеті вівся прийом дитини з бабусею і слухали здавалося б адекватну людину, гідний вчинок чоловіка, грюкнувши дверима пообіцяли клятвенно зіпсувати нам наш рейтинг. Нашій компанії глибоко без інтересу той факт, що протягом години нам залишили негативні відгуки ви і ваші товариші яких ви просили це зробити. Наша стоматологія не винна, що якість наданих нами послуг, призвела до того, що у нас є запис пацієнтів на місяць вперед, якщо у вас немає терпіння це так само не наша вина ви НІ КОПІЙКИ НЕ ОПЛАТИЛИ НАМ і вимагаєте матами компенсацію))) А негативні відгуки з недостовірною інформацією про роботу лікарів свідомість.

  2. Olga Tuchka ★★★★★

    Отличный магазин, хороший ассортимент и замечательный персонал!

  3. Ваня Недялков ★★★★★

    Магазин добре, великий вибір, і продавці адекватние.Ставлю

  1. Nepomniashchaya Yulia ★★★★★

    Супер магазин! Є все що потрібно, якщо щось поламалося, хлопці допоможуть відремонтувати. Раджу всім

  2. Alexandr Dual ★★★★★

    Приїхав за запчастинами, а в результаті мені полагодили машину господарі магазину! Дуже рекомендую, ціни на запчастини на порядок нижче ніж скрізь, за запчастинами тільки до них!

  3. Анна Куберская (Kuberskaya Anna) ★★★★★

    Дуже зручний магазин, по-перше 24/7, по-друге все найнеобхідніше є, ще жодного разу не було, щоб за чим то заїхала, і мені відмовили.

  1. Сергей ★★★★★

    Супер! Працюють цілодобово, дуже часто рятують, усі розхідники є, навіть викрутку та ключі позичили коли поламався! Рекомендую!

  2. Виктор «Jecky» ★★☆☆☆

    Кілька років тому часто купував у цьому магазині запчастини, не хочу нікого образити, але зараз ставлення до покупців не дуже хороше (хамське). Заходиш із гарним настроєм, виходиш із магазину засмученим. Іноді заходжу, коли ринок москвич закритий. Останнім часом немає потрібного товару у наявності.

  3. Руслан Степанов ★★★★★

    Хороший товар і не дорого, дуже виручили, коли машина вночі поламалася, дякую.

  1. Олег Климов ★☆☆☆☆

    Ціни космос, більшість товару китай за ціною без жарту в 10 і вище разів дорожче. Магазин до речі не цілодобовий, як зазначено на вивісках, приїжджав не раз було закрито. Деякі продавці відверте бидло, розмовляють з набитим їжею ротом і орієнтуються у товарі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Авто 24?

Авто 24 знаходиться за адресою вулиця Академіка Заболотного, 20а, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Авто 24?

Зв'язатися з Авто 24 можна за номером телефону +38 (097) 214-93-53

Як можна дістатися до Авто 24?

Дістатися до Авто 24 можна за посиланням

Advertisements