Про нас

Естетичні реставрації, імплантологія та безпечні видалення; дружня атмосфера й підтримка пацієнта.

Advertisements

Відгуки

  1. Василий Теркин ★★★★★

    Сьогодні ставив імплант на 26 зуб у клініці Oblik. Враження -вражений найвищим професіоналізмом лікаря Осовецький В.А. Ну перше-болі немає зовсім, вкололи і все. З моменту того як я зайшов і вийшов, минуло 18 хвилин, зуб у мене був видалений за три місяці до того. При розтині виявилося, що кістка у мене хлипкувата і той тип іпланта straumann, який планувався не найкращий у моєму випадку варіант. гроші, а про людський підхід! Як я зрозумів на рік їм проводяться сотні подібного плану імплантацій, так що такі руки, як мені здається, зможуть правильно вкрутити імплант навіть уночі і в темряві))) Відразу зробили знімок, імплант варто дивно з таким же невеликим кутом нахилу в кістки щодо сусідніх зубів як і всі інші, я дуже задоволений. Шви знімати через тиждень, коронка через 2-3 місяці. Тепер я якщо і колись робитиму подібне тільки в руках цього лікаря. Дякую.

  2. Вікторія Ройтенко ★☆☆☆☆

    Прийшла на прийом до гнатолога з проблемою хрускоту щелепного суставу, все що я почула за платну консультацію-це ставте брекети. Пішла до іншого лікаря, зробили спеціальну капу і проблема пішла. Не раджу

  3. Ирина Кошик ★★★★★

    Нещодавно звернулась до стоматології O’blik та залишилась дуже задоволеною. Лікарі — професіонали своєї справи, дуже уважні та доброзичливі. Процедури проводились ретельно, мій комфорт завжди був на першому місці. Особливо сподобався чуйний персонал, висококваліфіковані лікарі та сучасне обладнання клініки — це створює відчуття безпеки. Віталій Олександрович Осовецький - лікар, якого я можу порадити своїм самим близьким. Ціни дуже розумні, особливо враховуючи високу якість послуг. Обов’язково повернуся сюди наступного разу!

  1. Анастасия Коверник ★★★★★

    ➕ Найкращий стоматолог, що мені зустрічався Віталій Александровіч✨ Досвідчений персонал провів мене без зайвого хвилювання від консультації до одужання після видалення 2 зубів мудрості

  2. Ivanna “Kreslalux, LLC.” Solovii, SitRepub ★★★★★

    Папа вперше в Одесі пішов до стоматолога, раніше тільки коли до нас в Київ їздив потрапляв (не з власної волі, природно)). Останній раз поставили йому хороші імпланти, дуже здорово, хірург чудовий, клініка працює з Штрауман, імпланти підійшли. Думаю, коли приїдемо в наступну відпустку, відправимо ще малого, дітям там схоже дуже ок))

  3. Юрий Озарко ★★★★★

    Ви великі професіонали і молодці. розвивайтеся і далі і ніколи не втрачайте ось це все дружелюбність - підкуповує з першого візиту. А, ще мені пощастило і дістатися з будинку можна за 15 піших хвилин - так що суперское розміщення, друзі))))

  1. Kate Bigus ★★★★★

    Хлопці, спасибі за те, що врятували мій зуб! Поки їхала до вас і не уявляла, у скільки обійдеться заміна (невдало впала на кахель у ванній і половина переднього просто зламалася !!) і взагалі як і що можна зробити, страшно було страшно. Але все обійшлося, колір точнісінько, наростили дуже акуратно, нерв зберегли і дуже допомогли морально впоратися. ДЯКУЄМО!!! Тепер ігнорувати профілактичні візити не вийти, напевно, так і повинно було бути ..

  2. Helen Cv ★★★★★

    Хлопці з oblik, ви приголомшливо виконуєте свою роботу. Прям Гештальт закрили. Боялася вас стоматологів до нестями, поки не потрапила до вас на прийом. Дякуємо. Побачимося.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса O Blik?

O Blik знаходиться за адресою вул. Незалежності, 8г, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону O Blik?

Зв'язатися з O Blik можна за номером телефону +38 (067) 814-82-00

Як можна дістатися до O Blik?

Дістатися до O Blik можна за посиланням

Advertisements