Прийшли з дитиною за 15 хвилин до відкриття. Він чекав на супчик з куркою, на який вмовила. На касі кажуть, немає. Я запитала а для дитини що? Борщ, солянка і окрошка, дитині 4 роки, нажаль, не їсть це. Замовила равіолі. Винесли з волосиною, дитина вже дуже голодна бо чекала на їх приготування. Я піднесла до касира, вона мовчки понесла на кухню…. Вийшла з кухні і запитала: вам переробити? Що я маю відповісти, яка альтернатива? Ні, насипте ще волосся. Я поважаю працю, помилку, з кожним може статися таке і зі мною у тому числі, але таку неповагу до гостя я не сприймаю, ні вибачень, нічого взагалі ніхто не сказав. Мовчки поставили нові, дитина вже винесла мозок, бо чекав годину вцілому на ці равіолі. Не забудемо їх і цей ранок
Фотогалерея
Відгуки
-
Маргарита Глущенко ★★★☆☆
-
Иван Марущенко ★★★★★
Доброго дня. Дуже смачна піца, також хочу відзначити яблучний пиріг, дуже смачний. Рекомендую. Прийду до Вас ще раз обов'язково так як забув у Вас сьогодні синьо-сіру бейсболку New Balance)) Велике прохання якщо знайшли іі то не викидайте я обов'язково найближчим часом заберу ))
-
Анастасія Негоденко ★★☆☆☆
Заказали салат, який був по смаку ніякий, назва «салат с куркою», курку навіть не поклали, а салат ніби лежав там день або два, тому він був як просто мʼяка каша. На літній терасі сидять на столах голубі, літають оси, дивани брудні і сервіс ніякий ( навіть не поклали серветки). Сюди більше не прийдем і вам не раджу ☺️
-
Володимир Радченко ★☆☆☆☆
Замовили реберця гриль порція, ошийок теж гриль і два салати. Спробувавши ребра зрозуміли, що вони відварені і трошки підсмажені, стейк свині не свіжий і має характерний кислуватий запах. Салат весняний кислий і жирний.
-
Alina Denysenko ★★★★☆
Для своєї цінової категорії заклад нормальний. Обслуговування швидке, але не завжди привітне. Все свіже та смачне. Великій вибір десертів. В залі та туалеті чисто. Замовили блинчик з куркою, грибами та сиром- то суховатий. Все решта було смачне. Не очікуйте від закладу, де чай коштує 15 грн, рівня ресторану.
-
Яна Мовчан ★★★★★
Місце гарне, їжа та обслуговування також, та нажаль була дуже розчарована : заробила зауваження адміністрації стосовно вживання алкоголю неповнолітніми, яким від 12 до 14 років, а вони залишилися байдужими, дуже сумно.
-
Mykhailo Radionov ★☆☆☆☆
Жахлива, криклива музика, викликає дискомфорт. Не можливо нормально посидіти, поспілкуватися. Рівень якоїсь дешевої столовки, а не піцерії. В туалеті (в умивальнику), холодна вода. Взимку дітям помити руки, проблемно.
-
алексей котькало ★★★☆☆
Їжа як завжди на рівні, а от чистота. В туалеті гора паперу, сушарка не працює, полотенець немає. Хоча відвідувачів не так і багато.
-
Lisswein ★★★☆☆
Інтер'єр красивий але не буде зручний. Стояти в черзі до каси необхідно та дуже не зручно
-
вера гамрецкая ★★★☆☆
Обслуговування не дуже сподобалося. Я розумію дівчата заморені, але так їжу не можна подавати. Почті бросали на стіл. Ні зубочистки немає ні серветки.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса New York Street Pizza?
New York Street Pizza знаходиться за адресою вулиця Козацький Вал 1, 40000 Суми, Сумська область, Україна
Який номер телефону New York Street Pizza?
Зв'язатися з New York Street Pizza можна за номером телефону +38 (050) 070-27-88
Як можна дістатися до New York Street Pizza?
Дістатися до New York Street Pizza можна за посиланням