Сама кращі лікарі, нас обслуговое Євгеній ніколаевіч вже 12 років дуже задоволена
Фотогалерея
Про нас
Дитяча стоматологія з підходом до особливих дітей; сучасна діагностика, мультики та знижки для багатодітних.
Відгуки
-
Anna brand ★★★★★
-
Елена Тертычная ★★★★★
Лікуємо малюкові зубки у цій клініці з 3х років. Чудові лікарі. Окрема подяка від щирого серця дівчині-хірургу! На жаль не запитала ПІБ. У неї золоті руки! Малюк навіть не зрозумів, що в нього видалили зубик! (Складне видалення). Дякую вам велике!
-
Станислав Мамаев ★★★★☆
під час відпочинку в одесі у дитини 5 років захворів зубок під пломбою і почала опухати щока після швидких і нервових пошуків ближче всіх було бебі-дент на кленової, приїхали з ранку і потрапили до муляр Анастасия Владимировна, вона відкрила поклала ліки і закрила тимчасовою пломбою. а куди діватися опухлости і гною ??? на наступний день картина була просто жесть, щока опухла, око закрився, температура 38,7 і одне бажання зробити таку особу цієї коноваліхе, по приїзду в клініку слава богу цієї недолугої помилки Гіппократа ми не побачили, а підійшла Анастасія Аркадіївна Онищук головлікар бебі-дент і дуже дякую їй виправила за кілька днів ситуацію. Підхід до дитини професійний, дівчинки-медсестри і адміністратор молодці, є навіть якась знижка для багатодітних сімей. Спасибі і всього хорошого.
-
TABOO ★★★☆☆
Загальна картина взагалі не сподобалася. Ортодонт поводився зарозуміло, постійно повторюючи про те, що лікування коштує грошових вкладень. Контакт з дитиною налагодити не намагався.
-
Юлия Цуркан ★★★★★
Добрий вечір, не втрималася щоб не написати відгук, тепер лікуємося у лікаря Гараняна Мірана Варосовіча, прекрасний лікар, дуже легко знайшов підхід до моєї дитини, а це дуже складно, так як не змогли цього зробити ні в одній клініці! Дякую за колечко і ваш підхід)
-
Topolnytska Inga ★★★★★
Спасибі лікарю клініки babydent Анастасії Аркадіївні за лікування та індивідуальний підхід, за толерантність, в лікуванні дитини підліткового віку з аутизмом, спасибі за роботу, розуміння і Людяність. Спасибі анестезіолог Андрію Олексійовичу за терпіння і благополучно введення і виведення дитини в медичний сон. Дякую що ні відвертаються від особливих діток. Дякую за надану медичну допомогу.
-
elen sokolova ★★★★★
Дуже сподобалися лікарі. Уважні, розкопують дуже грамотно, апаратура на вигляд дуже потужна. Знімки роблять на місці прям в кріслі. Мультики дітям вмикають також в кріслі в кабінеті. Багатодітним знижка. Особливу подяку директору клініки. Синові зробили зуб. Тепер діти тільки туди їздити хочуть, а до цього для них зубний лікар був щось на кшталт бабайки
-
Татьяна Гуреева ★☆☆☆☆
Зробили жахливі неінформативні знімки, збиралися малюкові, у якого вже були на підході корінні зуби видаляти нерв, пломбувати канали, що спричинило б за собою купу мук дитині і зайві витрати батьків ... Мене насторожила сума за пломбу і тимчасову пломбу (матеріал1 непотрібних статей витрат (за цього сума вийшла значною) і я відразу пішла поруч у дитячу держ.стоматологію за дод. консультацією. Природно, знімки, за які я заплатила в бебіденті 200 грн, мені не віддали, а сказали сфотографувати на телефон. Я показала двом іншим незацікавленим стоматологам, вони знімки забракували, сказали, що на них не видно найголовнішого і порекомендували мені переробити на Сегедській, 1 (звичайна стоматологія). З цього слід висновок, не рекомендую їм довіряти! Звичайно ж вимагаю, щоби мені повернули гроші за ці непрофесійні, нечіткі і не інформативні знімки, ми були 29.08.2019.
-
Арина Часовникова ★☆☆☆☆
Крик душі! Враження про клініку Бебидент! Дуже вже хочеться, щоб батьки розуміли, кому вони довіряють Здоров'я своїх маленьких малюків! Ми спостерігаємось у Вас з 1 року життя, і кожен прихід, Ви нас з чоловіком звітували, як ми погано чистимо зуби, і не можемо прибрати нічне годування. Хоча ми справно 2 рази на день чистили зубки, покривали їх фтором, регулярно приходили до Вас на огляд, але зуби сипалися та гнили на очах! Коротше, можна писати багато та довго! Висловлюю своє ФЕ, вважаю Ваших спеціалістів не компетентними! І Ваша клініка просто здирала з нас гроші! А кінцівка жахлива, дитині 2,5 року, вчора їй зробили операцію, видали передніх 4 зуби (вже пенька), коли намагалися зберегти хоча б коріння, розкрили канали і гній потік річкою! Видалили 1 нерв і запломбували 12 зубів! Дякую Вам за цей АТ!
-
Andrii Marzhanianu ★★★★★
У квітні 2011 року в місті Одеса відкрилася перша в Україні приватна дитяча стоматологічна клініка. Тут завжди дуже по-доброму і з особливою турботою поставляться до страхів вашої дитини! Завжди звертаємося за допомогою до цієї клініки при виникненні проблем із зубами! Наша дитина дуже задоволена і не боїться приходити до лікаря на прийом! Усі стоматологи «Babydent» пройшли навчання в Україні та Європі. Спрямованість клініки – це профілактично-терапевтична стоматологія з ухилом саме у профілактичний сегмент. Ми використовуємо тільки інноваційні технології матеріали та обладнання, які мають допуски для роботи в педіатричній стоматології. Сучасні технології та обладнання дають можливість запобігти практично будь-якому захворюванню зубощелепної системи, або звести до мінімуму поразку при своєчасній діагностиці. У клініці діють комплексні абонентські лікувально-профілактичні програми.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Бебідент?
Бебідент знаходиться за адресою Кленова вулиця, 2а, Одеса, Одеська область, Україна, 65020
Який номер телефону Бебідент?
Зв'язатися з Бебідент можна за номером телефону +38 (048) 743-21-41
Як можна дістатися до Бебідент?
Дістатися до Бебідент можна за посиланням