Відгуки

  1. Віталій ★☆☆☆☆

    Обережно, можуть бути негативні наслідки для Вашого гаманця. Не знають, як тримати ключі, та підійти до автомобілю. На діагностиці розказують байки, коли не знають що поламано. Ремонтувати будуть пальцем в небо все підряд.

  2. Nataliya Riabokon ★★★★★

    Найкращі лікарі для моєї Jetta 6❤️, працюють чітко, швидко, якісно !)

  3. Кирилл Шаповал ★★★★☆

    Проблему не усунули але і грошей взяли чисто символічно

  1. Александр Слюсаренко ★★★★★

    Хороші хлопці міняю у них тільки масло вже року 3, все ок

  2. Александр Синюченко ★★★★★

    Обслуговують авто тільки у них. Дуже компетентні і відповідальні фахівці, рекомендую!

  3. Alex Shalaev ★☆☆☆☆

    Все почалося з заміни гранат (зовнішні й внутрішні), поміняли, ніби все ок, вирішив усунути текти ГБЦ, після зняття голови виявилося що потрібен ремонт, дали терміни 14 днів за фактом прошол місяць (повна капіталка) Торцювати в 20 боксі, а збирали на СТО, замінив клапан ЄДР та охлодітель ЕГРА, ролики і ремінь, распилітілі на форсунках і нарешті ремонт завершено. Не встиг виїхати з СТО як пропали гальма, залишив машину, пройшло 3 дні так і не зробили, поки сам не приїхав і не встановив сальник (вони витратили 3 ремкоплекти). Забрав машину а вона не Едіт. Ауді а3 2.0 tdi 2007 року, до сто витрата був 6 - 6.5 по місту, після сто 9 -10 і випливає помилка ЄДР що він не працює і немає синхронізації распредвала з коленвалом. З горем навпіл довів їм що вони провтикали 1 зуб, (все встановили на око) переробили зі скандалом, після виявилося що поламали датчик распредвала. Начальник Міша каже приїхати в понеділок, піехал, його немає, майстри відмовляються його міняти, поїхав на інше сто поміняв, але витрата не змінився, після зими приїхав знову забрати захист мотора і підкрилки і виявилося що сліз пильовик з гранати, знову сказали приїхати через пару днів, дзвонив не один раз не беруть трубку, навіть не передзвонили, поїхав на інше сто розбиратися з машиною, виявилося, що ці неуки встановили заглушку на новий клапан ЄДР і не відрегулювали фарсунки, хоча говорили, що відрегулювали через їх не проффісіоналізма я потрапив ще на 4.5 тисячі. НАСТІЙНО, НЕ РЕКОМЕНДУЮ ченіть МАШИНИ НА ЦЬОМУ СТО (РУКАЖОПИ і безграмотно МАЙСТРА)

  1. Marina Vs ★★★★★

    Привітливий і компотентний персонал, забирали машину з порта і треба було терміново провірити.. зразу взяли в роботу, устронили ошибки, ціна адекватна! В середині сервісу чисто і приємно! Дякуємо за швидку і якісну роботу!

  2. Marina Zubryn ★★★★★

    Привітливий і компотентний персонал, забирали машину з порта і треба було терміново провірити.. зразу взяли в роботу, устронили ошибки, ціна адекватна! В середині сервісу чисто і приємно! Дякуємо за швидку і якісну роботу!

  3. Вячеслав Рижков ★★★★★

    Купив у Одесі авто. Намисто. Заїхав поміняти ремінь грм та тросики ручника. зателефонував, записався наступного дня. Приїхав, залишив машинку і за 4 години забрав. Віддав 4700. Персонал привітний, професійний. Свою справу знають. Устаткування сучасне. У приміщенні чисто. На сьогодні проїхав на новому грм близько 3000 км. Політ нормальний. Рекомендую.

  1. Юлиан Фрунза ★★★★★

    Дорогою до Одеси потрапив у яму, заїхав на сервіс, диск відреставрували, замовили запчастини поміняли важіль, 3 години і ми знову в дорозі. Дякуємо СТО Ідеал сервіс!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО iDealService?

СТО iDealService знаходиться за адресою вулиця Бугаївська, 33, Одеса, Одеська область, Україна, 65005

Який номер телефону СТО iDealService?

Зв'язатися з СТО iDealService можна за номером телефону +38 (063) 880-98-44

Як можна дістатися до СТО iDealService?

Дістатися до СТО iDealService можна за посиланням

Advertisements