Постійно зачинена
Фотогалерея
Відгуки
-
Виталик Шугай ★☆☆☆☆
-
Ірина Осадча ★☆☆☆☆
Відвідала це місце вдруге і вдруге пошкодувала... Перше відвідування було багато років тому... тоді була та ж історія, що й зараз і я все списала на недосвідченість майстра... мені довелося після цього йти до іншого майстра, щоб хоч якось виправити ситуацію ... і інший майстер був у шоці від такої грубої роботи. Цього року, спостерігаючи за роботою майстра в Інстаграм та ФБ, наважилася, що досвід є, все добре, можна йти і не переживати, тим більше, що поряд з будинком знаходиться. Але ж ні. Інтернет та реальність виявилися різними, як завжди :) Мене постригли так, що другий день з дому вийти не можу, тому що стрижка зроблена не так, як було показано майстру на ТРИХ (!!!) фото. Мені відрізали практично ВСЮ довжину волосся - по шию (незрозуміло навіщо її ще й поголили)))!!!! Хоча довжина стрижки мінімально мала бути до плечей. Сама стрижка жахлива - замість Італійки незрозуміле каре, а саме волосся стирчить у різні боки і не піддається нормальному укладання ні феном, ні бігулями хоча раніше таких проблем не було. Під час самої стрижки зробила майстру зауваження, але замість вибачень почула: ой, ну подумаєш, я зробила на півтора сантиметра коротшою, ніж на фото Знову показала майстру фото, на якому явно видно відмінності, я не почула вивержень, а лише фразу: і що перестригатимемо? ЩО,??? вибачте, ви мені зіпсували зачіску, відрізавши практично 20 см волосся замість максимальних 5! У самому салоні я мало не розревеоась і стримувала себе, щоб не нахамити майстру, не хотілося лаятись, але! Вдома просто накрило від цієї роботи, за яку взяли 300 грн! Мені зіпсували зачіску, настрій та зовнішній вигляд та ще й грошей взяли без проблем :) Я дуже не задоволена стрижкою мені наука - більше сюди ні ногою і попереджатиму людей, щоб були обережніші і перш ніж стригтися тут, зокрема в Ганни, сто разів перевірте, як вона вас зрозуміла: як потрібно вам або як хочеться їй! І фото стрижок і кольори волосся, які вище вони круті... Але що ж ви не зробили фото того кошмару, який тепер у мене на голові???? Треба було зробити та виставити в інтернеті. Ви ж сказали, що я навіть помолодшала... Сподівалися, що я не помічу роботи, зробленої сокирою? Дякую Ганні за зіпсоване волосся та зіпсований настрій. Завтра йтиму виправлятиму ситуацію в іншого майстра, бо з таким кошмаром на голові ходити неможливо! Анна напуття: вивчіть стрижку Італійка для тонкого волосся. Італійка стрижеться каскадрм, а не каре з вишипаною маківкою, як у мене. Усього доброго. Нижче - три фото показаних Анні перед стрижкою і сам результат (фото із закритим обличчям. Волосся перед стрижкою було до лопаток). Результат каже сам за себе. Тому рекомендую добре подумати і не спокушається на красиві фото в інтернеті.
-
Ирина Михайловна ★☆☆☆☆
Відвідала це місце вдруге і вдруге пошкодувала .... Перше відвідування було багато років тому ... тоді була та ж історія що і зараз і я все списала на недосвідченість майстра ... мені довелося після цього йти до іншого майстра, щоб хоч як то виправити ситуацію ... і інший майстер був в шоці від такої грубої роботи .... В цьому році, спостерігаючи за роботою майстра в Інстаграм і ФБ, зважилася, що досвід є, все добре, можна йти і не переживати, тим більше що поруч з будинком знаходиться. Але немає. Інтернет і реальність виявилися різними, як завжди :) Мене постригли так, що другий день з дому вийти не можу, так як стрижка зроблена не так, як було показано майстру на ТРЬОХ (!!!) фото. Мені відрізали практично ВРЮ довжину волосся - по шию (незрозуміло навіщо її ще й поголили))) !!!! Хоча довжина стрижки мінімально повинна була бути до плечей. Сама стрижка жахлива - замість Італійки незрозуміле каре, а саме волосся стирчать в різні боки і не піддаються нормальної укладанні ні феном, ні Бігулья хоча раніше таких проблем не було. Під час самої стрижки зробила майстру зауваження, але замість вибачень почула: ой, ну подумаєш, я зробила на півтора сантиметра коротше, ніж на фото Знову показала майстру фото, на якому явно видно відмінності, я не почула вивержень, а тільки фразу: і що, будемо перестрігать? ЩО, ??? вибачте, ви мені зіпсували зачіску, відрізавши практично 20 см волосся замість максимальних 5! У самому салоні я мало не разревеоась і стримувала себе, щоб не нахамити майстру, не хотілося лаятися, але! Будинки просто накрило від цієї роботи за яку взяли 300 грн! Мені зіпсували зачіску, настрій і зовнішній вигляд і ще й грошей взяли без проблем :) Я дуже незадоволена стрижкою мені наука- більше сюди ні ногою і буду попереджати людей, щоб були поострожнее і перш ніж стригтися тут, зокрема у Анни, сто раз перевірте, як вона вас зрозуміла: як потрібно вам або як хочеться їй! І фото стрижок і кольору волосся які вище вони круті ... Але що ж ви не зробили фото того кошмар
-
Чечуй Вера ★★★★★
Прекрасні фахівці і дуже атмосферно в салоні. Рекомендую.
-
Ольга ★★★★★
Роблю манікюр і педикюр у Аліни, її клієнтка вже 8 років, дуже хороший майстер! Салон приємний і чистий.
-
Анна Малицкая ★★★★☆
Дівчата буде привітні, хороший салон. Майстрині своєї справи
-
Olena Pavlova ★★★★★
Вже роками ходжу до Анни Швець на стрижку, корекцію і фарбування брів, дуже подобається її робота, підхід до клієнта та поєднання експериментів зі стрижкою із вподобаннями клієнта.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Перфекта?
Перфекта знаходиться за адресою Коллонтаевская, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Перфекта?
Зв'язатися з Перфекта можна за номером телефону +38 (048) 771-03-40
Як можна дістатися до Перфекта?
Дістатися до Перфекта можна за посиланням