Найкращий сервіс. Поводжуся з різними проблемами на різних авто вже багато років, майстри своєї справи. Всім рекомендую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Oleg ★★★★★
-
Мари Мари ★★★★★
Дякуємо співробітникам Bavaria, за чудове обслуговування, особливо майстру Василеві! Тепер їжджу лише сюди. Швидко підібрали деталі, погодили зі мною, замінили за кілька годин і з машиною все чудово. Дуже довго вибирав СТО для обслуговування і нарешті я знайшов його. Все на найвищому рівні!
-
Lyudmila Konovenko ★★★★★
Звернулася за допомогою у виявленні поломки. Використовували вібростенд. Знайшли швидко, усунули професійно. Комфортно, без додаткових послуг. Поломку виявив Василь. Індивідуальний підхід та економія мого часу – високий рівень обслуговування! Рекомендую
-
А Ферна ★★☆☆☆
Був на вібростенді. Менеджери приємні, сервіс хороший. А ось на вібростенді кваліфікація у майстра кульгає. Сказали під заміну Сайлент блоки, які виявились абсолютно в порядку, міняти потрібно було подушки двигуна та 1 амортизатор. Висновки кожен зробить сам, вібростенд коштував 900 грн.
-
Ден окиш ★★★★★
Все супер , если есть проблема с машиной вам сюда -отремонтируют и вымытой красивой отдатут
-
Александр Самураев ★★★★★
Хорошее СТО, владельцу респект! Загнал БМВ перед покупкой к ним на диагностику, понаходили все что было, цены по прайсу на работы данного СТО не дороже чем делать где либо в другом месте + - 100грн, думаю что лутше отдавать БМВ специалистам данного СТО, чем возить в другие СТО где о БМВ понаслышке знают. Рекомендую данное СТО!
-
Alex Poteshin ★★★★★
Рекомендую розвал-сходження, майстер Денис. Дуже відповідальний, професіонал своєї справи. Відразу розібрався як зробити розвал на складній підвісці Hydractive 3. Крім розвалу також звернув увагу на проблемні вузли, які вимагають невідкладного втручання.
-
Alex Sudak ★★★★★
Приїхав на розвал. Все лякають, що виганяють і не дають дивитися за авто, що недружнє ставлення. Не знаю, сиджу ось і дивлюся як роблять розвал при цьому спілкуючись на автомобільні теми з майстром. Ставлення нормальне і взяли авто в роботу без запису, просто пощастило напевно і був час, але могли б і не взяти. З приводу професіоналізму складно поки сказати, але думаю люди знають, що роблять. В сто, де обслуговую авто (роблять тільки БМВ) порадили зробити розвал саме тут. Перше враження і обстановка відмінна. Ставлю 5.
-
Dima Dimaev ★☆☆☆☆
За рекомендаціями друзів пригнав Мерседес на розвал. Запропонували діагностику ходової. Майстер без попиту застрибнув в авто і став заганяти в бокс, максимально вивертаючи кермо. Саме затер арку гумою. Бокс закрився, всередину типу не можна. Добре, гаманець на сидінні залишив. Справа не тільки в розвалі, важіль теж під заміну + регулювання маточини. Майстер тлумачний, впевнений, що професіонал своєї справи. Але проводити огляд ходової і потім сідати в ідеально доглянутий світлий салон без рукавичок, в робочому одязі - неприйнятно. Ще раз попросив, чи не вивертати максимально кермо. В результаті при виїзді все одно виконав. Тріснув подкрилок. Ціни нормальні. Майстри хороші, і по ходовки, і по розвалу. Ставлення до клієнта неадекватне.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса BAVARIA СТО?
BAVARIA СТО знаходиться за адресою Николая Троицкого, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону BAVARIA СТО?
Зв'язатися з BAVARIA СТО можна за номером телефону +38 (048) 794-56-54
Як можна дістатися до BAVARIA СТО?
Дістатися до BAVARIA СТО можна за посиланням