Відгуки

  1. Алина Прокопчук ★☆☆☆☆

    Більше ніколи не звернусь в таксі Smile. Водій не явився в зазначений час, хоча я замовляла завчасно. І з водієм зв'язувалася ввечері, попереджала про важливість даної поїздки. Ви просто підставили військового. Зранку водій поза зоною, диспетчер в режимі довгого очікування.

  2. Вячеслав Іщенко ★☆☆☆☆

    Нікому не рекомендую це таксі тут вас можуть пошукати!!!

  3. Альона Журавель ★★☆☆☆

    Сьогодні їхала з дитиною 2 роки. На задньому сидінні DACIA ЧОРНА(60-82) зразу як сіли почула характерний запах, потім дивлюсь по мені повзе клоп. Одного задавила, інший маленький вкусив мою дитину. Тепер страшно за здоров’я , вони можуть переносить будь які хвороби. Я знаю що це таке в моєї бабусі були вони в дивані. Їх хрен виведеш. Тільки служби визивати спеціальні щоб їдкою речовиною травили. Прийшли додому весь одяг зразу перепрали в чому були. Страшно хоч би в квартиру собі не занести. Будьте обережні , обходьте це таксі стороною

  1. Григорій Мартинов ★☆☆☆☆

    Викликав Таксі в Руську Поляну в суботу, приїхав zaz vida сіра 36 88 номер авто! Смс ціна прийшла 180гр все ок! Водій зачекав мене 10хв,ні 15хв!50гр я віддав відразу, коли почали їхати за очікування, я був на підпитку відпочивав з сином на дачі у товариша! В салоні водій мені заявляє що з мене ще 240гр!Я офігел! Спілкувався російською, попросив перейти на українську! Відповідь мене взагалі розізлила "він принцепово не буде говорити українською і якщо мене щось не влаштовує то я можу выйти" я сказав добре і він мене з детиною 4років висадив серед поля біля задрипаної заправки!! І от уже декілька днів бачу як різні машини слідкують за мною! Передайти вашим співробітникам що зломають собі життя!!!

  2. Богдана Цой ★★☆☆☆

    Раніше було все чудово, останнім часом все гірше, таксі чекали 30 хв, ні дзвінка ні смс,диспетчер сказала дивитися пропущені наче клієнт дурень і не бачить що ніяких дзвінків нема, і взагалі повний ігнор

  3. Любов ш ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Протягом 15 хв. викликала машину 3 рази, так і не надіслали, оператор груба з клієнтами, без виховання. Раніше користувалась часто, тепер ніколи. водії завжди без масок.

  1. Vladislava Di ★★☆☆☆

    Була постійним клієнтом, але більш не буду. Спершу умови чудові були, але щомісяця ставало все гірше, водії все менш компетентні. Останніми краплями було: - те, як мене підвозив дуже хворий водій без маски, і заразив мене (це при тому, що я таксі користувалася, бо на самоізоляції, ніде не ходжу та працюю дистанційно, і сама була в масці); - через кілька днів я поспішала в банк і замовила таксі, щоб часу було з запасом, але приїхав водій на 15 хв пізніше, бо заблудився - наші уточнення адреси диспетчер не передала, і водій намагався нас ще й винними у цьому зробити. А потім їздив довшою дорогою, ледве повз, в результаті ще й на довіз до місця призначення, бо не знав як тудою їхати. Адже так, я ж замовляла таксі, аби в кросівках бігти по ожеледиці в банк! Із запізненням, причому, бо час "про запас" був витрачений на блукання водія до того, як він до нас приїхав. На попередні проблеми я закривала очі, скидаючи на людський фактор, але кілька промахів підряд все ж підштовхнули мене до того, що за гроші, які я плачу, я можу отримувати значно кращий сервіс. Авто у вас все гірші, водії все менш компетентні, запах у кабінах все неприємніший. Сьогодні по дорозі назад скористалася послугами ваших конкурентів — і вперше за тривалий час задоволена. Чого бажаю і решті. Поставила дві зірки, а не одну, за ту якість, яку я пам'ятаю раніше. На сьогоднішній день же ви таксі на одну зірку, і на ринку послуг маєте або стати кращими, або загинути.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Такси Smile?

Такси Smile знаходиться за адресою Одеська вул. 50, Придніпровський район, 18000 Черкаси, Черкаська, Україна

Який номер телефону Такси Smile?

Зв'язатися з Такси Smile можна за номером телефону +38 (093) 170-07-77

Як можна дістатися до Такси Smile?

Дістатися до Такси Smile можна за посиланням

Advertisements