Купували мультипіч ,є все необхідне для приготування смачної страви.Велика чаша та багато програм дозволяє вибрати потрібний режим готування.Швидко та смачно готує.Окрема подяка менеджерам магазину за допомогу у виборі
Фотогалерея
Відгуки
-
Александр Машкевич ★★★★★
-
Светлана Мусиенко ★★★★★
Дуже задоволена витяжкою, витягує потужно, не сильно гучна (на першій швидкості майже не чути шуму). Сенсорне перемикання дуже чутливе, не встигла махнути рукою зразу переключились. Дуже гарний дизайн. Обслуговування в магазині сподобалось. Поки що всім задоволена.
-
Анастасия Б ★☆☆☆☆
Жахливий магазин , абсолютно ігнорують закон про 14 днів. Купила Павер банк, через 4 дні використання почав воняти горілим. Прийшла робити повернення, абсолютний ігнор, продавці просто відмовили , тому що не було інструкції. Продавці поводять себе не професійно, взагалі обслуговування клієнтів жахливе
-
Валерiя Люлява ★☆☆☆☆
Категорично не рекомендую даний магазин,клієнто орієнтованість на 0, повернення товару протягом 14 днів у них не діють,купивши товар, виявивши несправність звернулась,в магазин с проханням обміняти, навіть не попросивши повернути кошти а обміняти товар,відмовили бо їм так захотілося бо так вирішив продавець за сумісництвом директор.Так що якщо бажаєте вберегти свої нерви і кошти обходьте цей магазин стороною.
-
Светлана Ломанская ★★★★★
Ввічливий персонал, професійно надають допомогу. Оперативно відправляють замовлення.
-
Іван Кузьменко ★★★★★
Якісний товар за прийнятну ціну.
-
Ольга Григоренко ★☆☆☆☆
Сьогодні неприємно вражена. "Зачекайте касира хвилин 10-15, у неї інкасація".... Я прийшла зробити покупку і піти додому, відпочити після роботи. А не чекати в магазині. Шкода, що немає ще одного касира. В магазині поряд покупку зробила за 5 хвилин.
-
Юлія Малішевська ★★★★☆
Завжди чисто! Консультанти привітні та уважні! Великий вибір товару по різним цінам.
-
Maxim Filonov ★☆☆☆☆
Не рекомендую цей магазин для покупок! Хоч персонал і нормальний, відношення директора незадовільне! Власні інтереси стоять набагато вище інтересів покупців. Ціни не зрозумілі! Особисто проходив стажування за скороченим графіком але і цього вистачило для чіткого розуміння політики. Так наприклад: одна жінка (покупець) мала бажання придбати пральну машинку для будинку інтернат. Була проїздом - не місцева. Машинка коштувала 6900, на сайті та ж сама модель коштувала 6500. Вирішила придбати за Інтернет ціною. При огляді виявилось, що машинка має пошкодження на корпусі ( з боку по всій діагоналі сторони була доволі значна царапина). На питання: чи можна отримати додаткову знижку їй погодили. Вже при самому оформленні виявилось що ціна буде становити 7400. Ми були в непорозумінні і звісно звернулись з питанням до директора. Він в свою чергу проінформував нас, що це якесь непорозуміння і пообіцяв вирішити це питання на протязі декількох годин. Я попросив клієнта зачекати. Клієнт погодився і ми домовились, що за декілька годин вони повернуться. Так і було. Через декілька годин ситуація не вирішилась і ще через декілька також (близько 4 годин). Потім, як пройшло вже більше 5 годин клієнти запитують, скільки ще їм чекати, так, як вони з іншого міста і навіть області, їм було не дуже комфортно стільки часу бути там. Вирішив переговорити з директором, але його не було на магазині вже близько години. Телефон його не відповідав. Так як за той день це був вже не перший випадок я рознервувався і вирішив вийти на перекур. Вже там я зустрів директора який пив каву і розповідав анекоди. Звісно така поведінка була неприйнятною для мене, тому я вирішив не працювати там. Люди прочекали ще годину і так їхнє питання ніхто не вирішив. А мені як бонус досі не повертають мої документи типу: - Нам їх ще не відправили з офісу з (03.07 - 30.07) їх ще не відправили. Тому не рекомендую ні працювати і купувати в даному магазині.
-
Samsung A30 ★☆☆☆☆
За пилосос, у якого ще рік гарантії та за який заплачено 3 000 повертають менше половини, до цього близько двох місяців катають його по світу, доки сам не почнеш телефонувати та цікавитися ситуацією ніхто не удосужиться зателефонувати та повідомити про стан речей. Ніхто нічого не знає. P.s. Нарешті завершилася тривала епопея з Фокстротом. Дякуючи місцевому директору, залишилися задоволені, не враховуючи звісно втраченого часу. Приділяйти увагу командній роботі, а то таке враження, що кожен сам за себе
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фокстрот?
Фокстрот знаходиться за адресою вулиця Велика Фонтанна 31, 20300 Умань, Черкаська область, Україна
Який номер телефону Фокстрот?
Зв'язатися з Фокстрот можна за номером телефону +38 (080) 030-03-53
Як можна дістатися до Фокстрот?
Дістатися до Фокстрот можна за посиланням