Відгуки

  1. Юник Шоп ★☆☆☆☆

    Не СТО а якість роботи погане фарбувати не вміють, термінів по роботі не дотримуються, роблять ще додаткові роботи без повідомлення замовника потім виставляють рахунок не зрозумій за що! Майстри один краще за іншого тільки на словах!!! Не рекомендую цей автосервіс!

  2. Арчи Царь ★☆☆☆☆

    Неможливо дозвонитись!!!

  3. ozan godekmerdan ★☆☆☆☆

    Саме поганий сто одеса ​​!!!! Чи не їдете спеціально вони зламається ваша машина !!!

  1. елизавета огнева ★★★★★

    На вигляд не надто презентабільное місце, але при детально аналізі сучасне обладнання і грамотні фахівці

  2. Сергей ★★★★★

    Домовилися на мою ідею ремонту вихлопу, ціна адекватна, зробили швидко, я задоволений) До Києва не відвалилося! ;-)

  3. Евгений Валевский ★☆☆☆☆

    Приїхав зробити Розвал-сходження. Зайшов в офіс там привітався, чоловік говорив по телефону і оком не повів що хтось зайшов. Пішов далі до майстра щоб не чекати. і запитав вільно зараз можна зробити розвал. Сказали заїжджай. Заїхав підняли машину поставили стопор перевірили тиск шин і хтось із начальства зателефонував сказав щоб звільнили місце на підйомнику ну і майстер мене ввічливо попросив ...

  1. Milla ★☆☆☆☆

    Днями Зеха поміняти парктроник на мазда 6 так вони оцінили роботу в 500 гривень враховуючи, що датчик коштує 400 Чоловік мало не прибив. Найгірше сто в Одесі. Якщо бачать дівчину, значить можна розвести. З цього прінцепе працює дане сто. Категорично не рекомендую.

  2. TGodessa ★★☆☆☆

    Розводять за гроші, навантажують непотрібними роботами. І на заміну нових деталей на нові. Ціни високі. Умови погані. За ремонт Хюндаї Гетз, заміна рідин, комплекту ГРМ та амортизатора спочатку було виставлено рахунок в 11 із чимось тисяч гривень. Потім у процесі господиня була поставлена ​​перед фактом, що все буде коштувати 16 з лишком. Замінили нові високовольтні дроти та свічки на нові (нове на нове). На вимогу пояснити причину заміни щось розповідали про коронний розряд і жовтий поясок на свічці. Хоча це за чітким засвідченням топ-виробника свічок NGK це зовсім не ознака їх несправності. Перевіряти на приладі відмовились. Проводами сказали, що у них високий опір, попросив принести прилад і виміряти - об стінку горох, мороз. Зібралися навколо мене всі слюсарі та офісні працівники. І кожен говорив якусь нісенітницю в виправдання непотрібних замін та робіт. Навіщо ремонтували стартер також не сказали. На датчик швидкості недоторкнули штекер, через що виліз чек наступного дня. Жодного визнання власних косяків і повернення грошей непотрібно витрачених від них не чекайте. Гроші якщо в руки взяли відмовлятися всіма способами.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автодвор?

Автодвор знаходиться за адресою вулиця Краснова, 2, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Автодвор?

Зв'язатися з Автодвор можна за номером телефону +38 (048) 237-03-32

Як можна дістатися до Автодвор?

Дістатися до Автодвор можна за посиланням

Advertisements