Щоразу заїжджаю і щоразу кажу, що це був останній раз на цьому сто. Крім моториста, нічого позитивного тут немає. Одного разу після діагностики написали купа запчастин, природно після хамського відношення заміна була на іншому сто довелося половину нових запчастин повертати продавцю, оскільки за фактом заміна була не потрібна. Гроші беруть за роботу, а за фактом розводняк. І це тільки одна з сумних історій, абсолютно не рекомендую, крім їхнього моториста. На сьогодні автосервісів багато, є величезний вибір, не витрачайте свій час та гроші.
Відгуки
-
Елена Жмурко ★☆☆☆☆
-
Ірина Гілевич ★★★★★
Гарне СТО. Працюють швидко, якісно та професійно. Майстри досвідчені, завжди готові підказати та порадити. Повністю задоволена сервісом, рекомендую.
-
Сергей Лозинский ★☆☆☆☆
Колись заїхав, бо почало капати масло з коробки, звернувся щоб глянули, сказали по коробкам не працюємо, та й каже «звідки ти знаєш шо то коробка, заїдь на підйомник», заїхав с подивились- точно з коробки, нічим допомогти не можемо, за підйомник 200 грн давай, так ще й наглі всі як на підбір, клоуни, не знаю як вони ще досі не закрились з такими відгуками
-
Afftamat ★★★★★
Все зробили швидко і якісно
-
Юрий Везель ★☆☆☆☆
Жахливе СТО, зробив розвал-сходження, початок жерти гуму. Звернувся знову, кажуть ми не винні, платите заново зробимо. Я питаю: А яка гарантія, що буде другий раз все нормально. Відповідь: Ніякої, хіба ми винні, що ви люки ловите. А нічого, що я до цього проїздив п'ять років на одній гумі, а тут за один місяць зжерло більше, ніж за п'ять років. !!!!! Вкрай не рекомендую не кому !!!!! Гроші беруть більше, ніж інші, а відповідальності ніякої. Ще один момент, скільки живу знаю, що при розвалі роблять діагностику ходової і якщо щось не так, повинні відмовити, поки не усунеш несправності. Отримав відповідь: Нічого ми не зобов'язані. !!!!!!! Вкрай не рекомендую !!!!! !!!!!!! Чи не заїжджайте, гроші беруть, а відповідальності не несуть !!!! Взагалі, м'яко кажучи - козли зажравшиеся. Але нічого, я думаю скоро до них заїде серйозний дядько і наваляє їм усім. Козли живіть і боїтеся, скоро отримаєте по вашим заслугам.
-
Aleksey, Odessa city ★☆☆☆☆
Дуже низька якість надаваних послуг при високих цінах (в цьому районі міста на цьому СТО найвищі ціни) ну і придумують неіснуючі поломки при діагностиці і потім звичайно ж їх вдало усувають :( Коротше розводять.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автосервис?
Автосервис знаходиться за адресою вулиця Семена Палія, 25В, Одеса, Одеська область, Україна
Який номер телефону Автосервис?
Зв'язатися з Автосервис можна за номером телефону +38 (048) 751-12-92
Як можна дістатися до Автосервис?
Дістатися до Автосервис можна за посиланням