Водії маршрутів набивають автобуси безквитковими пасажирами, а потім пасажири з квитками стоять одне на одному
Фотогалерея
Відгуки
-
Игры Для Даунов ★☆☆☆☆
-
Шины&Диски Сбыт ★☆☆☆☆
Сьогодні водій рейсу Черкаси - Леськи відмовився від перевезення мене як учасника бойових дій і втік з автостанції ЖД вокзалу поки я пішов за білетом (рейс о 17:30 24.07.2025 року тому номера автобуса вказати не можу) Вів себе djlsq по хамськи, не пояснив чому я не можу проїхати безкоштовно і вигнав мене з автобуса. Директор автостанції розвів руками бо даний перевізник АТП 17127. Директор АТП Олена іВАНІВНА ніяких пояснень не надала, значить так у них заведено, хоча даний автобус зупиняється на міських зупинках за вимогою, ПРОШУ підтримати мене та надати пояснення вказаним діям та виконувати закон "Про статус ветеранів війни"
-
Dmitry ★★★★★
Маршрут Черкаси - Монастирище супер, це єдиний маршрут який зараз курсує через Жашків. Водії дуже професійно виконують свою роботу. Незважаючи на неякісну дорогу поїздка комфортна. Дякую Вам.
-
николай ★★★★★
Відкривається нова мийка авто,також вантажне СТО поряд з мийкою.
-
Vitaliy Kos ★☆☆☆☆
Сьогодні їхав маршрутом Золотоноша-Черкаси. Автобус подали без отоплення, до Черкас їхали в холодному автобусі. Водій хамло, виражався нецензурними словами.
-
Катерина Литвин ★☆☆☆☆
Сьогодні чекала 4 маршрутку 30 хв!!!! При інтервалі 8-9!!! Жах!!!
-
МаксМаша ★☆☆☆☆
Сьогодні (20.02.18) з дитиною їхали з поліклініки в маршрутом таксі номер 5 .Кондуктор жахливо хамське створення. Мало того що зігнала п'яти річну дитину з місця тому що ето бачте місце кондуктора, так ще на питання де її бейджик з ім'ям нахаміла.Во час спроби сфотографувати на телефон назву фірми яка займається перевезеннями маршруту номер 5 кондуктор вибила мені його з рук, в після чого на телефоні лопнув екран. Звернення за номерами які вказані в транспортному засобі нічого не дали, мені навіть ім'я кондуктора називати відмовилися. На запитання: Чому кондуктор без бейджика? Як звуть кондуктора яка працює на автобусі з номером знаком СА 2120 АА? Як її покарають за хамство? Як я можу зв'язатися з директором? Коли він буває в офісі? І тому подібні .. Мені відповіли не маю права розглашать таку інформацію. Кондуктора карати ніхто не буде. Дуже дивну відповідь від фірми яка працює в сфері обслуговування! Але у мене є всі записи розмов з адміністрацією і я вирішила жаловатся вже не на кондуктора а на саму фірму ПАТ "Черкаське АТП 17127".
-
kseniya fed ★☆☆☆☆
Доброго дня! Сьогодні 31.10.2015 р Користувалася Вашим маршрутом № 5. Номер транспорту перші дві букви не запам'ятала. а далі 08022 АМ. Виходила на зупинці консервного заводу 11:12 дня. Водій не дав мені вийти з дитиною, він почав рух транспорту, навіть толком і не зупиняючись, і придавив мене дверима. Замість того, щоб стежити за дорогою і пасажирами в дверях. вони з кондуктором щось весело обговорювали. На моє обурення і мій! крик, за те, що він придавив мене, він сказав швидше треба ворушити дупою !, замість того, щоб просто вибачитися, це ж простіше, ніж заводити скандал !!! Вибачте я не можу за секунду вилетіти з дитиною на руках !!! Що за хами у Вас працюють ??? У Вас же є встановлені правила, які вони повинні виконувати !!!!! Скільки хвилин повинен стояти водій на зупинці ??? За скільки секунд повинен вилетіти пасажир з маршрутки ??? Прийміть міри!!! Розкажіть своїм водіям нехай не намагаються обігнати свого ангела-хранителя !!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТП 17127, ОАО?
АТП 17127, ОАО знаходиться за адресою вул. Луценка 12, Соснівський район, 18008 Черкаси, Черкаська область, Україна
Який номер телефону АТП 17127, ОАО?
Зв'язатися з АТП 17127, ОАО можна за номером телефону +38 (047) 263-37-05
Як можна дістатися до АТП 17127, ОАО?
Дістатися до АТП 17127, ОАО можна за посиланням