Відгуки

  1. Вячеслав Овчинников ★☆☆☆☆

    Лікар взагалі некомпетентний, робить аби як, оплата тільки готівкою, мабуть щє і від податків ухиляються! Викинуті на вітер кошти, був змушений переробляти обстеження в іншому місті! Не рекомендую!! Обходьте стороною!

  2. Nataliia Savchenko ★★★★★

    Робили УЗД колін дитині. Підлаштовувались під дату, і лише в Евромед, змогли запропонувати в цей день вільну годину. Записались, потім почитавши відгуки, була трішки насторожена, але обстеження треба... І яка я рада, що ми попали саме сюди, і обстеження нам робила Лікар - Приземна Анна Анатоліївна! Дуже сподобалась своєю тактовністю, ввічливістью і підходом до дитини. Все аккуратно, чітко і з посмішкою. Ставила питання по зоні обстеження, дуже уважно все проглядала. На питання відповідала спокійно, виважено. На запитання, чи синові сподобалось таке обстеження, відповідь була - Да, дуже сподобалось) Тому, з власного досвіду - Рекомендую Анну Анатоліївну і Євромед.

  3. Александра Коваленко ★★☆☆☆

    Лікарі все роблять на швидкоруч. Не чекайте, що дадуть відповідь на ваші питання, швидше всього, що зроблять вигляд, що не почули або просто відморозяться. Ціна вище середньої на такі дослідження. До адміністратора претензій нема. Але якщо хочете нормального відношення, то їдьте в Євромед що на Менделєєва.

  1. Олександра Коваленко ★★☆☆☆

    Лікарі все роблять на швидкоруч. Не чекайте, що дадуть відповідь на ваші питання, швидше всього, що зроблять вигляд, що не почули або просто відморозяться. Ціна вище середньої на такі дослідження. До адміністратора претензій нема. Але якщо хочете нормального відношення, то їдьте в Євромед що на Менделєєва.

  2. Тетяна Онищенко ★☆☆☆☆

    Враження від відвідування Євромед склалося негативне. Записала дитину на ранок на УЗД. Сказала, що і сама хочу перевіритися. Дитину подивилися, а мені сказали чекати, коли буде вільне вікно. Кажу, що мене дуже тошнить, в мене гастрит і я не можу чекати. Треба було відразу нас обох записати на інший день, я ж не наполягала саме в цей день. Адміністратор сказала, що і так мою дитину всунула раніше, хоча при запису на УЗД цього мені не повідомила. Таке враження, що за свої гроші я ще вклонитися повинна була, бо нас наче "по блату" прийняли. До речі, через 20 метрів від Євромед є медичний центр Гастро плюс. Відразу пішла туди і через 15хв. пройшла УЗД. Обслуговування на вищому рівні. Рекомендую.

  3. Віта Бузько ★☆☆☆☆

    Дівчата, що беруть аналізи - чудовий персонал. Але хотілося б щоб адміністратор навчився добрим манерам і ввічливості. Заздалегідь дякую!

  1. Лиля Попова ★★☆☆☆

    Лікар Руснак О. некоректна у своїх висловлюваннях, враження не з найкращих. Ні слова не сказала про висновки УЗД. Просто попросила вийти з кабінету.

  2. Marina Tupitska ★☆☆☆☆

    Це просто жах! Рентген робили на апараті ще довоєнного часу!!!Умови просто жахливі. Дуже розчарована.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Євромед?

Євромед знаходиться за адресою вулиця Байди Вишневецького 61, Соснівський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна

Який номер телефону Євромед?

Зв'язатися з Євромед можна за номером телефону +38 (098) 331-51-51

Як можна дістатися до Євромед?

Дістатися до Євромед можна за посиланням

Advertisements